FAQ Инвертор SUN2000-30KTL-M3, инструкция, обсуждение, мониторинг

Ands

Tier3
Реєстрування
14 Жов 2021
Дописи
7
Бали
3
официально ли он попал в Украину или нет.
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доброго времени суток. Подскажите, как проверить историю этого инвертора по серийному номеру?
по серійному номеру можна лише через офційний сервіс побачити марку, дату продажу, покупця (лише великих), країну(зону) гарантійного обслуговування, строки гарантії
Можна було подивитися в мене на сайті
bravas.com.ua/hua/
але схоже хуавеї ввели капчу. Тому поки що не працює.

Все саме цікаве в інверторі можна скачати через мобільний застосунок.
Там буде файл виробітки за весь час (частково за 5хв, за час, за день, за місяць, за рік),
файл помилок в роботі. Та файл інспекції (там ще додатково перевищення деяких параметрів)
Це те, що я поки зміг витягти.
Там насправді значно більше інфо, але все пошифровано, і розшифрувати не має доступу
навіть офіційний в Україні фотомейт. Я думаю і в Європі теж не мають. Лише китайці.
 
Останнє редагування:

piston_n

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2019
Дописи
2
Бали
1
Чи є десь мануал на Українській мові? на 30 КТЛ М3?
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Чи є десь мануал на Українській мові? на 30 КТЛ М3?
офіційно немає))
остання версія від 14-04-2022 En
тут
але ж Вам нічого не заважає зробити переклад наприклад
google doc translate. поклав у шапку останню англ версію і переклад на укр.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Прохання до всіх!
Я нарешті зміг через свій моніторинг вичитувати віддалено файли логів (і інспекцій)
напряму з інвертора!
Тому зараз дуже треба ваша допомога.
Для розшифрування логів дуже треба логи роботи програми на телефоні (чим більше - тим краще)
Можна слати мені не пошту. Можна прямо на сайті моніторингу
завантажити zip архів з логами. Там буде помилка формату, але файл завантажиться.
Тепер як зробити:
1-Вимикаємо в телефоні WiFi та мобільні дані
2-Заходимо в програму FusionSolar на телефоні
3-три крапки зверху Диспетчер файлів
4- вибираємо всі файли де в назві є log або applog
5-відправляємо або на пошту або зберігаємо в телефоні а потім відправляємо поштою або через сайт.
Через програму SUN2000 бо PV Inverter
1 Відкриваємо програму
2 ToolKit внизу
3 Так само вибираємо файли з розділу APP log (вигляду yyyy-mm-dd_log.txt)
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
На сьогодні - через моніторинг можна вже вичитувати логи роботи
оптимізаторів (кількість всього, підключених, серійники, версії ПЗ, модель)
а також live data по них (напруга, виробітка, температура, позиція в стрінгу, помилки і ще дещо).
Cкоро в сервіс bravas.com.ua/hua/ додам розшифровку файлів оптимізаторів (основне інфо
та live data)
 

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
офіційно немає))
остання версія від 14-04-2022 En
тут
але ж Вам нічого не заважає зробити переклад наприклад
google doc translate. поклав у шапку останню англ версію і переклад на укр.
Та є переклад.
Все не доходять руки його довичитати.
 

Глеб2022

Tier3
Реєстрування
14 Лип 2022
Дописи
1
Бали
1
Сонячні панелі
jaSolar 540
Інвертор
sun2000 30ktl-m3
Доброго дня! Може хтось зтикався з такою проблемою: інвертор 30КТЛ -М3, підключений один стрінг -13 панелей джа солар 540Вт, налаштував моніторинг - відображає 0,15А на стрінгу, а вольтаж нормальний....і інвертор пише що "під'єднаний до мережі:обмежене живлення", тобто не генерує і трум на стрінгу дуже малий. Може якісь налаштування треба зкорегувати, або змінити тип мережі...допоможіть будь ласка, у вирішенні проблеми.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доброго дня! Може хтось зтикався з такою проблемою: інвертор 30КТЛ -М3, підключений один стрінг -13 панелей джа солар 540Вт, налаштував моніторинг - відображає 0,15А на стрінгу, а вольтаж нормальний....і інвертор пише що "під'єднаний до мережі:обмежене живлення", тобто не генерує і трум на стрінгу дуже малий. Може якісь налаштування треба зкорегувати, або змінити тип мережі...допоможіть будь ласка, у вирішенні проблеми.
щоби змінити настройки - треба їх як мінімум знати. Як казали у відомому форумі 'тєлєпати в отпускє'). Прогляньте логи помилок - там як мінімум буде код помилки - по ньому можна буде визначитися. Скоріш за все temperature derating.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
А у меня в настройках максимум 30 кВт, как это 33 может быть?
Я для сына маминой подруги спрашиваю, если что.
передайте сину))
все вже є в шапках відповідних форумів
1 як встановити на інверторах Хуавей 33ктл-а або 30ктл-М3 (і тільки на них) макс потужність 33кВт - є у форумі.
2 разом з тим треба попередити - все робите на власний розсуд. Можуть бути проблеми з РЕМом.
Тому що ви перевищуєте договірну потужність і обленерго цей факт може встановити. З непередбачуваними наслідками. Доречі
це все також на форумі вже обговорювалося.
тема тут
 
Останнє редагування:

