FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Давайте вже закінчимо
ну як би це читачі мають знати, що не все добре що нове, і не факт що воно їм пригодиться, бо сенсу в тому немає ніякого. Хоча, інколи так, наприклад схід/захід під 45-60гр якщо ставити
 
ну як би це читачі мають знати, що не все добре що нове, і не факт що воно їм пригодиться, бо сенсу в тому немає ніякого. Хоча, інколи так, наприклад схід/захід під 45-60гр якщо ставити
Я до того, що розрахунок панелей не є темою. Там дуже багато ньюансів. Можна винести в окрему тему. Там я залюбки поспілкуюся. Але тут -оффтоп.
 
ну як би це читачі мають знати, що не все добре що нове, і не факт що воно їм пригодиться, бо сенсу в тому немає ніякого. Хоча, інколи так, наприклад схід/захід під 45-60гр якщо ставити
да, может и не все новое хорошее, может и пригодится не весь функционал, но цена та же что и на старое поколение, да и на счет тестирования и допиливания, тоже вопрос, ведь логично же что в более новых моделях исправили что то что плохо работало в старых), хотя не факт конечно...
 
Добрий день. Цікаво запитати тут у людей які користуються/обслуговують інвертори Deye, а то китайці плутаються в показаннях. Штука ось у чому:
а) мерехтить світло при роботі інвертора від акумулятора. Не питайте який тип (скоріше всього світлодіодні але на разі не знаю чи всі одного виробника), та додаткові обставини. Усі деталі буду знати згодом, поки попередні дані так, як тільки інвертор переходить на акумулятор, одразу по всьому домі мерехтить світло, при роботі від мережі на пряму та у байпас режимі такого не спостерігають.
б) на входах PV появляється змінна напруга біля 110В, та постійна біля 240В при робочому інверторі. Сам я перевіркою такого ніколи не займався, питання чи це норма чи відхилення. Поки ніхто із впевненістю не може сказати в чому річ. Важливе уточнення: перевірка робилася стандартним тестером без True MRS, та не замірялося із низьким імпедансом. Тому я не впевнений чи те що поміряли не є наведеною напругою. Питання появилися після того як почали під'єднувати заземлення рейки до загального контуру і виявили що є змінна напруга між ними (щипалися проводи).
Буду вдячний навіть за будь-які судження з цього приводу.
Світло світлодіодне мерехтить при роботі ві акума, є таке. Не усі лампи але деякі, особливо Ikea.
 
Доброї ночі громадо. Допоможіть перемогти інвертор 5kw sg03lp1. Проблема полягає в зарядці, а саме вона не завершується. Хоч в режимі налаштувань по напрузі, хоч по CAN/rs485. Батарея заряджається до 100% після чого іде постійний заряд з струмом 0.5-1А. Пробував і з увімкненим і вимкн. Time Of use. Акб з бмс Seplos.
В мене jk -> esp32 -> can теж потроху розряджає батарею
1699036463097.png
я просто не парюсь.
 
да, может и не все новое хорошее, может и пригодится не весь функционал, но цена та же что и на старое поколение, да и на счет тестирования и допиливания, тоже вопрос, ведь логично же что в более новых моделях исправили что то что плохо работало в старых), хотя не факт конечно...
Відповім як розробник, виправили старі проблеми, додали нові... це життя :)
 
Підкажіть будь ласка як підключити JK BMS до інвертора Deye?
Уточню:
- в JK BMS є вихід RS485 (4х піновий) без підтримки CAN (див фото)
- а в інвертора стандартний RJ45 конектор.

Які є варіанти перехідників? щоб готовий купити.
Або яка схема розпайки цих 4х контактів якщо самому обжати на RJ45 конектор?
Або просто перехідником не обійтись а треба якийсь перетворювач?
може комусь зустрічався вже готовий мануал по цьому питанню? або відео?

не зміг знайти інфо на форумі та в інеті, тому буду вдячний якщо хтось підкаже.
 

Вкладення

  • rs485.png
    rs485.png
    227,5 Кб · Перегляди: 20
Останнє редагування:
Підкажіть будь ласка як підключити JK BMS до інвертора Deye?
Уточню:
- в JK BMS є вихід RS485 (4х піновий) без підтримки CAN (див фото)
- а в інвертора стандартний RJ45 конектор.

Які є варіанти перехідників? щоб готовий купити.
Або яка схема розпайки цих 4х контактів якщо самому обжати на RJ45 конектор?
Або просто перехідником не обійтись а треба якийсь перетворювач?
може комусь зустрічався вже готовий мануал по цьому питанню? або відео?

