FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Добрий вечір, форумчани. Є питання, сподіваюся тут оримати відповіді. Власник станції купив у інсталятора інвертор, та замовив чорт знає де акумулятор Powerwall чайна версіон (звісно що було б щось краще я б тут не писав за інсталятора прошу не згадувати, бо вони не знають як приєднати "межа балансової належності" у власника, хоч і намагалися). Інвертор 12-ти кіловатний, підключався акумулятор як по CAN шині, так і пробували по RS-485. Порядок приблизно наступний - брався кабель комплекний Deye підключався і вибиралися протоколи передачі по черзі, потім комплектний від акума і робилося те саме. Також змінювалася розпіновка кабелю наступним чином: 1-1 (перший на DEYE, другий акумулятора); 2-7; 3-8; 4-4; 5-5; 6-6 ;7-7; 8-3 Відповідно між 2 і 7 перемичка. На інвертор якісь дані передавалися, але навряд акумулятор мав -100°C.
Буду дуже вдячний за допомогу, роблю це виключно з цікавості.
 

Вкладення

  • зображення_viber_2023-11-20_14-48-19-720.jpg
    зображення_viber_2023-11-20_14-48-19-720.jpg
    206,9 Кб · Перегляди: 38
  • зображення_viber_2023-11-20_14-48-20-943.jpg
    зображення_viber_2023-11-20_14-48-20-943.jpg
    232,6 Кб · Перегляди: 33
  • зображення_viber_2023-11-20_14-48-20-741.jpg
    зображення_viber_2023-11-20_14-48-20-741.jpg
    207,7 Кб · Перегляди: 38
  • 1702585368344.png
    1702585368344.png
    82,7 Кб · Перегляди: 39
  • 48V+Powerwall+LIFEPO4+BATTERY+USER+MANUAL.pdf
    4,7 Mб · Перегляди: 11
Добрий вечір, форумчани. Є питання, сподіваюся тут оримати відповіді. Власник станції купив у інсталятора інвертор, та замовив чорт знає де акумулятор Powerwall чайна версіон (звісно що було б щось краще я б тут не писав за інсталятора прошу не згадувати, бо вони не знають як приєднати "межа балансової належності" у власника, хоч і намагалися). Інвертор 12-ти кіловатний, підключався акумулятор як по CAN шині, так і пробували по RS-485. Порядок приблизно наступний - брався кабель комплекний Deye підключався і вибиралися протоколи передачі по черзі, потім комплектний від акума і робилося те саме. Також змінювалася розпіновка кабелю наступним чином: 1-1 (перший на DEYE, другий акумулятора); 2-7; 3-8; 4-4; 5-5; 6-6 ;7-7; 8-3 Відповідно між 2 і 7 перемичка. На інвертор якісь дані передавалися, але навряд акумулятор мав -100°C.
Буду дуже вдячний за допомогу, роблю це виключно з цікавості.
На батарею GSL 100Ah схожа. І по інструкції теж. Спробуйте всі вниз. А взагалі краще підключитися до неї і подивиться яка плата бмс стоїть.Screenshot 2023-12-15 085206.png
 
та замовив чорт знає де акумулятор Powerwall чайна версіон
так ви самі і відповіли.

тут ви не знайдете нічого, бо ХЗ що там за БМС, ХЗ що вона там має на борту за протоколи, і то треба гратися, писати, рити, в общому то весело, і все за ради 100дол різниці в ціні тут і там
 
На інвертор якісь дані передавалися, але навряд акумулятор мав -100°C.
це не з батарейки дані, це по замовчуваню, у рані відсутності завязку, або даних саме про датчик темп пише
 
Буду дуже вдячний за допомогу, роблю це виключно з цікавості.
це питання Volodymyr S вже задавав в темі
і отримав там відповідь.
Раджу ознайомитися.
З того часу нічого не змінилося

Хоча...
Можна подивитися аналізатором або будь яким кан хакером що там по кан батарейка передає.
І що по модбасу запитує інвертор. І що йому батарейка відповідає.
Тоді стане ясно.

Наведу приклад.
Інвертор Deye + лічильник DTSU666-h(буква важлива)
Лише приєднавшись на шину - побачив, що інвертор шукає лічильник на адресі 1. А він на 11й.
А потім стало ясно, що і регістри інертор запитує не ті, що тореба.
А виявилося - лічильник СПЕЦІАЛЬНО прошитий під Хуавеї. І адреси регістрів там трохи відрізгяються.
Тобто Інвертор якщо б і читав, то саме ЩОСЬ, але зовсім не все.

Я це до чого - можете це все спробувати зробити самі. Для цього треба не так і багато - читалку модбас+кан для компа.
І якщо виявиться, що протокои не ті - тоді робити на мікронтролері шлюз який би забирав інфо з кан+модбас батарейки і передавав її
на інвертор в саме тому форматі, який потрібен йому.
Потім порахуйте вартість такого рішення.
Ніяк не менше 100уо. Якщоби була партія - було би вигідно.
А для 1 шт - навряд буде вигідно (принаймні замовник навряд оплатить)
Ну я там в темі писав - і повторю - можу допомогти, якщо ви розумієте про що я написав.
Пишіть в ПМ.
 
Останнє редагування:
Інвертор Deye + лічильник DTSU666-h(буква важлива)
Лише приєднавшись на шину - побачив, що інвертор шукає лічильник на адресі 1. А він на 11й.
А потім стало ясно, що і регістри інертор запитує не ті, що тореба.
А виявилося - лічильник СПЕЦІАЛЬНО прошитий під Хуавеї. І адреси регістрів там трохи відрізгяються.
Тобто Інвертор якщо б і читав, то саме ЩОСЬ, але зовсім не все.
угу, взяв я комплектний до Дейе Чінт666 без букви Н, поставив на Хуавей, а воно ні альо. Прийшлось купувати те саме але з Н.

кожен виробник малює під себе. мабуть за нас переживають, щоб нам було веселіше
 
  • Like
Реакції: andy
угу, взяв я комплектний до Дейе Чінт666 без букви Н, поставив на Хуавей, а воно ні альо. Прийшлось купувати те саме але з Н.

кожен виробник малює під себе. мабуть за нас переживають, щоб нам було веселіше
ну я і кажу. Там змінена адреса лічильника. І декілька адрес регістрів. І якщо адресу лічильника
інколи можна змінити, а адреси опросу регістрів - це вже треба вносити зміни в прошивку інвертора.
Що майже завжди неможливо.

А кому мало ще веселощів - є ще заморочка з пітримкою трансформаторів струму. Вони є як на 10-50мА так і на 1-5А на
вторинних колах))).


Але тут це вже оффтоп.
 
це питання Volodymyr S вже задавав в темі
і отримав там відповідь.
Раджу ознайомитися.
З того часу нічого не змінилося

Хоча...
Можна подивитися аналізатором або будь яким кан хакером що там по кан батарейка передає.
І що по модбасу запитує інвертор. І що йому батарейка відповідає.
Тоді стане ясно.

Наведу приклад.
Інвертор Deye + лічильник DTSU666-h(буква важлива)
Лише приєднавшись на шину - побачив, що інвертор шукає лічильник на адресі 1. А він на 11й.
А потім стало ясно, що і регістри інертор запитує не ті, що тореба.
А виявилося - лічильник СПЕЦІАЛЬНО прошитий під Хуавеї. І адреси регістрів там трохи відрізгяються.
Тобто Інвертор якщо б і читав, то саме ЩОСЬ, але зовсім не все.

Я це до чого - можете це все спробувати зробити самі. Для цього треба не так і багато - читалку модбас+кан для компа.
І якщо виявиться, що протокои не ті - тоді робити на мікронтролері шлюз який би забирав інфо з кан+модбас батарейки і передавав її
на інвертор в саме тому форматі, який потрібен йому.
Потім порахуйте вартість такого рішення.
Ніяк не менше 100уо. Якщоби була партія - було би вигідно.
А для 1 шт - навряд буде вигідно (принаймні замовник навряд оплатить)
Ну я там в темі писав - і повторю - можу допомогти, якщо ви розумієте про що я написав.
Пишіть в ПМ.
Дякую за відповідь! На разі питання не стоїть якогось іншого варіанту, окрім стандартних. Та й у мене звісно що немає цікавості дізнаватися що передає батарейка, та запитує інвертор, але все може змінитися.
 
Китайцы прошивку обновили, написали что логгер переключат на 1 минуту, но НЕ переключили, батарейка теперь ещё больше жрет от сети))
Ps последняя прошивка на сейчас для моего инвертора c367
Всім гарного часу.
В мене те саме, китайці оновили до 367 версії, і оновили прошивку BMS.
Тепер при 100% постійно тягне 15-30Вт. Хоча BMS закрита і не потребує. Зз-за цього графіки по спожитій енергії конські малює, тому що постійно рахує його як споживання.
Або розрядить батарею нижче виставлених відсотків.
І на цій прошивці постійно тягне з мережі 100Вт, не дивлячись на сонце, заряд батареї, споживання будинку і все інше.
На старій версії батарея входила в режим СтендБай і стояла, і з мережі нічого не тягнуло.
Щось вони намутили з прошивкою не те.
На початку відповідали ще, перезалили прошивку, але нічого не змінилось.
І перестали відповідати.
Попросив повернути старі прошивки на батарею і інвертор. Тиша, мовчать.
 
Всім гарного часу.
В мене те саме, китайці оновили до 367 версії, і оновили прошивку BMS.
Тепер при 100% постійно тягне 15-30Вт. Хоча BMS закрита і не потребує. Зз-за цього графіки по спожитій енергії конські малює, тому що постійно рахує його як споживання.
Або розрядить батарею нижче виставлених відсотків.
І на цій прошивці постійно тягне з мережі 100Вт, не дивлячись на сонце, заряд батареї, споживання будинку і все інше.
На старій версії батарея входила в режим СтендБай і стояла, і з мережі нічого не тягнуло.
Щось вони намутили з прошивкою не те.
На початку відповідали ще, перезалили прошивку, але нічого не змінилось.
І перестали відповідати.
Попросив повернути старі прошивки на батарею і інвертор. Тиша, мовчать.
У меня через пару дней ситуация нормализовалась, возможно батарейка отбалансировалась, и ее Жер без причины теперь составляет от 0 до 6 ватт, вроде нормально теперь... Может вы путаете потребление самого инвертора, он же всё-таки электро прибор, и тоже жрет от сети, около 60вт просто на поддержание работоспособности ...
 
У меня через пару дней ситуация нормализовалась, возможно батарейка отбалансировалась, и ее Жер без причины теперь составляет от 0 до 6 ватт, вроде нормально теперь... Может вы путаете потребление самого инвертора, он же всё-таки электро прибор, и тоже жрет от сети, около 60вт просто на поддержание работоспособности ...
Подивлюсь за батареею. Вже тиждень трамбує її. На нижніх відсотках нормально стає в СтендБай.
Може китайці дали час, щоб воно в норму стало щоб мій SOH нагнати. Або щось змінять, тому що вони самі, як бачу іноді копошаться в мому інверторі, не попереджуючи, після того як я їм серійні номери дав. Щось там змінюють.
Постійно тягне 100Вт з держмережі, менше тільки коли споживання менше. Якщо більше 100 споживання то починає з батареї добавляти, або з панелей. Може змінити призначення інвернотора, тому що на зараз стоїть Storage System
Китайці сказали що це не правильно, потім щось провіряли. Ну і тиша на тепер.
Думаю одного разу проснусь, а там вже норма. Як воно буває, щось поміняють і нічого не скажуть.
 
... но в китае сейчас очень много клонов вольтроника, именно клонов, изготовленых по образу и подобию, но с карявым и не полным ПО, да и в нутри не известно что
... но в китае сейчас очень много клонов вольтроника, именно клонов, изготовленых по образу и подобию, но с карявым и не полным ПО, да и в нутри не известно что
... но в китае сейчас очень много клонов вольтроника, именно клонов, изготовленых по образу и подобию, но с карявым и не полным ПО, да и в нутри не известно что
Не очень верится в массу клонов Вольтроника в Китае. В Китае 4 больших завода Вольтроник. Вряд ли они бы допустили клонирования своих инверторов. Скорее всего они впускают, при заказе большой партии, инвертора с названиями под заказ.
 
Не очень верится в массу клонов Вольтроника в Китае. В Китае 4 больших завода Вольтроник. Вряд ли они бы допустили клонирования своих инверторов. Скорее всего они впускают, при заказе большой партии, инвертора с названиями под заказ.
ну ні то ні))))
 
У меня через пару дней ситуация нормализовалась, возможно батарейка отбалансировалась, и ее Жер без причины теперь составляет от 0 до 6 ватт, вроде нормально теперь... Может вы путаете потребление самого инвертора, он же всё-таки электро прибор, и тоже жрет от сети, около 60вт просто на поддержание работоспособности ...
Добрий день!
Саме так і є, власне споживання мого інвертора Deye-SUN-6K-SG03LP1-EU порядка 70-80 Вт/год (за показниками самого інвертора).
Щодо АКБ - то вона в повність зарядженому стані, або на встановленому відсотку зарядження постійно заряджається-розряджається на 5-10 Вт.
 
Добрий день!
Саме так і є, власне споживання мого інвертора Deye-SUN-6K-SG03LP1-EU порядка 70-80 Вт/год (за показниками самого інвертора).
Щодо АКБ - то вона в повність зарядженому стані, або на встановленому відсотку зарядження постійно заряджається-розряджається на 5-10 Вт.
Споживання інвертора то зрозуміло.
Не зрозуміло чому інвертор Deye не розуміє батарею Deye.
Інвертор не бачить заряд після коми. Якщо БМС показує 69,10 наприклад, інвертор його бачить як 70,00. Ну і якщо БМС 68,90 то інвертор бачить як 69,00. І якщо заряд налаштовано на 70%, то інвертор починає швидко заряджати до 70%, але за його тупою математикою 69,10 то вже 70%.
І він тільки почавши заряд одразу вимушений його перервати, тому що вже думає що зарядив.
Коротше тупо якось.
Так і до 100%, як тільки побаче 99,10 він вважає що вже 100% і перестає заряджати, ввімкнувши ток на баланс.
Але ж батарея ще не заряджена насправді до 100, щоб вже починати балансування. От і виходе що ці 15-30Вт в мене бескінечно ідуть, інвертор думає що він балансує, а БМС хоче насправді ток заряду до справжніх 100%.
Найгірше що батарея коли нема сонця не припиняє розряд, і виходить за дозволені відсотки.
От в мене стоїть 70%, інвертор переходе на 70% на мережу, але продовжує розояджати батарею тими ж 15-30Вт якогось х.я
Так повільно, розряджає і до 65 і до 60% замість того щоб тримати батарею на 70.
Є варіант нормальної роботи, але вручну. Коли я вручну вимикаю заряд на відповідних відсотках по БМС. Швидко знизивши відсотки в налаштуванні.
От в цьому випадку батарея стоїть гарно в режимі СтендБай на яких хош відсотках.
Питаю в китайців чому інвертор не бачить вольтаж після коми?
У відповідь мороз від китайців.

З постійним споживанням в мене 100Вт з мережі розібрався, тепер в мене красиво як у всіх коли є сонце, або дозвіл на роботу від батареї то не тягне з мереж ані Ватт.
Видно так і з оригінальною батареєю Deye прийдеться розбиратись самому, тому що китайці випустили якийсь брак а зізнаватись не хочуть тому що вони все ж таки китайці.
 
Доброго дня, у всіх не працює Deye cloud app ?
Оновилась версія до 2.0.2, зникла можливість вибирати регіон.
І більше не пускає
 
Доброго дня, у всіх не працює Deye cloud app ?
Оновилась версія до 2.0.2, зникла можливість вибирати регіон.
І більше не пускає
Не працює. Взагалі ніяк.
Вони попереджали що буде перехід на нові сервера.
Старих акк таке враження не зберегли, і просять реєстрацію з нуля.
Я пробував з нуля - теж не проходе.
Deye щось геть скурвились за останні пів року.))
 
Та то я у Вотсап писав їм у групу, а вони якусь хрень написали, що треба новий акаунт робити.
Щось мені здається, що процес міграції ще не завершився.
Хоча б десь про це написали.
Таке дивне відношення до клієнтів.
 
Видно так і з оригінальною батареєю Deye прийдеться розбиратись самому, тому що китайці випустили якийсь брак а зізнаватись не хочуть тому що вони все ж таки китайці.
Та не переживайте так, вони просто вчаться ще. Це новий продукт. За рік прошивку допиляють.

Хоча можу бути і не в тому річ.


Таке дивне відношення до клієнтів.
Сервіс моніторингу у вас безкоштовний, тому вибачте. Реалії світу.
 
Та не переживайте так, вони просто вчаться ще. Це новий продукт. За рік прошивку допиляють.

Хоча можу бути і не в тому річ.
Схоже що "не в тому річ" :D.
Інакше хоч би щось сказали, або чекайте, або ще щось.
А так, він наче БМС баче, але толку з того? Різниця в вольтах після коми в 0,2. