FAQ Як підключати батареї до інверторів

Доброго дня
Підкажіть чи є можливість підключити батарею на ячейках eve 105 AH 48v з JK-B2A24S15P до інвертора ANENJI 6200W Hybrid Solar Inverter 48Vdc 230Vac MPPT Solar Inversor Pure Sine Wave Off Grid 120A 60A Wifi CN
Щоб інвертор бачив параметри батареї
Дякую.
 
2 Інвертор з підтримкою BMS
та батарея з BMS, який не підтримується інвертором.


Найпоширеніший варіант - це будь які збірки з примонотованим JK-BMS або їх клонів.
1) Встановити конвертер, який буде читати інфу з BMS та перетворювати
її у формат протоколу обміну, що підтримується інвертором - скоріщ за все
протокол Pylontech тому що з боку інверторів підтримка такого протоколу найпоширеніша
Тут є свої нюанси (і досить багато). Розробкою займається наприклад тут або я (ще не доробив)
в такому разі інвертор бачить батарею як Pylon і налаштування як в 1. Рекомендоване рішення

В даний момент використовую такий конвертер
Не можу розібратись з напругами в налаштуванні
# Float Voltage : corresponds to the voltage at which the battery would be maintained at the end of the absorption phase. (53.6V = 3.35V/Cell for 16S battery)
float_v: "53.6"
# Bulk / Absorption Voltage : corresponds to the Bulk voltage that will be used to charge the battery. (55.2V = 3.45V/Cell for 16S battery)
bulk_v: "55.2"
# Rebulk voltage, voltage less than FLOAT at which BMS requests rebulk. (52.8V = 3.3V/Cell for 16S battery)
rebulk_v: "52.8"

Батарея 16S, максимальна напруга 57,6В в налаштуваннях JK BMS (3,6*16)

Яким параметрам напруг в JK BMS відповідають
 

Вкладення

  • зображення_viber_2024-06-29_14-04-12-434.jpg
    зображення_viber_2024-06-29_14-04-12-434.jpg
    51,1 Кб · Перегляди: 18
Інвертор: 2E XM INFINI 6000VA, 48V Pnom - 6,0kW 2-AC
Батарея: 2E-LFP48100-TLCD

Маю проблему у відсутності видимості батареї інвертором, і начебто бренд один, перепробував різні варіанти але інвертор все рівно не бачить акб. Батарея має 4 лан порти: RS485А, CAN, та два Batt link,як я розумію, два інших використовуються для приєднання інших барарей. Використовую кабель, який іде в комплекті з АКБ. В налаштуваннях батареї вказано що під RS485 протокол PYLONTECH, в інверторі теж його вибираю, перший пін ставив в On, але все рівно інвертор батарею не бачить. Можливо в когось є досвід, як подружити цих звірів?
А де ви знайшли інструкцію до АКБ, бо у мене чомусь не було у коробці.
А на сайті тільки ось таке бачу, у мене 150-тий https://2e.ua/wp-content/uploads/2023/02/2E-LFP48150_A4.pdf

Чи могли б поділитися своєю для 100-ки, щоб був приклад?
 
Всім доброго дня!
Маю інвертор LuxPower SNA 5000, літиву батарею(самосбір) з БМС JIKONG.
До БМС під`єднав шину RS485 за допомогою фірмового кабелю JIKONG.
Зіткнувся с такою проблемою - інвертор не бачить батареї в режимі LiIon,
а якщо переставіти на кіслотну відразу бачить напругу батареї.

Хто знає як подружити інвертор з БМС?
Заздалегіть вдячний!
 
Всім доброго дня!
Маю інвертор LuxPower SNA 5000, літиву батарею(самосбір) з БМС JIKONG.
До БМС під`єднав шину RS485 за допомогою фірмового кабелю JIKONG.
Зіткнувся с такою проблемою - інвертор не бачить батареї в режимі LiIon,
а якщо переставіти на кіслотну відразу бачить напругу батареї.

Хто знає як подружити інвертор з БМС?
Заздалегіть вдячний!
Найкраще рішення на сьогодні - використовувати jk bms нового типу. Там є кан шина і протокол pylontech
 
І зразу відповідаю на друге питання - ні. Старі версії не сумісні. І переробити їх не можна.
 

