FAQ Як підключати батареї до інверторів

а звідки ви взяли, що воно сумісне?
В dyness в списку немає
В Axioma є лише про pylontech а там протокол відрізняється від dyness

найкраще - запитайте у Axiom (це ж наш виробник і подтримка у нього є)))))
А як щодо інверторів mast ph-18 та батареї axioma ax-lfp 50/51.2. Обжав кабель по інструкції з інвертора та батареї(can та rs-485). виставив Li в інверторі але нічого не змінилось на екрані. Інвертор цього типу заявлений як підтримуваний в інструкції до батареї. Чи роботу звязку можна побачити лише через вай-фай моніторинг інвертора? Якого на зараз нема в наявності:( Чи ще якісь пункти треба змінити/перевірити в налаштуваннях інвертора?
 
А як щодо інверторів mast ph-18 та батареї axioma ax-lfp 50/51.2. Обжав кабель по інструкції з інвертора та батареї(can та rs-485). виставив Li в інверторі але нічого не змінилось на екрані. Інвертор цього типу заявлений як підтримуваний в інструкції до батареї. Чи роботу звязку можна побачити лише через вай-фай моніторинг інвертора? Якого на зараз нема в наявності:( Чи ще якісь пункти треба змінити/перевірити в налаштуваннях інвертора?
по-перше - вказуйте повну назву моделі хоча б без помилок
по-друге - в меню має бути пункт 41 (Protocol) - теоретично там тип протоколу взаємодії з BMS
і пункт 37 виставте як SOC
тоді при відсутності комунікауії буде помилка (здається 56)

Хоча - аналогічне питання - де написано за підтримку MUSTом батарей Axioma
Вони гарно працюють саме зі своїми батареями.
 
Доброго дня. Допоможіть підключити батарею LiFero4 до інвертора Redbo
Батарейка LANPWR HS-GS5000W
При підключенні до інвертора( просто силовими кабелями) напруга подається на секунду буквально. Навіть не вистачає на повноцінний запуск інвертора( пік-пік і потух)
Провірив тестером, на клемах напруги немає( постійної, з'являється під час перемикання протоколів в налаштуваннях самої батареї) в меню батареї вказано, що заряд 100% напруга 51в.
Допоможіть будьласка їх помирити, у мене вже скоро закипить мозок
 
Добрый день, подскажите если кто-то знает. Есть инвертор Otao OT HSI5500 и батарея felicity solar. С батареей всё ясно, я её подключал к инвертору Deye, по CAN шине все работало. В otao есть вход RS485, есть инструкция по нему, расписано, где какой провод, но связь между ними наладить не получилось, я пробовал подключать и два провода для RS485, и добавлял GND, и VCC, есть какие-то хитрости?
 
Добрый день, подскажите если кто-то знает. Есть инвертор Otao OT HSI5500 и батарея felicity solar. С батареей всё ясно, я её подключал к инвертору Deye, по CAN шине все работало. В otao есть вход RS485, есть инструкция по нему, расписано, где какой провод, но связь между ними наладить не получилось, я пробовал подключать и два провода для RS485, и добавлял GND, и VCC, есть какие-то хитрости?
аякже - є!
зветься Підтримка інвертором протоколу обміну з БМС батареї)
 
аякже - є!
зветься Підтримка інвертором протоколу обміну з БМС батареї)
Да, я выбрал в меню инвертора pylontech, в батарее их бмс стоит, но успеха не добился, поэтому и пытаюсь понять, возможно есть ещё какие-то нюансы, или просто нужно смириться с тем, что это дешёвый китайский инвертор как китайский айфон с 16 ГБ оперативки, где по факту 2 ГБ
 
Да, я выбрал в меню инвертора pylontech, в батарее их бмс стоит, но успеха не добился, поэтому и пытаюсь понять, возможно есть ещё какие-то нюансы, или просто нужно смириться с тем, что это дешёвый китайский инвертор как китайский айфон с 16 ГБ оперативки, где по факту 2 ГБ
Ну якщо стоїть pylon BMS - там має бути CAN порт
 
