Як боротися з підвищенням напруги на інверторах Huawei

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Там при КЗ, такие переходные процессы.... А у Вас не машина вращения. Инверто отслеживает форму синуса, и слетит в аларм при первой непонятке. Так что не стоит разводить стратеги заговора)
 
Реєстрування
16 Чер 2021
Дописи
8
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar
Інвертор
Huawei 30kt M3
Реєстрування
16 Чер 2021
Дописи
8
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar
Інвертор
Huawei 30kt M3
Там при КЗ, такие переходные процессы.... А у Вас не машина вращения. Инверто отслеживает форму синуса, и слетит в аларм при первой непонятке. Так что не стоит разводить стратеги заговора)
Я просто хочу убедить инсталлятора, что 150-160 вольт нижнего предела это нормально для этого инвертора.
Или услышать от гуру, что типа не гони. 180В и не ниже
 
Останнє редагування:

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Олександр_А

Huawei Ukraine
Реєстрування
13 Тра 2020
Дописи
171
Бали
63
@Олександр_А , можете в якості гуру, сказати свою думку?
Не перебільшуйте з "гуру".

Підхід має бути з двох боків:
1. В Україні діє стандарт ДСТУ EN 50160, з національною припискою, що номінальна напруга - 220 В. Виходячи з цього, напруга у абонента має бути +/- 10%. 198 В .. 242 В. Електропостачальник має забезпечувати цей діапазон. Об'єктивно, такі умови забезпечуються не часто і щоб СЕС працювала стабільно доводиться розширювати цей діапазон. Перш ніж зробити це слід звернутися до електропостачальника зі скаргою. Інвертор може працювати в усьому діапазоні напруг, але його зміна поза межами "грід кода" відбувається під вашу відповідальність.
2. Інвертор не може забезпечити генерацію максимальної потужності у усьому діапазоні напруги змінного струму. Тому за пониженої напруги спостерігатиметься зниження потужності.
Я просто хочу убедить инсталлятора, что 150-160 вольт нижнего предела это нормально для этого инвертора.
Или услышать от гуру, что типа не гони. 180В и не ниже
Робота інвертора за низької напруги допустима, але такі умови експлуатації не є номінальними. 180 В має бути достатньо.
 
Реєстрування
16 Чер 2021
Дописи
8
Бали
3
Сонячні панелі
JaSolar
Інвертор
Huawei 30kt M3
Не перебільшуйте з "гуру".

Підхід має бути з двох боків:
1. В Україні діє стандарт ДСТУ EN 50160, з національною припискою, що номінальна напруга - 220 В. Виходячи з цього, напруга у абонента має бути +/- 10%. 198 В .. 242 В. Електропостачальник має забезпечувати цей діапазон. Об'єктивно, такі умови забезпечуються не часто і щоб СЕС працювала стабільно доводиться розширювати цей діапазон. Перш ніж зробити це слід звернутися до електропостачальника зі скаргою. Інвертор може працювати в усьому діапазоні напруг, але його зміна поза межами "грід кода" відбувається під вашу відповідальність.
2. Інвертор не може забезпечити генерацію максимальної потужності у усьому діапазоні напруги змінного струму. Тому за пониженої напруги спостерігатиметься зниження потужності.

Робота інвертора за низької напруги допустима, але такі умови експлуатації не є номінальними. 180 В має бути достатньо.

Зрозуміло, @Олександр_А
Ми на жаль живемо не в тій країні де енергосистема витримує дані норми електропостачання. Мережі старі то не витримують навантажень. По стандартному приєднанню виконано заміну проводу з АС-35 на АС-70. Напруга покращилась але одна фаза іноді просідає до 170В - інші залишаються в допустимих межах.