не зміг знайти інфо на форумі та в інеті, тому буду вдячний якщо хтось підкаже.
Можна зробити самому можна купити у цього хлопця, ціна більше 100 баксів. Але варіант працюючий.
 
Привіт усім!
Маю такого 5 кіловатного Deye. Яким чином оновити цього звіра? Подейкують, що прошивок у вільному доступі немає, потрібно писати китайцям, вони оновлять самі. Може хтось підкаже, яким чином знайти цих правильних китайців?
 
Останнє редагування:
Привіт усім!
Маю такого 5 кіловатного Deye. Яким чином оновити цього звіра? Подейкують, що прошивок у вільному доступі немає, потрібно писати китайцям, вони оновлять самі. Може хтось підкаже, яким чином знайти цих правильних китайців?
Вам інвертор впав з неба? В нього є продавець, в продавця контакт з сервісом виробника. Просіть продавця.
Або пишіть виробнику
 
Привіт усім!
Маю такого 5 кіловатного Deye. Яким чином оновити цього звіра? Подейкують, що прошивок у вільному доступі немає, потрібно писати китайцям, вони оновлять самі. Може хтось підкаже, яким чином знайти цих правильних китайців?
Доброго ранку.
Я писав сюди service@deye.com.cn. Звісно інвертор повинен бути онлайн і ви повинні знати його серійний номер. Після звичайного китайського тупінгу оновлюють.
 
Або пишіть виробнику
Доброго ранку.
Я писав сюди service@deye.com.cn. Звісно інвертор повинен бути онлайн і ви повинні знати його серійний номер. Після звичайного китайського тупінгу оновлюють.
Дякую!
 
Хто стикався розкажіть наш "звір" з генератором звичайним(не інверторним) бензиновим дружить через порт gen , чи потрібно хоч одну фазу заземлять , щоб був нуль?
 
Хто стикався розкажіть наш "звір" з генератором звичайним(не інверторним) бензиновим дружить через порт gen , чи потрібно хоч одну фазу заземлять , щоб був нуль?
в більшості випадків так, але нюанси можуть бути. наперед не вгадати
 
Підскажіть будьласка чим відрізняються SG03 від 01
 
Підскажіть будьласка чим відрізняються SG03 від 01
Що відомо мені точно 01 за активним (кулери ліворуч) охолодженням 03 з пассивним, 05 знов з активним (кулери знизу) і ціна космічна.
Мабуть ще є ньанси, але це треба доку дуже уважно читати. У мене на 01 нема доки. Як що дасте то можна буде порівняти з 03.
Ще 03 у нас йде з wifi одразу. Є віддалене керування і оновлення фірмварі. Оновлення через сапорт, або локально (як що дадуть файл оновлення). І там усякі няшки типу статистики і статусу системи через китайський web. Працює все це більш менш ном, але данні обовлюються десь раз на 5-10 хвинин. Поки що все це безкоштовно.
 

Вкладення

  • sg01.PNG
    sg01.PNG
    101 Кб · Перегляди: 12
  • sg03.PNG
    sg03.PNG
    110,1 Кб · Перегляди: 12
Останнє редагування:
Що відомо мені точно 01 за активним (кулери ліворуч) охолодженням 03 з пассивним, 05 знов з активним (кулери знизу) і ціна космічна.
Мабуть ще є ньанси, але це треба доку дуже уважно читати. У мене на 01 нема доки. Як що дасте то можна буде порівняти з 03.
Ще 03 у нас йде з wifi одразу. Є віддалене керування і оновлення фірмварі. Оновлення через сапорт, або локально (як що дадуть файл оновлення). І там усякі няшки типу статистики і статусу системи через китайський web. Працює все це більш менш ном, але данні обовлюються десь раз на 5-10 хвинин. Поки що все це безкоштовно.
Ось DataSheet на всі гібрідні інвертори Deye
 

Вкладення

  • DEYE Hybrid Inverter Catalogue V.3.9.pdf
    2,5 Mб · Перегляди: 80
в більшості випадків так, але нюанси можуть бути. наперед не вгадати
сьогодні вирішив таки перевірити прийме він мій 5квт бензиновий генератор, який минулого сезону дуже врятував....але він його не виявив на вході GEN. У чому може бути справа? Я змоделював ситуацію, що немає ДТЕК і намагався зарядити акум ( в налаштуваннях), але іконка генератора на табло не з'явилася
 
Назад
Угорі