Схема подключения солнечных панелей, расчет стринга солнечных батарей

Нещодавно для власних потреб були куплені.... хочу для себе розібратись як правильно підключити.... панелі вже змонтували
Щось тут не сходиться... Коли все куплено, тільки тоді хочеться розібратись, що-куди-як ???
Скільки трекерів у інвертора? Можна до нього підключити три стрінга?
 
Втому то річ що панелі вже в мене на даху а інвертор інсталятори ще не привезли і не встановили.Перечітавши в неті я так і не зрозумів по скільки входів PV на 1MPPT ,на одному ресурсі читаю що на1MPPT 2Входи а на іншому один.тут і виникають питання як вони будуть це все підключати ,бо по факту полів вони поставили три і чи не перевантажать вони MPPT ,а я ще так до кінця всі тонкощі цієї теми не зрозумів тому і питаю
 
Втому то річ що панелі вже в мене на даху а інвертор інсталятори ще не привезли і не встановили.Перечітавши в неті я так і не зрозумів по скільки входів PV на 1MPPT ,на одному ресурсі читаю що на1MPPT 2Входи а на іншому один.тут і виникають питання як вони будуть це все підключати ,бо по факту полів вони поставили три і чи не перевантажать вони MPPT ,а я ще так до кінця всі тонкощі цієї теми не зрозумів тому і питаю
Ну то це проблема інсталяторів вже буде, не переймайтесь, в будь-якому випадку вони знатимуть більше ніж ви.
 
Це як подивитись,та і хочу розуміти трохи для себе
 
панелі вже в мене на даху а інвертор інсталятори ще не привезли
То всю систему монтуватимуть інсталятори? Тоді немає чого хвилюватися!
Вони все повинні правильно зробити і показати (навчити), як користуватися.
 
Є ще місце там де 8 на південь і 6 схід захід чи зможу я ще додати туди панелей не перегрузивши MPPT
 
Deye 8 кВт однофазний покі що все що мені відомо згідно рахунка фактури. В неті начітався ,що вони відрізняються тільки охолодженням.але я так і не зрозумів на одних ресурсах пишуть що 2MPPT тренера і по 2pv входи ,а на іншому що по одному.В цій темі я чесно кажучи ще зовсім зелений ,тому чітаю і прошу поради в людей яки знаються.в.і взагалі в нашому регіоні є ризик того що якщо ти не розумієш то тобі таких речей навтюхують.
 
Deye 8 кВт однофазний покі що все що мені відомо згідно рахунка фактури. В неті начітався ,що вони відрізняються тільки охолодженням.але я так і не зрозумів на одних ресурсах пишуть що 2MPPT тренера і по 2pv входи ,а на іншому що по одному.В цій темі я чесно кажучи ще зовсім зелений ,тому чітаю і прошу поради в людей яки знаються.в.і взагалі в нашому регіоні є ризик того що якщо ти не розумієш то тобі таких речей навтюхують.
Zrzut ekranu 2024-05-14 o 14.33.05.png
 
Це скрін з документації, можливо допоможе, сам ще тільки починаю роздуплятись
 
Якщо такий самий інвертор,то чі нормально буде 10 панелей LONGI HI-MO X6 LR5-72HTH-58OM орієнтованих південь дах на один MPPT
 
помітив, спочатку бачив а потім пропустив. У нормальних інверторів треба дивитись струмі КЗ. Як тут - на жаль не знаю.
Що значить струм КЗ МППТ?
В документації написано "максимальний струм фотоелектричної матриці 27А" А на самому інверторі написано струм КЗ МППТ 27А.
Я розумію струм КЗ акумулятора, мережі, сонячної панелі... А як може бути струм КЗ контролера? Вихода контролера?
 
Доброго часу доби.
Прошу допомоги у знатоків, так як сам слабо тямлю в даній темі.
Маю в наявності інвертор Deye 6кВт. Підбираю сонячні панелі до нього.
Перечитав тут форуми і так зрозумів, що до цього інвертору можливо безпечно підключити лише панелі зі струмом максимального навантаження (Imp/A) до 13А за параметром STC на один MPPT.
Інсталятор запевняє, що реально потрібно звертати увагу на цей параметр за NOCT, і що в реальності на 13А панель ніколи не вийде, головне лише струм короткого замикання, що в моєму інверторі до 17А.
От і маю питання чи можу безпечно вибрати до цього інвертору панелі Longi LR5-72HTH-585M з струмом Imp/A 13.24 за STC та 10.84 за NOCT?
 
Доброго часу доби.
Прошу допомоги у знатоків, так як сам слабо тямлю в даній темі.
Маю в наявності інвертор Deye 6кВт. Підбираю сонячні панелі до нього.
Перечитав тут форуми і так зрозумів, що до цього інвертору можливо безпечно підключити лише панелі зі струмом максимального навантаження (Imp/A) до 13А за параметром STC на один MPPT.
Інсталятор запевняє, що реально потрібно звертати увагу на цей параметр за NOCT, і що в реальності на 13А панель ніколи не вийде, головне лише струм короткого замикання, що в моєму інверторі до 17А.
От і маю питання чи можу безпечно вибрати до цього інвертору панелі Longi LR5-72HTH-585M з струмом Imp/A 13.24 за STC та 10.84 за NOCT?
лучше поискать панели n-type
у лонги нет дистрибутора ни в Украине ни даже в европе, а значит без гарантии.
хотя и у Deye тоже нет гарантии,
STC условия крайне редко встречаются при реальной эксплуатации солнечной электростанции.
 
Останнє редагування:
Всіх вітаю, маю Deya 5 і один стринг 8 штучок 415 райзен, хочу взяти ще один стринг , Trina Solar Vertex S+ TSM-NEG9R.28, 450 Вт, N-Type i-TOPCon 8 штук по вольтажу наче проходять одна 44.6, до 52.9 в холостому,тобто максимально 423.2 а от потужність виходить аж 3600 ват чи не забагато для одного стрінгу?
 
Останнє редагування:
Потужність обмежить сам інвертор, а от від напруги можуть бути проблеми.
 
Назад
Угорі