На попередній сторінці пропонувався режим роботи інвентору "без нуля". @Олександр_А, Чи допустимий такий режим (якщо передбачена опція то мабуть так) і як вплине даний режим на стабільність роботи інвентору?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Я просто хочу убедить инсталлятора, что 150-160 вольт нижнего предела это нормально для этого инвертора.
Или услышать от гуру, что типа не гони. 180В и не ниже
Для Вас все просто - 150В. А для инвертора это целый букет процессов
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Добрий день. З суботи працює СЕС ( інвертор Huawei 33 ktlA, панелі Trina 540-46 шт, всі на південь).Два дні по підказкам з форуму міняю настройки інвертора. Нижня напруга 170, верхня 260. І все одно графік незадовільний. За вчора і сьогодні 39 сигналів про незадовільну напругу, а за перші три дні їх було 290. Скажіть будь ласка, це 39 разів інвертор вимикався? Чи що то значить?
Інвертор за 10 метрів від лічильника, бо я знала, що мережа погана, і до ТП 400 метрів, і двоє сусідів на цій же лінії мають СЕС по 40 кВт. Чи можна ще щось зробити в моєму випадку для більш стабільної роботи інвертора? Окрім листів до РЕМу, тим займусь скоро. СЕС біля будинку, в якому живемо.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211117-152317_SUN2000.jpg
    Screenshot_20211117-152317_SUN2000.jpg
    339,4 Кб · Перегляди: 61
  • Screenshot_20211117-152536_SUN2000.jpg
    Screenshot_20211117-152536_SUN2000.jpg
    530 Кб · Перегляди: 59

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A

Sats

Tier2
Реєстрування
4 Січ 2021
Дописи
89
Бали
18
Сонячні панелі
Risen 280, lipton 410
Інвертор
Huawei 33ktl-a
Добрий день. З суботи працює СЕС ( інвертор Huawei 33 ktlA, панелі Trina 540-46 шт, всі на південь).Два дні по підказкам з форуму міняю настройки інвертора. Нижня напруга 170, верхня 260. І все одно графік незадовільний. За вчора і сьогодні 39 сигналів про незадовільну напругу, а за перші три дні їх було 290. Скажіть будь ласка, це 39 разів інвертор вимикався? Чи що то значить?
Інвертор за 10 метрів від лічильника, бо я знала, що мережа погана, і до ТП 400 метрів, і двоє сусідів на цій же лінії мають СЕС по 40 кВт. Чи можна ще щось зробити в моєму випадку для більш стабільної роботи інвертора? Окрім листів до РЕМу, тим займусь скоро. СЕС біля будинку, в якому живемо.
Пані, це значить що з мережею у Вас м'яко кажучи трабли. Листи до рему, держенергонагляду та НКРЕ вже можете писати. Вас кинули до сусідів і поки не розведуть або повністю не змінять лінію - пуття не буде. Все вищесказане імхо.
 

hgijyhfghg

Tier2
Реєстрування
3 Лют 2020
Дописи
52
Бали
18
Добрий день. З суботи працює СЕС ( інвертор Huawei 33 ktlA, панелі Trina 540-46 шт, всі на південь).Два дні по підказкам з форуму міняю настройки інвертора. Нижня напруга 170, верхня 260. І все одно графік незадовільний. За вчора і сьогодні 39 сигналів про незадовільну напругу, а за перші три дні їх було 290. Скажіть будь ласка, це 39 разів інвертор вимикався? Чи що то значить?
Інвертор за 10 метрів від лічильника, бо я знала, що мережа погана, і до ТП 400 метрів, і двоє сусідів на цій же лінії мають СЕС по 40 кВт. Чи можна ще щось зробити в моєму випадку для більш стабільної роботи інвертора? Окрім листів до РЕМу, тим займусь скоро. СЕС біля будинку, в якому живемо.
зрозуміло що вилітає по верхній межі напруги якщо ще 2 станціїї стоїть, щоб перевірити десь починаючи з 11:30 підключіть телефон до інвертера і дивіться напруги по фазам і ви побачите що напруга стрибає до ваших 260в.
Як боротися -
1. підняти напругу до 280в,
2. ставити панелі по сторонах від півдня можна до 50 градусів від півдня на схід або на захід, на схід краще бо повітря вранці прозоріше, те що кажуть що найвигідніше все на південь правда тільки на калькуляторі, в реалі самі бачите як, треба орієнтувати по сторонах тоді пагорб кривої виробки буде більш широким і не таким високим а значить рідше будуть вильоти по високій напрузі, добре що Huawei 33 ktlA має аж 4 трекера

