FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Дякую andy, мультяшки дійсно крутезни!!! в принципі я все правильно зробив, крім галочки в "GEN SIGNAL" - я вирішив, що це активація звукового сигналу, поставивши цю галочку - інвертор відразу визначив генератор і відобразив іконку на дисплеї.
Але заряджати від гени він став тільки при відключенні ДТЕК - напевно це зашито у прошивці. У принципі, логічно. Частота генератора плаває від 51 при навантаженні до 54 без неї. Тепер готовність до блекауту – 100%.
 

Вкладення

  • 0-02-05-35b856fb1e8c5ae1fc7d8da0b44d1eee662b8378570022c38c9d6003f7012529_192939ece90eedf6.jpg
    0-02-05-35b856fb1e8c5ae1fc7d8da0b44d1eee662b8378570022c38c9d6003f7012529_192939ece90eedf6.jpg
    199,8 Кб · Перегляди: 23
Добрый вечер, вопрос по дейе, как сделать обновление данных логера не 5 минут а каждую минуту?
 
Добрый вечер, вопрос по дейе, как сделать обновление данных логера не 5 минут а каждую минуту?
1. Офіційно такої можливості немає
2. неофіційно - можна поставити свій логер, що читатиме з інвертора через модбас або через мережу.
І відправляти дані на свій сайт моніторингу, де це все парситься і візуалізується. З готових рішень
є відправка в Home Assistant. Додатковий плюс - робота в локальній мережі без китайських хмар.
 
1. Офіційно такої можливості немає
2. неофіційно - можна поставити свій логер, що читатиме з інвертора через модбас або через мережу.
І відправляти дані на свій сайт моніторингу, де це все парситься і візуалізується. З готових рішень
є відправка в Home Assistant. Додатковий плюс - робота в локальній мережі без китайських хмар.
В хом ассистант у меня данные залетают практически без задержки, тут все устраивает, а соларман, тупит с обновлением каждые 5 минут, на забугорных форумах как то люди делают обновление 1минуту, причем как сами, так и через дейе сервис, думал может кто то знает как это делать...
 
В хом ассистант у меня данные залетают практически без задержки, тут все устраивает, а соларман, тупит с обновлением каждые 5 минут, на забугорных форумах как то люди делают обновление 1минуту, причем как сами, так и через дейе сервис, думал может кто то знает как это делать...
а посилання на форум можна? Це не ....co.za?
і якщо у вас все є в ХА - навіщо тоді хмара? Ще й працююча?
 
а соларман, тупит с обновлением каждые 5 минут
він не тупить, він так налаштований, бо дай вам можливість ви і кожну 0.01с будете читати, а це навантаження на сервер, який до речі вам безкоштовний. Тому і 5хв
через дейе сервис
іншого не чув. Хіба в когось є доступ до заводського адміну
 
Добрый вечер, вопрос по дейе, как сделать обновление данных логера не 5 минут а каждую минуту?
Написал в поддержку deye, пожелание выполнили в тот же день.
Не тот параметр обвел на скрине.
 

Вкладення

  • Screenshot_20231204_102038.jpg
    Screenshot_20231204_102038.jpg
    204,6 Кб · Перегляди: 93
це форк з pysolarmanv5 - тому перш ніж пробувати - раджу подивитися список сумісних логерів тут
 
це форк з pysolarmanv5 - тому перш ніж пробувати - раджу подивитися список сумісних логерів тут
С комплектным логером lsw3 работает отлично, все параметры считываются корректно, и в полном объеме (sun 6k sg05lp1 eu)
 
А ещё вопрос, дейе заряжает батарейку дейе se-g5.3, после того как зарядит батарею до 100% батарея всеравно продолжает потреблять примерно 25-30ватт, почему не прекращается ее питание? Для примера на другом объекте у меня дейе 12квт и три таких же батареи паралельно, там после полной зарядки три батареи потребляют 1-2 ватт...
 
Китайцы прошивку обновили, написали что логгер переключат на 1 минуту, но НЕ переключили, батарейка теперь ещё больше жрет от сети))
Ps последняя прошивка на сейчас для моего инвертора c367
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-12-04-17-10-26-312_com.igen.solarmanbusiness.jpg
    Screenshot_2023-12-04-17-10-26-312_com.igen.solarmanbusiness.jpg
    541,6 Кб · Перегляди: 60
С комплектным логером lsw3 работает отлично, все параметры считываются корректно, и в полном объеме (sun 6k sg05lp1 eu)
У меня SG03 и ничего кроме пары тройки регистров (на пример версия) я прочитать не смог.
 
У меня SG03 и ничего кроме пары тройки регистров (на пример версия) я прочитать не смог.
там дійсно з читанням дуже багато нюансів. І дійсно різні інвертори читаються, але читають не ті регістри, що треба.
Я запросив інфу у деї. Поки чекаємо.
Але - мушу підтвердити - механізм декодування modbustcp пакетів працює. Як і читання modbusrtu.
Весь цимес в картах регістрів))).
Я поки навчився читати -SG01HP3-EU-AM2 - і він дійсно не читався існуючими програмами
 
там дійсно з читанням дуже багато нюансів. І дійсно різні інвертори читаються, але читають не ті регістри, що треба.
Я запросив інфу у деї. Поки чекаємо.
Але - мушу підтвердити - механізм декодування modbustcp пакетів працює. Як і читання modbusrtu.
Весь цимес в картах регістрів))).
Я поки навчився читати -SG01HP3-EU-AM2 - і він дійсно не читався існуючими програмами
Так, механізм працює, але адреси регістрів я так розумію різні в залежності від моделі або модельного ряду.
Тому чекаємо карту для 03 :)
 
Так, механізм працює, але адреси регістрів я так розумію різні в залежності від моделі або модельного ряду.
Тому чекаємо карту для 03 :)
довго чекатимете)
діапазон відомий - 0-1500 2000-3000
далі - reversing).
hex->int, uint, float, ascii
PS. lamers dont use xor operation)
 
Назад
Угорі