FAQ Як підключати батареї до інверторів

Інвертор: 2E XM INFINI 6000VA, 48V Pnom - 6,0kW 2-AC
Батарея: 2E-LFP48100-TLCD

Маю проблему у відсутності видимості батареї інвертором, і начебто бренд один, перепробував різні варіанти але інвертор все рівно не бачить акб. Батарея має 4 лан порти: RS485А, CAN, та два Batt link,як я розумію, два інших використовуються для приєднання інших барарей. Використовую кабель, який іде в комплекті з АКБ. В налаштуваннях батареї вказано що під RS485 протокол PYLONTECH, в інверторі теж його вибираю, перший пін ставив в On, але все рівно інвертор батарею не бачить. Можливо в когось є досвід, як подружити цих звірів?
 
Інвертор: 2E XM INFINI 6000VA, 48V Pnom - 6,0kW 2-AC
Батарея: 2E-LFP48100-TLCD

Маю проблему у відсутності видимості батареї інвертором, і начебто бренд один, перепробував різні варіанти але інвертор все рівно не бачить акб. Батарея має 4 лан порти: RS485А, CAN, та два Batt link,як я розумію, два інших використовуються для приєднання інших барарей. Використовую кабель, який іде в комплекті з АКБ. В налаштуваннях батареї вказано що під RS485 протокол PYLONTECH, в інверторі теж його вибираю, перший пін ставив в On, але все рівно інвертор батарею не бачить. Можливо в когось є досвід, як подружити цих звірів?
так в них же є сервіс. Наш виробник))).
Зверніться до них
service erc ua
 
так в них же є сервіс. Наш виробник))).
Зверніться до них
service erc ua
Дякую, вже вирішив питання самостійно.
Кабель з коробки не підходить до з'єднання між собою цих девайсів.
Переобтиснув кабель як в цьому відео, тепер дружать
 
Дякую, вже вирішив питання самостійно.
Кабель з коробки не підходить до з'єднання між собою цих девайсів.
Переобтиснув кабель як в цьому відео, тепер дружать
який жах)
от надивляться люди подібних відео - і підуть ворожити)))

на інверторі CANH - 6 CANL-7
RS485A - 5 RS485B -3
треба поєднати з відповідними
парами на батарейці згідно інформації паспорту або у сервісі.

1718195360341.png1718195383052.png

ну і якщо пхати провід у розєм rs485 на інверторі - треба 3 проводи RS485A,RS485B,GND
хоча працюватиме і без GND
 
Останнє редагування:
Не знайшов інформації ні в мануалі, ні тут. Чи можна з'єднати бмс JK-BMS типу нову інвертерну з MUST PH18-5548 PRO. Може хто знає
 
Тільки якщо must працює з протоколами pylontech по can
От цього не знайшов. Єдине, що знайшлось це мікро згадка про протоколи Маст і можливо він тільки з своїми батареями і розмовляє. Тому було цікаво чи хтось пробував. Розпіновку вони надаюсь для кабеля
 
Доброго дня вам.

В гаражі маю підключення, тиждень тому поставили мені.
Гібридний однофазний інвертор 8 кВт Deye з Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH + 3 кіловата по панелям.


Тут на форумі вичитав якщо температура буде нище нуля тоді Deye RW-M6 акумулятор не буде робити і піде в захист, дійсно так і буде?Якщо так, що мені робити, продавати цей акумулятор і шукати акумулятор який буде робити при мінусовій температурі?
 
Доброго дня вам.

В гаражі маю підключення, тиждень тому поставили мені.
Гібридний однофазний інвертор 8 кВт Deye з Акумулятор Deye RW-M6.1 48V 120AH + 3 кіловата по панелям.


Тут на форумі вичитав якщо температура буде нище нуля тоді Deye RW-M6 акумулятор не буде робити і піде в захист, дійсно так і буде?Якщо так, що мені робити, продавати цей акумулятор і шукати акумулятор який буде робити при мінусовій температурі?