тормошити РЕМ треба але не думаю що в них є гроші на якусь модернізацію
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
зрозуміло що вилітає по верхній межі напруги якщо ще 2 станціїї стоїть, щоб перевірити десь починаючи з 11:30 підключіть телефон до інвертера і дивіться напруги по фазам і ви побачите що напруга стрибає до ваших 260в.
Як боротися -
1. підняти напругу до 280в,
2. ставити панелі по сторонах від півдня можна до 50 градусів від півдня на схід або на захід, на схід краще бо повітря вранці прозоріше, те що кажуть що найвигідніше все на південь правда тільки на калькуляторі, в реалі самі бачите як, треба орієнтувати по сторонах тоді пагорб кривої виробки буде більш широким і не таким високим а значить рідше будуть вильоти по високій напрузі, добре що Huawei 33 ktlA має аж 4 трекера

тормошити РЕМ треба але не думаю що в них є гроші на якусь модернізацію
Доброго ранку всім. А що буде з технікою в домі при 280? Чи треба стабілізатор якийсь купити? Буду вдячна за моделі , якщо хтось порекомендує. Вчора ще змінила відсотки по реактиву, як тут рекомендує пан Альохін з 108 до 113 . Подивлюсь, що сьогодні день покаже.
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
7 Бер 2017
Дописи
109
Бали
28
зрозуміло що вилітає по верхній межі напруги якщо ще 2 станціїї стоїть, щоб перевірити десь починаючи з 11:30 підключіть телефон до інвертера і дивіться напруги по фазам і ви побачите що напруга стрибає до ваших 260в.
Як боротися -
1. підняти напругу до 280в,
2. ставити панелі по сторонах від півдня можна до 50 градусів від півдня на схід або на захід, на схід краще бо повітря вранці прозоріше, те що кажуть що найвигідніше все на південь правда тільки на калькуляторі, в реалі самі бачите як, треба орієнтувати по сторонах тоді пагорб кривої виробки буде більш широким і не таким високим а значить рідше будуть вильоти по високій напрузі, добре що Huawei 33 ktlA має аж 4 трекера

тормошити РЕМ треба але не думаю що в них є гроші на якусь модернізацію
На жаль, думка справжнього Адміністратора форуму і користувача з ніком @admin досить сильно розходяться в даному питанні. Тому попереджаю, що це просто користувач, і прошу публічно змінити нік на інший, інакше зміню примусово.
Я намагаюсь пітримувати свободу думок та висловлювань на форумі, але шкідливі, на мій погляд, поради і ассоціація з адміністрацією форуму не сумістні.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.055
Бали
113
Доброго ранку всім. А що буде з технікою в домі при 280? Чи треба стабілізатор якийсь купити? Буду вдячна за моделі , якщо хтось порекомендує. Вчора ще змінила відсотки по реактиву, як тут рекомендує пан Альохін з 108 до 113 . Подивлюсь, що сьогодні день покаже.
ви скільки завгодно можете гранися в примочки, але це не вилікую ніяк, а лиш затягнете час до весни, а от весною почнеться треш. І все літо пробігаєте в пошуках реального рішення.

Каблю за свої гроші тягніть, і да буде вам генерація (а не сусіду))))
 

N@talia

Tier2
Реєстрування
25 Лют 2021
Дописи
87
Бали
8
Сонячні панелі
Trina Trina Solar TSM-DE19MBB 210M110 540W, MBB
Інвертор
Huawei 33KTL-A
ви скільки завгодно можете гранися в примочки, але це не вилікую ніяк, а лиш затягнете час до весни, а от весною почнеться треш. І все літо пробігаєте в пошуках реального рішення.

Каблю за свої гроші тягніть, і да буде вам генерація (а не сусіду))))
Дякую. А як це можна вирішити ( кабель за свої гроші)? На рівні місцевого ресу?
 

Sergey

Administrator
Команда форуму
Реєстрування
13 Бер 2018
Дописи
2.354
Бали
113
Сонячні панелі
Ja Solar
Інвертор
Huawei 33KTL-A
Дякую. А як це можна вирішити ( кабель за свої гроші)? На рівні місцевого ресу?
Так. Але я радив би почати зі скарги. Про погану напругу. А там можна і десь по середині зійтись, якщо не хочете зовсім сваритись.
 
Угорі