FAQ Як підключати батареї до інверторів

Доброго дня. Не можу по дружить інвертор Luxpower snа5000 і BMS DALY по протоколу rs485. Дякую заздалегідь
 
Варіанти 2
1. Міняти на jkbms can.
2. Додатково ставити конвертор
 
У Вас можна замовити конвертор.
 
ми прийшли до висновку, що інвертори виробництва MUST взагалі не можна залишати увімкненими без нагляду; ми його (Must 2000W (EP30-2012V) + Ritar LiFePo4 80A/h ) придбали для конкретної мети: утримувати тільки ОДИН холодильник, що споживає до 80ватт/год (+стартові струми). Поки були вдома - воно працювало, але поїхали на декілька днів за місто, коли повернулись - холодильник - помер, інвертор - взагалі не вмикається, а мультиметр на батареї показує 1,38 вольт (!) і напруга продовжує падати по 0,001 вольт щосекунди, через 6 хвилин вже - 1,29 вольт - незалежно від вимкнення чи увімкнення вимикача та вилки інвертора в 220В. АЛЕ: коли батарею від'єднав - мультиметр показує 13,39 вольт і напруга вже не падає. Після під'єднання назад до інвертора все працює, як і раніше. Але за що тоді помер холодильник? Якщо виникла несправність - то мала б хоча б якась помилка відображатись на дисплеї інвертора. Якщо померла майже нова літійзалізофосфатна батарея (до 1,3* вольт), то вона не могла повернути заряд до номіналу через пару секунд без зарядки. Якщо відкрутити цю 20-кілограмову іграшку і відвезти у сервіс по гарантії - як довести, що він декілька діб сам по собі не працював і не вмикався? Якщо ж доводити гіпотезу, що з'їхав дах не у інвертора, а у батареї (її також півроку) і вона почала занижувати показник струму у 10 разів, на що розумний інвертор відреагував вимкненням і неможливістю увімкнутись знову - як довести гарантійному сервісу постачальника батареї факт такого глюка?
 
А скільки воно реально працювало само після встановлення?
 
Можна припустити що під час відсутності виникла якась помилка що відєднала інвертор від мережі, а дозвіл на перезапуск не був даний у 7 та 8 пунктах меню.
 
Доброго дня!
Маю інвертор Q-Power QPC+2012E, літиву батарею (LiFePO4) KMW12V200(12V/200Ah) з БМС.
Iнвертор не підтримує батареї LiFePO4. Я вибрав тип батареї AGM, встановив струм заряда 20А.
Інвертор заряджає батарею але коли батарея заряджається повністю(я бачу це через блютус интерфейс до БМС) він продовжуе її заряджати і починає видавати сигнал аварії, тобто він небачить що вона заряджена і мені доводиться самому вимикати інвертор хоча я так розумію що БМС сама відключає батарею.
Чи можна щось зробити?
 
Можна в налаштуваннях виставити правильні межі напруг заряду та розряду, тоді аварійних ситуацій не буде.
я виставив. Коли я вибираю на інверторі тип батареї я тим самим вибираю напругу заряда. В моему випадку я вибрав AGM для якої напруга заряда дорівнює 14.1 В. Струм заряда я встановив близько 20А. Інвертор має три ступені заряду. Спочатку він мксимальним струмом заряджає до 14.1 В, потім він знижує струм. Так ось я так розумію що інвертор не бачить що батарея досягла 14.1 В, томущо коли я бачу що батрея заряджена БМС показує 13.7 В , а потім я так розумію що БМС відрубає заряд батареї, а інвертор напружується і намагається впіхнути в батарею ще трішечки і це приводить до аварійної ситуації
 

Вкладення

  • qps_e_series_manuals.pdf
    1,3 Mб · Перегляди: 2
інвертор не бачить що батарея досягла 14.1 В, томущо коли я бачу що батрея заряджена БМС показує 13.7 В
То у Вас розбіжність в показаннях інвертора та БМС? А може БМС відключає заряд по виходу напруги однієї з комірок за задані межі? Тому що, згідно інстукції, напруга відключення заряду інвертором - 15.7в
 
Останнє редагування:
То у Вас розбіжність в показаннях інвертора та БМС? А може БМС відключає заряд по виходу напруги однієї з комірок за задані межі? Тому що, згідно інстукції, напруга відключення заряду інвертором - 15.7в
так скоріш за всеце так томущо я бачу що на одній з чотирьох комірок напруга зростає до 3.6 чи трохи вище, а на іншіх трьох залишається близько 3.4 .
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка, яка повинна бути розпіновка кабеля до гібридного сонячного інвертора 6000Вт, 48В Axioma Energy ISMPPT BFP DOU 6000 та аккумуляторної батареї Dyness B51100 (51.2v 100ah, 5.12kwh LiFePo4), та що в інструкції до інвертора та акб не працює.
 
dyness
1721906303431.png
axioma
1721906411387.png
і доречі - це вже в темі було
 
Останнє редагування:
По цій схемі не працює. В інверторі включаю режим Lib, в акб DIP перемикач 2 в положення ON, але через три хвилини з'являється помилка 61.
а звідки ви взяли, що воно сумісне?
В dyness в списку немає
В Axioma є лише про pylontech а там протокол відрізняється від dyness

найкраще - запитайте у Axiom (це ж наш виробник і подтримка у нього є)))))
 
Назад
Угорі