Jcomp

Tier3
Реєстрування
21 Лис 2021
Дописи
21
Бали
3
передайте сину))
все вже є в шапках відповідних форумів
1 як встановити на інверторах Хуавей 33ктл-а або 30ктл-М3 (і тільки на них) макс потужність 33кВт - є у форумі.
2 разом з тим треба попередити - все робите на власний розсуд. Можуть бути проблеми з РЕМом.
Тому що ви перевищуєте договірну потужність і обленерго цей факт може встановити. З непередбачуваними наслідками. Доречі
це все також на форумі вже обговорювалося.
тема тут
Дякую, так йому і передам :)
 

Jcomp

Tier3
Реєстрування
21 Лис 2021
Дописи
21
Бали
3
Доброго дня, не впевнений що в правильну гілку питання, сьогодні в ПО FusionSolar перестало відображати данні по станції (які через Dongle передаються_, інвертор бачить як під'єднаний, але ні напруги на стрінгах, ні кількість вироблених кВт не відображає. Якщо під'єднатись напряму до інвертора - то все відображає нормально. Ніхто нічого в налаштуванні не змінював з моменту запуску станції.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
531
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Доброго дня, не впевнений що в правильну гілку питання, сьогодні в ПО FusionSolar перестало відображати данні по станції (які через Dongle передаються_, інвертор бачить як під'єднаний, але ні напруги на стрінгах, ні кількість вироблених кВт не відображає. Якщо під'єднатись напряму до інвертора - то все відображає нормально. Ніхто нічого в налаштуванні не змінював з моменту запуску станції.
схоже на тимчасові труднощі
Ще побурчу)))
От чого я не люблю рішення OutOfTheBox - з однієї сторони - все є і зразу.
А з іншої - якщо не працює - невідомо чому - пиши в підтримку. А там майже завжди
лотерея і згаяти час. Або от інспекцію зробити - не завжди можна і хто зна коли зробить і як.
Нема контролю над процесами. Я так не люблю.
Тому - краще вже своє - там точно ясно - що, коли і як.

Доречі - запрошую спеціалістів (або і аматорів зі знанням) для реверс-інжинірінгу протоколу
авторизації хуавеїв у ModbusTCP. Є деяка початкова інфа. Можна буде покопатися.
Що це дасть?
Ну наприклад можна буде будь-яким пристроєм з вайфаєм конектитися через вбудований вайфай інвертора і читати регістри,
робити інспекцію, читати логи або навіть слати інфу чи управляти через свій mqtt сервер. Це все в мене вже є, але через ModbusRTU (тобто проводом), що значно знижує кількість приладів, якими можна буде приєднатися.
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Доречі - запрошую спеціалістів (або і аматорів зі знанням) для реверс-інжинірінгу протоколу
авторизації хуавеїв у ModbusTCP. Є деяка початкова інфа. Можна буде покопатися.
Можна трошки детальніше?

P.S.
Я щось теж таке планував до початку масштабної війни. Хотів робити на основі ELFIN-EW11 + Virtuino. Тут на форумі десь вже хтось робив на основі ELFIN-EW11 + Virtuino. Я навіть вже купив ELFIN-EW11 та трохи взимку з ним експериментував на основі датчика температури:
https://oxorona.com/elfin-ew11-manual/.
Проте відклав це до кращих часів.
 

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Маю на сусідських ділянках два інвертори 33ктл-а і один м3, придбав стик вайфай/лан до м3 і хочу підключити до м3 ті два 33 ктл-а каскадом, но ніде не можу знайти інформацію про распіновку та як їх підключити одне до одного, якщо було то ткніть будь ласка.
 

matvs

Tier2
Реєстрування
22 Тра 2021
Дописи
70
Бали
18
Сонячні панелі
rizen
Інвертор
solis
Маю на сусідських ділянках два інвертори 33ктл-а і один м3, придбав стик вайфай/лан до м3 і хочу підключити до м3 ті два 33 ктл-а каскадом, но ніде не можу знайти інформацію про распіновку та як їх підключити одне до одного, якщо було то ткніть будь ласка.
В інструкції на інвертор на сторінці 40:
1660467688397.png
 
Реєстрування
19 Кві 2023
Дописи
8
Бали
1
Сонячні панелі
Jasolar
Інвертор
Huawei san2000 m3
Подскажите пожалуйста инвертор М3 при подходе к выработке 28 кв пишет самовольное уменьшение мощности и снижает ее постепенно до 23-24кв стоит 60 панелей jasolar по 495вт на четырех трекерах по 20шт, 12+12, 8 и 8
 

Вкладення

  • IMG_2909.png
    IMG_2909.png
    271,7 Кб · Перегляди: 8

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
Подскажите пожалуйста инвертор М3 при подходе к выработке 28 кв пишет самовольное уменьшение мощности и снижает ее постепенно до 23-24кв стоит 60 панелей jasolar по 495вт на четырех трекерах по 20шт, 12+12, 8 и 8
Screenshot_20230419_232905_Samsung Notes.jpg
У вас не оптимальна конфігурація масиву сонячних батарей. Бажано, щоб робоча напруга сонячних батарей була в діапазоні 500-800 В. Оптимальна кількість панелей у стрингу: 15-20 штук, найкраще було би 18. Якщо є можливість, то переконфігуруйте і буде вам щастя.
 
Угорі