Можна аналізатором глянути шо там
 
Я писав вже в сусідній темі
тут

 
Останнє редагування:
у Felicity Solar BMS своя програма для читання - EDMS. А Pylontech Battery View вона не читається
Так шо БМСки таки різні

І щоб не вставати 2 рази -
от сумісні інвертори з Felicity
 

Вкладення

  • Deye Grawatt Felicity.pdf
    324,7 Кб · Перегляди: 20
Доброго дня! Інвертор ANENJI ANJ-6200W-48V-WIFI та акумулятор CFE 48V 5100. Маю проблему підключення по RS485. Но даний час грішу на розпіновку кабеля зі сторони акумулятора. Розпіновка зі сторони інвертора по інструкції PIN1 - RS485-B, PIN2 - RS485-A, PIN7-- RS485-A, PIN8 - RS485-B. Чи має хто змогу допомогти з розпіновкою на CFE? Судячи по оглядах на Youtube інвертор бачить акумулятор по протоколу Pylontech. Поки що запустив систему з типом батареї USE, виставивши всі необхідні напруги в меню інвертора. Хотілось би все таки запустити систему повноцінно.
І невелике питання, ANENJI - це клон якого інвертора?
 
Доброго дня! Інвертор ANENJI ANJ-6200W-48V-WIFI та акумулятор CFE 48V 5100. Маю проблему підключення по RS485. Но даний час грішу на розпіновку кабеля зі сторони акумулятора. Розпіновка зі сторони інвертора по інструкції PIN1 - RS485-B, PIN2 - RS485-A, PIN7-- RS485-A, PIN8 - RS485-B. Чи має хто змогу допомогти з розпіновкою на CFE? Судячи по оглядах на Youtube інвертор бачить акумулятор по протоколу Pylontech. Поки що запустив систему з типом батареї USE, виставивши всі необхідні напруги в меню інвертора. Хотілось би все таки запустити систему повноцінно.
І невелике питання, ANENJI - це клон якого інвертора?
Всі вони voltronic клони різної якості)
А де відео підключення?
 
Добрий день,

розглядаю теоретичну можливість підключення декілька батарей від Must (наприклад LP-48200, або LP21-48280 ) у параллель, до гібридного трифазного Deye (наприклад SUN-12K-SG04LP3-EU).

У останньому "Approved battery list від Deye", DY-LV48-0084 від 15.05.2024, який зміг знайти у мережі:

https://elalmacenfotovoltaico.com/i...ZzH6OGqCkJ6wV61RiaHWCuyoeXbzRSg5jdpUgL0H5XVsn

Must поки немає.

Опису Can протоколу від Must, також, знайти не зміг.

У зв`язку із цим декілька запитань:
1 Розумію, що шансів небагато, але ж все рухається дуже швидко, може хтось вже має/в якийсь досвід у такому поєднанні ?
2 Чи відомо щось шановному товариству про існування у відкритому доступі опису протоколу Can від Must ?
3 Буду вдячний, якщо знайдуться якісь практичні думки, щодо того, чи варто взагалі чекати отримати якийсь позитивний сенс у такому поєднанні ?
 
по-друге - в меню має бути пункт 41 (Protocol) -
Є таке діло, але там можна виставити від 00 до, наче 31. Який з них відповідає pylontech не відомо також не зявляється помилки при виставленому SOC. На батареї ж необхідно САМ порт використовувати, вірно?
 
Вітаю!

Маю інвертор Growatt SPF3000TL 24V. Батарея зібрана з 8 комірок EVE 105A та BMS JK-B2A24S15P.

Основні налаштування ось такі:
На інверторі
5. Battery type - US2
19-20. Charge - 27.6v (3.45v на комірку)
21. Low DC cut-off - 24v (3v на комірку)

На BMS
Cell OVP 3.65v
Cell UVP 2.60v
Start balance 3.4v

Потрібна допомога.
Проблема наступна: коли з'являється мережа інвертор заряджає аккумулятор до вказаної напруги 27.6v, потім судячи по дісплею відключає подачу DC на батарею і батарея продовжує своє існування ніби окремо від інвертора втрачаючи заряд до 1А/г. Тобто інвертор не підтримує заряд батареї і повторно не вмикається навіть як що запас знижується до 80-85%. Таке відчуття що має бути якийсь параметр відновлення зарядки при просіданні напруги до якогось значення але я такого знайти не можу...
 
