FAQ Як підключати батареї до інверторів

Пробував різні варіанти - не працює! Немає в інверторі Anenji ANJ-6200-48V пункту меню (пункт 41 як пишуть), щоб вибирати протоколи! Пробував навіть за допомогою 16BMSTool зачитати з інвертора - зчитує Inverter type: RITARV1_8. Після запису іншого - нажаль не зберігає. До Dyness по 16BMSTool не підключається... В інверторі RS485 чомусь без GND, а АКБ Dyness йде з GND. Таке враження, що АКБ Dyness по RS485 тільки передають інфу, а не приймають. Є навіть відео де підключили даний інвертор до АКБ Dyness по протоколу Growatt, але в мене не вийшло... Можливо хто підкаже чи можна через конвертер RS485 to CAN їх подружити? З інвертора RS485 конвертувати в CAN а потім підключити до батареї по CAN? Є такі на Аліку з ціною близько 400 грн.
Судячи з усього - Вам ідеально підійде АКБ Ritar. Які у Вас зараз АКБ і скільки?
 
Modbus это протокол и к интерфейсу RS485 он не имеет никакого отношения.
Провёл тесты. Как я и предполагал, RS485 address в настройках софта - это адрес батареи в каскаде. Например имеем 4 батареи. Прошиваем bms каждой из них - параметр RS485 address выставляем 1/2/3/4 соответственно. Также соответственно выставляем дипы. После чего можно приконнектиться кабелем к первой батареи, и указав в настройках адрес RS485, например 4, зайти в настройки 4й батареи
 
Шановне товариство! Маю інвертор Daxtromn SC-HF-3500 і батарею Dipower Wall Mounted 24V/120AH. В меню інвертора є
6 пунктів, які не прописані в інструкції і я ніде не можу знайти інформацію що це таке і які мають бути їх значення. Поки що лишив без змін. Їх вигляд додаю. Може хто знає відповідь?
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    719,2 Кб · Перегляди: 3
  • 2.jpg
    2.jpg
    685,4 Кб · Перегляди: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    674,2 Кб · Перегляди: 2
  • 4.jpg
    4.jpg
    654,4 Кб · Перегляди: 3
  • 5.jpg
    5.jpg
    776,1 Кб · Перегляди: 3
  • 6.jpg
    6.jpg
    506,8 Кб · Перегляди: 4
Останнє редагування:
Крім попереднього питання маю ще одне. Після з'єднання батареї та інвертора в меню додатково з'явився процент заряду батареї та ще одне вікно, яке не можу зрозуміти. Додаю фото.
 

Вкладення

  • 11.jpg
    11.jpg
    698,4 Кб · Перегляди: 22
Можна подивитися тут
 

Вкладення

  • Ukrine УкраїнськаName AGH-4.2KW-PRO AGH-6.2KW-PRO .pdf
    3,2 Mб · Перегляди: 43
В мене інвертор Sunway 6.2, однак по зовнішньому виду, менюшкам і ТТХ - це близнюк Anenji. Інструкція ідентична.

Сьогодні спробував підключити інвертор до батареї Felicity через RS485 по протоколу Pylontech.
Трохи повозився з обжимкою кабеля та налаштуваннями, але нібито все вийшло.
В п.5 меню обираємо Li2.
З того, що вспів побачити - на екрані інвертора з'явився значок "LI" та став показувати відсоток заряду, як і на самій батареї.
Яка розпіновка кабеля, зробіть фото будь ласка
 
Яка розпіновка кабеля, зробіть фото будь ласка
Задіяно два проводочки для RS485. З того що замітив - якщо в інверторі вибрати самостійні налаштування батареї - заряджає батарею постійно виставленим струмом. Якщо вибрати профіль Life4po - в кінці заряду заряджає батарею малим струмом.
 

Вкладення

  • Screenshot_20241006-033949.png
    Screenshot_20241006-033949.png
    1,3 Mб · Перегляди: 18
Задіяно два проводочки для RS485. З того що замітив - якщо в інверторі вибрати самостійні налаштування батареї - заряджає батарею постійно виставленим струмом. Якщо вибрати профіль Life4po - в кінці заряду заряджає батарею малим струмом
З обох сторін обжатий одинаково? І на батареї як у вас стоять перемикачі master slave
 
Добрий день може в когось вийшло підключити моніторінг на батарею

Аккумуляторный блок MUST LP16​

 
З обох сторін обжатий одинаково? І на батареї як у вас стоять перемикачі master slave
Ні, зі сторони батареї своя распіновка. Зі стороно батареї провод був вже обжатий. Але в принципі распіновка і для батареї і для інвертора були вказані у мануалах.
Перемикачі - перший ON, інші - OFF.