Гараж примикає до котельні чи будинку? Отвір і акуми ставите в тепле приміщення.
 
В інструкції:
Working temperature:
- Charge: 0 - +55
- Discharge: -20 +55
Storage temperature: -20 +55.
Заряджати я можу коли температура 0 - +55, розрядити при -20 +55 і зберігати також.
Якщо температура в зимку буде -5 і в гаражі буде -2 то розрядити я зможу, а зарядити ні, вірно?
 
Ні, не примикає. Гараж як окреме приміщення, там опалення взагалі немає.
У меня акб стоит в теплом пенопластовом ящике и в нем два греющих коврика по 15 ватт зимой поддерживают температуру около +20
 
@mib
Доброго дня, чи можете скинути фото як воно виглядає.
Я так розумію ви просто обшили пенопластом, а яка товщина пенопласта?
" в нем два греющих коврика по 15 ватт зимой поддерживают температуру около +20" - а де ці коврики можна придбати ?
Дякую Вам.
 
Выглядит как лютый колхоз :) когда делал экструдера под рукой не было в итоге сделал из обычного пенопласта 5ка
IMG_20240617_141052.jpg
Коврики называются Теплик https://teplyk.com/ru/product/kulumok50x20-standart-ru/
Они с терморегулятором, он управляет мощностью коврика но не температурой
Коврики вставлены с двух сторон в ящике, на фото видно один
И потом они включены через термостат sonoff tn16 он уже включает/выключает по температуре у меня настроено вкл 16 выкл 20

Но дешевле взять какой то греющий кабель
 
Добрий день, маю Інвертор Axioma energy ISMPPT BFP 8000, Батарея Deye SE-G5.1 Pro-B. Немає зʼєднання помилка 61IMG_0341.jpegIMG_0341.jpeg
 
Останнє редагування модератором:
Добрий вечір, є АКБ з bms платою JBD-UP16S010-L16S-200A-200A-BURC, в неї є виходи can та rs485, може підкажете чи буде вона працювати з інвертором axioma bfp 5600, або порадьте щось з інверторів для даного типу на 6 кВт, просто не знаю куди вже звертатися, завчасно дякую
 
ця BMS підтримує підключення can/rs485 лише до компа.
отже підключити до інвертора не вийде
або через конвертори або напряму регулювання інвертором через
напруги живлення

от нашо ви спочатку купляєте чорті що, а потім пробуєте це гівно завести?
риторичне питання - ціна

на майбутнє - спробуйте ставити хоча би jk bms нові версії - підтримують
протокол pylontech - тобто на більшості інверторів заведеться.
 
ага
глянув - zb от тут
протокол обміну є
але він неповний - що робить неможливим використання такої BMS
через конвертер. Так що єдиний шлях - підключати батарею
через живлення і регулювати напруги через usrrmode інвертора
якось так
 
на корпусі Delux FT-1.5КВт 12В написаний шматок інструкції англійською мовою: при натистенні протягом 5 секунд кнопок СТРІЛКА_ВГОРУ або СТРІЛКА_ДОНИЗУ мають відображатись відповідні меню вибору сили струму зарядки АБО типу батареї, однак ні 5, ні навіть 20 секунд утримання не викликає такі опції, а без цих налаштувань він заряджає 30А (тобто максимально можливим) струмом, що є смертельно для незалізофосфатних, а звичайних кислотних AGM чи GEL - батарей. У відгуках таке питання виникло у багатьох, але ніхто не відповів. Може тут хтось мав досвід роботи з таким страшним китайським брухтом за 10 тис.грн. -- як потрапити на ці опції?
 

Вкладення

  • dddc365e-8662-4f25-9a7c-3b7fcace765d.jpeg
    dddc365e-8662-4f25-9a7c-3b7fcace765d.jpeg
    55,6 Кб · Перегляди: 8
  • зображення_viber_2024-06-24_20-25-49-278.jpg
    зображення_viber_2024-06-24_20-25-49-278.jpg
    148,9 Кб · Перегляди: 8
Назад
Угорі