FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Як що вихід інвертора відключений взагалі то нічого не міняється. Він свистить і навалює завади.
 
В мене нема соняшних панелей, тому коли нема мережі то нема і фону.
на разі не про панелі.

і ще раз уточню. Тихий режим вимкнено, Мережа є - режим байпасу на інверторі - навантаженя фонить. Вимкнули мережу перейшли на батарею - не фонить - чи фонить - ось про що я?

Мені треба зрозуміти яким тут боком мережа, чи вона впливає
 
і ще раз уточню. Тихий режим вимкнено, Мережа є - режим байпасу на інверторі - навантаженя фонить. Вимкнули мережу перейшли на батарею - не фонить - чи фонить - ось про що я?
Мережа є - режим байпасу на інверторі - навантаженя фонить. Вимкнули мережу перейшли на батарею - не фонить.
 
ще питання - від струму заряду акб залежить рівень фону? Тобто - акб розряджені, зараз зарядка йде але шум не залежить від того , чи залежить?
 
ще питання - від струму заряду акб залежить рівень фону? Тобто - акб розряджені, зараз зарядка йде але шум не залежить від того , чи залежить?
Трохи є але залежність не суттєво. Як що акум заряджається то трохи гучніше. Струм зарядки встановлений в мене 50 ампер від мережі. Реально десь 45-46.
 
Трохи є але залежність не суттєво. Як що акум заряджається то трохи гучніше. Струм зарядки встановлений в мене 50 ампер від мережі. Реально десь 45-46.
Ясно.
Далі якщо і шукати то лиш з аналізатором мережі.
 
Доречі - схоже дея розділила свій хмарний моніторинг на Китай і всі інші.

замість
deyecloud.com тепер globalwww.deyecloud.com
а замість
deye-icloudpro.com тепер globalwww.deye-icloudpro.com
 
я якщо увімкнути Low Noise Mode і ставити фільтри вже на вході ів інвертор?
 
я якщо увімкнути Low Noise Mode і ставити фільтри вже на вході ів інвертор?

тут би аналізи здати для початку, а то так, то на картах гадання. треба бачити що він вносить в одному режимі і в іншому
 
Давай те напишемо поки так.

У кого інвертор при роботі пищать БЖ - можна спробувати вирішити оновленням прошивки та
включенням Low Noise Mode.
Якщо після оновлення пищить сам інвертор - рішення поки що немає.
Або можна не оновлювати а просто на лінії де пищать БЖ - ставити фільтри..
 
Невеличке уточнення
Давай те напишемо поки так.

У кого інвертор при роботі пищать БЖ - можна спробувати вирішити оновленням прошивки та
включенням Low Noise Mode.
Якщо після оновлення пищить сам інвертор - рішення поки що немає.
Або можна не оновлювати а просто на лінії де пищать БЖ - ставити фільтри..
У кого при роботі інвертора Deye від мережі(або від соняшних панелней) в хаті пищать імпульсні БЖ (Монітори, Телевізори, Мікрохвильовки, etc) -- можна оновити фірмварь і в новій фірмварі увімкнути Silent Mode (в Advanced settings) після чого скоріш за все все стане добре з імпульсними БЖ, але починає голосно пищати сам Deye, на частоті десь 18 кілогерц. Спектр є вище в темі.
Якщо після оновлення і увімкнення Silent Mode пищить сам інвертор - рішення поки що немає.Як що він не пищить або ви це не чуєте вам дуже повезло:)
 
@Dalet знову до Вас з питанням:rolleyes:
Підключили поремонтований інвертор (з моєї попередньої епопеї). Підключали вже коли сонце заходило і тому напевно ніяких помилок не отримали по сонячним панелям (хоча вольтаж по PV1 вже відображало). Але після того як трохи попрацював, почав викидати помилку F07 DC/DC_Softstart_Fault. Батарея яка була на цей момент підключена була майже повністю розряджена іншим тимчасовим інвертором. Перекинули на іншу запасну батаею (але це без CAN шини і з ручними налаштуваннями) і за пару хвилин те саме отримали на іншій батареї. Плюc ніяк не можу заставити інвертор заряджати батарею від мережі:(
Тобто він зараз показує що тільки пропускає через себе мережу.Можливо Ви стикалися з подібним? Бо Гугл нічого не знаходить..
Ось з DeyeCloud витягнув Alerts

Alert NameStatusImportanceOpened TimeClosed Time
F7 DC/DC_Softstart_FaultOpenWarning2023/10/20 19:34 UTC+02:00
F13 Grid_Mode_changedClosedWarning2023/10/20 19:18 UTC+02:002023/10/20 19:24 UTC+02:00
F7 DC/DC_Softstart_FaultClosedWarning2023/10/20 18:53 UTC+02:002023/10/20 19:05 UTC+02:00
W31 Battery_comm_warnClosedWarning2023/10/01 14:35 UTC+02:002023/10/02 14:41 UTC+02:00
 
Тобто він зараз показує що тільки пропускає через себе мережу.Можливо Ви стикалися з подібним? Бо Гугл нічого не знаходить..
не шукайте хто стикався, шукайте хто шукаэ щоб стикнутися.


Помилка 7 погана. - невдалий запуск АКБ-Шина ДС

Можу взятися віддалено, я кажу що робити, ви робите. Далі по результату. Мені для того треба онлайн доступ до інвертора.
 
@Dalet дякую за відповідь. Але ще вилізла інша проблема - працюють або панелі з режимом No battery, або нічого. Тому погодив з продавцем, що назад відправляю на ремонт (цього разу хоч за його рахунок). Як же ж мене ця епопея вже задовбала - плати за пересилку, плати за монтаж/демонтаж ‍
 
Хлопці підкажіть хочу купити Deye 6k в мене поки один трекер 6 панелей 410 райзен. По току в середньому 160-200 , вистачить для початку,для запуску і роботи?
 
товується він зараз як величезний безперебійник тому висить він у житловому приміщенні біля щитка з автоматами.
Батареї eve 280 заряджає розряджає і все таке ніби норм.
Але є проблема він свистить, коли він у стані ON тобто через хвилини після вмикання він починає тихо свистіти і це заябує.
Історія та довга, розкажу коро

По якому току? Що таке 160-200?
Панелі мої видають 150-200 вольт напруги ,питаю у тих хто вже користуються данними інвертором, чи вистачить моїх панелей для запуску і роботи інвертора
 
Назад
Угорі