Без BMS і CAN напряму до Інвертора - Батарея 16s 314 Ah

1. В фотошопі залити потрібними кольорами.
2. Порахувати кількість пікселів потрібних кольорів за допомогою гістограми. Кількість перерахувати на площу.

Зелених G=96994
Червоних R=194140
Синіх B=4658
Загалом A=295792
Площа зелених та півплощі синіх Sgb=G+B/2= 96994+2329=99323

Співвідношення потрібної площі до загальної
K=Sgb/A=0,335786633850814085

Довжина прямокутника в годинах Lh
Висота прямокутника в амперах Ha
Площа прямокутника в ампер* годинах S
S= Lh*Ha
Розрахована потрібна площа в ампер*годинах Sx
Sx=S*K

Об'єм в ват*годинах Wh
Постійна напруга в вольтах U
Wh=U*Sx
ну так, можна :D
 
А що ж вже немає нових дописів (чи доводів) на diysolarforum?
Всі так чекають там!...
 
А що ж вже немає нових дописів (чи доводів) на diysolarforum?
Всі так чекають там!...
Закон Ома тиждень пояснювати, а вони замість того, щоб вникнути, як мавпочки сміються. Не продуктивно. За весь час не знайшов жодної людини, з якою можна поспілкуватись на рівні 11 класу фізики, а не 7. Хоча тут аналогічно :(
 
Можна розглянути 2 комірки.
Перша U = 3.38В
Друга U = 3.39В
U charge = 3.4В.
R = 0.0003
I1max = (3.4-3.38)/0.0003 = 66 Aмпер
I2max = (3.4-3.39)/0.0003 = 33 Aмпер
Хто швидше у нас заряджається?
Це абсурдне ствердження та абсурдне використання закону Ома. Далі взагалі немає про що дискутувати аж до виправлення цих помилок.
Намалюйте картинку з поясненням всіх цих значень
 
Останнє редагування:
Це абсурдне ствердження та абсурдне використання закону Ома. Далі взагалі немає про що дискутувати аж до виправлення цих помилок.
Намалюйте картинку з поясненням всіх цих значень
Untitled-4-Recovered-2024-12-30-8.53.17.968.jpg
Але ви не вмієте читати графіки
 
Перевод стрілок замість відповіді
 
Можна розглянути 2 комірки.
Перша U = 3.38В
Друга U = 3.39В
U charge = 3.4В.
R = 0.0003
I1max = (3.4-3.38)/0.0003 = 66 Aмпер
I2max = (3.4-3.39)/0.0003 = 33 Aмпер
Хто швидше у нас заряджається?
Ще раз. Треба саме ця схема з подробицями:
Де який струм та напруга
 
Або ця схема з подробицями.
Звідки взагалі взялася ця дурня :
I max= 23,33 A.
R=0,0003 Ohm .

На якій ділянці кола?

I realized that you didn't understand anything.
 

Вкладення

  • Screenshot_2025-01-08-14-14-00-250_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2025-01-08-14-14-00-250_com.android.chrome-edit.jpg
    570,4 Кб · Перегляди: 8
Останнє редагування:
Приклад коректного застосування закону Ома:

На даний момент часу загальний опір ділянки кола(читай збірки разом з проводами ) від + інвертора до - інвертора :
Rx=53,99/23,76≈2,272 Ом.

Напруга комірки 3,37В
Струм через комірку 23,76А
Опір комірки Rcx= 3,37/23,76=0,141 Ом
Опір 16 комірок Rc= 0,141*16=2,256 Ом
Опір проводів ,шин, з'єднань Rw= Rx-Rc= 2,272-2,256=0,016 Ом


Потужність P
P=I*I*Rx
P=23,76*23,76*2,272=1282 W
Звідки R=0,0003 Ом ? Це опір чого?
 
Останнє редагування:
Я вже довів , що внутрішній опір комірки - це змінна величина в дуже великому діапазоні, чи ще не достатньо?
 
Приклад коректного застосування закону Ома:

На даний момент часу загальний опір ділянки кола(читай збірки разом з проводами ) від + інвертора до - інвертора :
Rx=53,99/23,76≈2,272 Ом.

Напруга комірки 3,37В
Струм через комірку 23,76А
Опір комірки 3,37/23,76=0,141 Ом
Опір 16 комірок Rc= 0,141*16=2,256 Ом
Опір проводів ,шин, з'єднань Rw= Rx-Rc= 2,272-2,256=0,016 Ом


Потужність P
P=I*I*Rx
P=23,76*23,76*2,272=1282 W
Звідки R=0,0003 Ом ? Це опір чого?
Порахуйте те саме для SOC 10%, 50%, 99% .
Потім змоделюйте з'єднання комірок з різними SOC
 
Приклад коректного застосування закону Ома:

На даний момент часу загальний опір ділянки кола(читай збірки разом з проводами ) від + інвертора до - інвертора :
Rx=53,99/23,76≈2,272 Ом.

Напруга комірки 3,37В
Струм через комірку 23,76А
Опір комірки 3,37/23,76=0,141 Ом
Опір 16 комірок Rc= 0,141*16=2,256 Ом
Опір проводів ,шин, з'єднань Rw= Rx-Rc= 2,272-2,256=0,016 Ом


Потужність P
P=I*I*Rx
P=23,76*23,76*2,272=1282 W
Звідки R=0,0003 Ом ? Це опір чого?
Опір у 2 Ома... У вас хоч є уявлення шо таке 2 Ома для батарейок... Фейспалм на фейспалмі, шось рахуєте і все не у ті ворота.
 
Приклад коректного застосування закону Ома:

На даний момент часу загальний опір ділянки кола(читай збірки разом з проводами ) від + інвертора до - інвертора :
Rx=53,99/23,76≈2,272 Ом.

Напруга комірки 3,37В
Струм через комірку 23,76А
Опір комірки 3,37/23,76=0,141 Ом
Опір 16 комірок Rc= 0,141*16=2,256 Ом
Опір проводів ,шин, з'єднань Rw= Rx-Rc= 2,272-2,256=0,016 Ом


Потужність P
P=I*I*Rx
P=23,76*23,76*2,272=1282 W
Звідки R=0,0003 Ом ? Це опір чого?
Так поясніть де я тут наплутав
 
Так поясніть де я тут наплутав
Та на скріншот подивіться, я шо маю себе повторювати?
I*I*R - це ВТРАТи які йдуть у тепло.
Потужність батареї це U*I

Припустимо ми у колі навантажуємо його на 100 Ампер. Тоді втрати будуть 10000*(0,0003*16) = 48 Вт на батареях перемичках і провідниках
 
Та на скріншот подивіться, я шо маю себе повторювати?
I*I*R - це ВТРАТи які йдуть у тепло.
Потужність батареї це U*I
Або ця схема з подробицями.
Звідки взагалі взялася ця дурня :
I max= 23,33 A.
R=0,0003 Ohm .

На якій ділянці кола?

I realized that you didn't understand anything.
Куди йдуть 1282 ват?
 
Або ця схема з подробицями.
Звідки взагалі взялася ця дурня :
I max= 23,33 A.
R=0,0003 Ohm .

На якій ділянці кола?

I realized that you didn't understand anything.
Чи ви в упор не бачите потік енергії 1282 ват?
 
Назад
Угорі