Що цікаво, вчора випадково зайшов в сервісне меню батареї (довго потримати кнопку на батареї) там є достатня кількість налаштувань. В тому, числі, як я зрозумів і зміна протоколів обміну інформацією. Але, оскільки інструкції ніде не знайшов до цього меню - нічого не міняв
 
Добрий день може в когось вийшло підключити моніторінг на батарею

Аккумуляторный блок MUST LP16​

Також цікавлюсь цим моментом. Мануал порожня. Є QR код для Bluetooth, але через яку програму його треба задіяти не зрозуміло
 
Добрий день може в когось вийшло підключити моніторінг на батарею

Аккумуляторный блок MUST LP16​

Спробуйте через цей додаток
….допомогою мобільного додатка необхідно встановити мобільний додаток XiaoXiangElectric
 
Шановні форумчани, допоможіть будьласка новичку. Придбала за для захисту від блекаутів інвертор deye та АКБ корпус з seplos BMS на 280 А, 51v. Обидва девайси мають САN та RS485 порти, та inverter + два порти для ВМS, але ніяк не бачить інвертор батарею y будь яких комбінаціях з'єднання. Кабель рідний, від інвертора, усі канали робочі ( перевіряли на приладі). Окремо усе працюе. До техпідтримки deye написала, але вони просто надали список АКБ, з якими рекомдовано. Буду дуже вдячна за допомогу.
 

Вкладення

  • IMG-191ed1c5ee009a616955f97d24e48d8f-V.jpg
    IMG-191ed1c5ee009a616955f97d24e48d8f-V.jpg
    202,6 Кб · Перегляди: 15
  • IMG-cf583d0688197cc8c93aa806a0382a6b-V.jpg
    IMG-cf583d0688197cc8c93aa806a0382a6b-V.jpg
    221,3 Кб · Перегляди: 15
  • IMG-d2efec9611c92275ca705134d01c5e82-V.jpg
    IMG-d2efec9611c92275ca705134d01c5e82-V.jpg
    221,4 Кб · Перегляди: 16
  • SEPLOS MASON 280L(3.0Y)BATTERY PACK SPECIFICATION (4).pdf
    784 Кб · Перегляди: 2
  • Deye_sun-5-25k-sg01hp3-eu-am2_solar.biz.ua.pdf
    13,3 Mб · Перегляди: 6
Останнє редагування:
Вітаю

допоможіть будь ласка під'єднати інвертор Qpower Axpert King (по суті Voltronic) до батареї deye SE-G5.1Pro-B
інвертор підтримує протоколи pylontech, lib, lic
можливо э для deye прошивка щоб підтримувала ці протоколи?

також таких батареї є 2 штуки, коли їх між собою. підключаємо кабелем, то обидві падають в alarm
 

Вкладення

  • axpert-king-deye.jpg
    axpert-king-deye.jpg
    124,2 Кб · Перегляди: 8
Вітаю спільното, можливо хто стикався.
Сьогодні собі вдома встановив 6ку дейю і три АКБ дейа про б до неї, поки без сонця.
Так от, першу батарею по інвертор побачив і почав робити, після закінчення монтажу я зрозумів що всі три він відмовляється бачити.
Прошивку на батареях обновив до 2009. Експересенти з кабелями до успіху не призвели. Може хтось підкаже куди далі дивитись?
 
Вітаю спільното, можливо хто стикався.
Сьогодні собі вдома встановив 6ку дейю і три АКБ дейа про б до неї, поки без сонця.
Так от, першу батарею по інвертор побачив і почав робити, після закінчення монтажу я зрозумів що всі три він відмовляється бачити.
Прошивку на батареях обновив до 2009. Експересенти з кабелями до успіху не призвели. Може хтось підкаже куди далі дивитись?
а де взяли прошивку до батарей?
 
а де взяли прошивку до батарей?
Люди поділились. В мережі є ролик з оновлення до української мови, власник і поділився прошивкою на батареї.
P.S. питання зняте
P.P.S логіки китайців з приводу підключення, а саме щодо останньої батареї на Кан шину не зрозумів, однак працює і все баче.
 
Шановні форумчани, допоможіть будьласка новичку. Придбала за для захисту від блекаутів інвертор deye та АКБ корпус з seplos BMS на 280 А, 51v. Обидва девайси мають САN та RS485 порти, та inverter + два порти для ВМS, але ніяк не бачить інвертор батарею y будь яких комбінаціях з'єднання. Кабель рідний, від інвертора, усі канали робочі ( перевіряли на приладі). Окремо усе працюе. До техпідтримки deye написала, але вони просто надали список АКБ, з якими рекомдовано. Буду дуже вдячна за допомогу.
Если вы правильно дали инструкцию к вашей модели инвертора - то боюсь и не заработает.Согласно той инструкции что вы приложили "Діапазон напруги акумулятора (V) = 160-700v", а ваша АКБ - 51v. Или менять инвертор или АКБ.
 
Назад
Угорі