Вкладення

  • photo_5213413337939959707_y.jpg
    photo_5213413337939959707_y.jpg
    229,5 Кб · Перегляди: 8
Останнє редагування:
@mib
Доброго дня, чи можете скинути фото як воно виглядає.
Я так розумію ви просто обшили пенопластом, а яка товщина пенопласта?
" в нем два греющих коврика по 15 ватт зимой поддерживают температуру около +20" - а де ці коврики можна придбати ?
Дякую Вам.
Я зробив грілку із карбонового кабеля. Погугліть. 2 метри розрізав на 3 рівні відтинки. Запаралелив та обтиснув кінці накінечниками, додавши дроти по 0.5 м з кожного виводу. Уклав змійкою між двома пластинами тонкими. Текстоліт або фанера. Поклав на дно ящика під акуми.
Кінці дротів вивів назовні пінопластової обшивки-термоса. Додав вимикач якийсь маленький.
Підключити дроти до акумулятора але мінусовий обов'язково після бмс! Щоб не убити акуми якщо забути вимкнути підігрів. Бмс вимкне навантаження(грілку).
Вийшла, потужність, здається щось біля 35 Вт при 24 вольтах акума. Розрахуйте потужність для вашої системи і поріжте на відповідну кількість провід.
В налаштуваннях бмс поставив дозвіл зарядки при температурі не менше 7 градусів по цельсію. Розряджати можна і при -10.
Нагрів 32 кг батареї піднімає 2.5 градуси/годину при зовнішній температурі близько +4. В ручному режимі вмикаю нагрів та за годину-дві акум готовий до зарядки.
Не бачу сенсу гріти вище 8 град. ц.
Розрахувати можна за допомогою законів Джоуля-Ленца та Ома.
Притримуйтесь техніки безпеки. Не тримайте легкозаймисті речовини неподалік. А також замініть пінопласт, якщо є чим негорючим.
 
Останнє редагування:
Доброго вечора. Встановив інвертор deye SUN 8K SG01LP1 EU.(самостійно) .Підключив до нього сбірку SOORAJ 280Ah 51.2вольта BMS JK -PB2A16S-20P .підкажіть як підключити їх по CAN..невпевнений у кабелі ,нерозумію яка повинна бути розпіновка. Зробив в бік BMS pin 2 GND pin4 CAN H pin 5 CAN L в бік інвертор pin3 GND pin7CAN H pin8 CAN L. Дякую.
 

Вкладення

  • 17208070040625151382412101998510.jpg
    17208070040625151382412101998510.jpg
    2,2 Mб · Перегляди: 13
Вітаю! Потребую допомоги спеціалістів.

Є інвертор (їх під різними наліпками продають). Sako 6KVA (фото додав)
Придбав батарею. DEYE SE-G5.1PRO-B (LIFEPO4 51,2V 100AH) (фото додав)

Підключив, поки що у user-mode.
Хочу з‘єднати через RJ45 для передачі інформації, але є проблеми.

Є дві інструкції, від батареї та від інвертора. Виготовив кабель.

До інвертора приходить стандартні 4 пари
1 пін біло оранжевий,
2 пін оранжевий,
3 пін біло-зелений,
4 пін синій,
5 пін біло-синій,
6 пін зелений,
7 пін біло-коричневий,
8 пін коричневий) з відповідним рахунком.

До АКБ, відповідно до розпіновки підключив:

1 пін біло-зелений (3 пін інвертора)
2 пін біло-синій (5 пін інвертора)
3 - пусто (на фото просто для зручності обжимки доданий)
4 зелений (6 пін інвертора)
5 біло-коричньовий (7 пін інвертора)

Відповідно до схеми (додав у фото) - ніби все добре. На інверторі обираю батареї від пілонтеч, до будь-яких, не бачить воно батарею і помилка 61 хоч ти з бубном ходи. Підключив до батареї в PCS до інвертора в BMS порт (інших там немає) Що роблю не так? Може щось ще в налаштуваннях інвертора потрібно змінити? Вже замучався. Дуже дякую за відповідь!
 