Останнє редагування:
Вітаю!

Маю інвертор Growatt SPF3000TL 24V. Батарея зібрана з 8 комірок EVE 105A та BMS JK-B2A24S15P.

Основні налаштування ось такі:
На інверторі
5. Battery type - US2
19-20. Charge - 27.6v (3.45v на комірку)
21. Low DC cut-off - 24v (3v на комірку)

На BMS
Cell OVP 3.65v
Cell UVP 2.60v
Start balance 3.4v

Потрібна допомога.
Проблема наступна: коли з'являється мережа інвертор заряджає аккумулятор до вказаної напруги 27.6v, потім судячи по дісплею відключає подачу DC на батарею і батарея продовжує своє існування ніби окремо від інвертора втрачаючи заряд до 1А/г. Тобто інвертор не підтримує заряд батареї і повторно не вмикається навіть як що запас знижується до 80-85%. Таке відчуття що має бути якийсь параметр відновлення зарядки при просіданні напруги до якогось значення але я такого знайти не можу...
Може оці параметри?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240730-222310_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20240730-222310_Samsung Notes.jpg
    114,6 Кб · Перегляди: 9
Добрий день,

розглядаю теоретичну можливість підключення декілька батарей від Must (наприклад LP-48200, або LP21-48280 ) у параллель, до гібридного трифазного Deye (наприклад SUN-12K-SG04LP3-EU).

У останньому "Approved battery list від Deye", DY-LV48-0084 від 15.05.2024, який зміг знайти у мережі:

https://elalmacenfotovoltaico.com/img/cms/Deye/Deye_Baterías_compatibles.pdf?srsltid=AfmBOopcF0UZzH6OGqCkJ6wV61RiaHWCuyoeXbzRSg5jdpUgL0H5XVsn

Must поки немає.

Опису Can протоколу від Must, також, знайти не зміг.

У зв`язку із цим декілька запитань:
1 Розумію, що шансів небагато, але ж все рухається дуже швидко, може хтось вже має/в якийсь досвід у такому поєднанні ?
2 Чи відомо щось шановному товариству про існування у відкритому доступі опису протоколу Can від Must ?
3 Буду вдячний, якщо знайдуться якісь практичні думки, щодо того, чи варто взагалі чекати отримати якийсь позитивний сенс у такому поєднанні ?
2 протоколу від must немає у відкритому доступі IMHO вже є - частково реверснули протокол обміну інвертора. Можете взяти на GitHub
1 навіть якщо він буде - в ПЗ інвертора має бути його підтримка. Або самому робити конвертер must-pylontech
3 на сьогодні офіційних способів нема.
Лише саморобний конвертер протоколу, і то - якщо буде опис протоколу. Або реверс - інжиніринг протоколу.

Поки - виставляйте напруги і струми вручну. Ну і паралельно підключайте батареї
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: p37t
Може оці параметри?
Так вони в мене задані, я вказував в пості. 19 і 20 в 27.6в, а 21 - 24в. Але в мене в інструкції 19 - це цільова напруга зарядки, 20 - плаваюча (як я розумію для кислотних аккумів), а 21 це cut-off вимикання при розряді.
 

Вкладення

  • IMG_20240731_095214768.jpg
    IMG_20240731_095214768.jpg
    798,3 Кб · Перегляди: 4
Є таке діло, але там можна виставити від 00 до, наче 31. Який з них відповідає pylontech не відомо також не зявляється помилки при виставленому SOC. На батареї ж необхідно САМ порт використовувати, вірно?
1722442387983.png
Ось що відповіла підтримка, стосовно MUST PV18-5248 PRO.
Дайте знати, чи спрацює у вас.
 
Назад
Угорі