FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
А так, він наче БМС баче, але толку з того? Різниця в вольтах після коми в 0,2. Наприклад БМС показує 54,00 а інвертор чомусь 54,20. І це для літія якому важливі ці десятки і сотки.
я зараз вас засмучу, але 0,2 В то повна фігня не варта уваги. Хоча б тому що ваш інвертор чи акумулятор не є прецензійним вимірювальним пристроєм. да і на справді для літія то суща дурниця, ті 0,2В.


Хоч би дали можливість скорегувати показники. Схоже не можна, тому що вони б це зробили.
ви знайшли собі щось і навколо того носитеся, от може тому вони вам і не відповдають. У китайців є така манера, коли їх діставати постійно. то вони просто перестануть звертати уваги


Це вже від безвиході )))
або від нічого робити))))
 

dieselodesa

Tier3
Реєстрування
26 Гру 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Jinco
Інвертор
Deye 6K
я зараз вас засмучу, але 0,2 В то повна фігня не варта уваги. Хоча б тому що ваш інвертор чи акумулятор не є прецензійним вимірювальним пристроєм. да і на справді для літія то суща дурниця, ті 0,2В.



ви знайшли собі щось і навколо того носитеся, от може тому вони вам і не відповдають. У китайців є така манера, коли їх діставати постійно. то вони просто перестануть звертати уваги



або від нічого робити))))
Ну так, не варта. ))
тільки от чомусь китайці спочатку сказали що це несправність, почали займатись, замінили прошивки і порпались в інверторі місяць.
А як нічого не допомогло, то вони і кинули цю справу.
Я їм і струм міряв кільцем по батареї, і заземлення мегометром, осцилограф підключав, все що просили.
Якщо воно не суттєво, займались би вони цим?
Чи падіння інвертора по батареї нище заданих відсотків то не суттєво?
Китайці просто могли зрозуміти в чому фігня, тому і перестали зафматись. А мені сказати не хочуть, тому що фігня з залізом. От може сам щось нарию, тим паче з другою батареєю, не Deye, працювало.
Та і вручну, я ж можу змусити робити нормально, просто знявши галку в потрібний момент. Але один раз. ))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
От може сам щось нарию, тим паче з другою батареєю, не Deye, працювало.
Ну, я ж кажу, за рік виправлять. Або модель змінять, все буде добре.
6.14 в мене 2шт в ремонті було. І ще чув про декілька з глюками.
Про менші моделі не знаю, не попадались мені. Але думаю що все що свіже буде мати баги.
Тому працюю з старим добрим Дайнес, хоча і там були танці з бубном.
 

dieselodesa

Tier3
Реєстрування
26 Гру 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Jinco
Інвертор
Deye 6K
Ну, я ж кажу, за рік виправлять. Або модель змінять, все буде добре.
6.14 в мене 2шт в ремонті було. І ще чув про декілька з глюками.
Про менші моделі не знаю, не попадались мені. Але думаю що все що свіже буде мати баги.
Тому працюю з старим добрим Дайнес, хоча і там були танці з бубном.
Ну от і в мене "глюк" з 6.14. ))
Принаймні комірки в ній є, отже можна буде зібрати нову батарею на базі якогось БМС зрозумілого для інвертора. Лишається знайти стару батарею без комірок, але з працюючою БМС.
Відбалансувати Deye можна раз в місяць, але вручну.
Помудохаюсь, плюну, і так схоже і буде. Раз в місяць привів до норми і все.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
Ну от і в мене "глюк" з 6.14. ))
Принаймні комірки в ній є, отже можна буде зібрати нову батарею на базі якогось БМС зрозумілого для інвертора. Лишається знайти стару батарею без комірок, але з працюючою БМС.
Відбалансувати Deye можна раз в місяць, але вручну.
Помудохаюсь, плюну, і так схоже і буде. Раз в місяць привів до норми і все.
а, ну дак як хочете постіч дзен то питайте у китайців читалку БМС, там доволі не поганий інтерфейс, логи пише, налаштувань валом. Через неї і прошивку ставити можна. І по ячейкам лазяти дивитися що до чого.
 

dieselodesa

Tier3
Реєстрування
26 Гру 2023
Дописи
11
Бали
3
Сонячні панелі
Jinco
Інвертор
Deye 6K
а, ну дак як хочете постіч дзен то питайте у китайців читалку БМС, там доволі не поганий інтерфейс, логи пише, налаштувань валом. Через неї і прошивку ставити можна. І по ячейкам лазяти дивитися що до чого.
А як вона зветься в них, щоб вони зрозуміли що я хочу?
Це буде остання перевірка, якщо не дадуть, то точно щось з залізом. Щоб я не побачив сам через неї.
А якщо дадуть, то тики немм часу просто мною займатись ))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
А як вона зветься в них, щоб вони зрозуміли що я хочу?
Це буде остання перевірка, якщо не дадуть, то точно щось з залізом. Щоб я не побачив сам через неї.
А якщо дадуть, то тики немм часу просто мною займатись ))
1704124139759.png
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
я думаю там протокол один.

IMG_20240102_123904.jpg

в мене читалка своя) RS232+RS485+CAN
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
А где ее взять что бы попробовать?
треба просити у Deye.
Але мені не відповіли.
Спробую пошукати на новозеландських форумах.
або німецьких.)

там жеж доречі сама прога не працюватиме без USB-CAN кабеля/конвертера
 
Останнє редагування:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
А где ее взять что бы попробовать?
на Дейе пишіть, обоснуйте нащо воно Вам, і що ви будете з тим робити, і прогарантуєте їм що як батарейка ляже то до них ніяких притензій.

В мене є, але я не дам, бо мені надано на правах не розповсюдження як для сервісного центру
 
  • Like
Реакції: andy

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
хто зна. хто зна)))) в мене три штуки CAN-USB і не все так просто, щось під щось, а під інше інше
да ну.
там все просто
якщо протоколи є.
А кан - він і в Африці кан. На відміну від наприклад 485 - там щоб тобі відповіли
- треба точно знати що питати. А кан - тільки включив - і лови зразу повідомлення.
Потім береш протокол - і розшифровуєш.
В мене так пілон і дайнес читались. Хоча прийшлося поставити 8268 замість атмеги168
а так - все читає.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
таки не дадуть монітор((

а на HV трохи інший
Знімок екрана з 2024-01-02 15-46-31.png
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113
да ну.
там все просто
ваше твердження вірне для інвертор-батарея, а батарея-комп для читання налаштувань, оновлення ПО - все не так, зовсім не так. Під Даннес в мене одне, під Дейе інше, під Сеплос третя читалка. Там проблема в конекті ПО і читалки КАНа. Навіть китайці це підтверджують і пропонують свої прислати, бо кажуть ваш не піде.....
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
560
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
ваше твердження вірне для інвертор-батарея, а батарея-комп для читання налаштувань, оновлення ПО - все не так, зовсім не так. Під Даннес в мене одне, під Дейе інше, під Сеплос третя читалка. Там проблема в конекті ПО і читалки КАНа. Навіть китайці це підтверджують і пропонують свої прислати, бо кажуть ваш не піде.....
а таке питання - ваша чиатлка читає HISTORY data? по кан чи по рс485?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.104
Бали
113

Вкладення

  • historyEvent.20230818090047.csv
    239,6 Кб · Перегляди: 8
  • Like
Реакції: andy
Угорі