Вкладення

  • інв.jpg
    інв.jpg
    109 Кб · Перегляди: 11
  • бат.jpg
    бат.jpg
    70,3 Кб · Перегляди: 11
  • до батареї.jpg
    до батареї.jpg
    144,9 Кб · Перегляди: 9
  • до інвертора.jpg
    до інвертора.jpg
    170,3 Кб · Перегляди: 11
  • інвсхема.jpg
    інвсхема.jpg
    123,2 Кб · Перегляди: 12
  • батсхема.jpg
    батсхема.jpg
    104,9 Кб · Перегляди: 11
Вітаю! Потребую допомоги спеціалістів.

Є інвертор (їх під різними наліпками продають). Sako 6KVA (фото додав)
Придбав батарею. DEYE SE-G5.1PRO-B (LIFEPO4 51,2V 100AH) (фото додав)

Підключив, поки що у user-mode.
Хочу з‘єднати через RJ45 для передачі інформації, але є проблеми.

Є дві інструкції, від батареї та від інвертора. Виготовив кабель.

До інвертора приходить стандартні 4 пари
1 пін біло оранжевий,
2 пін оранжевий,
3 пін біло-зелений,
4 пін синій,
5 пін біло-синій,
6 пін зелений,
7 пін біло-коричневий,
8 пін коричневий) з відповідним рахунком.

До АКБ, відповідно до розпіновки підключив:

1 пін біло-зелений (3 пін інвертора)
2 пін біло-синій (5 пін інвертора)
3 - пусто (на фото просто для зручності обжимки доданий)
4 зелений (6 пін інвертора)
5 біло-коричньовий (7 пін інвертора)

Відповідно до схеми (додав у фото) - ніби все добре. На інверторі обираю батареї від пілонтеч, до будь-яких, не бачить воно батарею і помилка 61 хоч ти з бубном ходи. Підключив до батареї в PCS до інвертора в BMS порт (інших там немає) Що роблю не так? Може щось ще в налаштуваннях інвертора потрібно змінити? Вже замучався. Дуже дякую за відповідь!
А вы уверены что ваш сакоповер поддерживает дейевские батарейки?
 
А вы уверены что ваш сакоповер поддерживает дейевские батарейки?
На жаль не впевнений, але у нього є функція "інші літієві" батареї, і при цьому дані він повинен брати через кабель (оскільки налаштування заряду розряду автоматично підставляються). Теоретично, може і не підтримувати, але не певен.. пайлонтеч підтримує. В теорії, протокол то один той самий передачі даних.
 
Інший літій це думаю для ручних налаштувань по напрузі і силі струму. Там вони не спілкуються між собою.
 
Зрозумів, дякую вам. Підкажіть тоді будь ласка як вірно мануально виставити?

Напруга масової зарядки (напруга C.V) 57.6 вольта
Напруга дозованої зарядки (безперервне дозаряджання) FL 51.2 вольта
Налаштування напруги відсікання по низькому постійному струму 43.2 вольта

Вірно?
Тобто він буде заряджати батарею до 57.6 я так розумію і вимкнеться при розряді до 43.2
Інший літій це думаю для ручних налаштувань по напрузі і силі струму. Там вони не спілкуються між собою.
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-07-14 в 13.55.50.png
    Снимок экрана 2024-07-14 в 13.55.50.png
    688,6 Кб · Перегляди: 15
Останнє редагування:
До всіх прохання. Не пишіть мені в приват запитання як підключити свій інвертор до батареї. Задавайте питання в темі. Всім я думаю буде цікаво.
Хочете індивідуальний підхід - готуйтеся його оплачувати.
 
ь не впевнений, але у нього є функція "інші літієві" батареї, і при цьому дані він повинен брати через кабель (оскільки налаштування заряду розряду автоматично підставляються). Теоретично, може і не підтримувати, але не певен.. пайлонтеч підтримує. В теорії, протокол то один той самий передачі даних.
У deye і pylontech протоколи відрізняються.
 
І от доречі
Рекомендую всім ознайомитися

Вніс в шапку
 
  • Like
Реакції: rl72
Доброго дня, який кабель Кан від инвертора Deye SUN-6K-SG05LP1-EU WiFi до батарей polyntech us5000 де замовити? Або яка розпіновка?
 
Доброго дня, який кабель Кан від инвертора Deye SUN-6K-SG05LP1-EU WiFi до батарей polyntech us5000 де замовити? Або яка розпіновка?
в паспорті інвертора на останніх стрінках розпіновка є
pylontech отЗнімок екрану_2024-07-16_13-27-09.png
 
Назад
Угорі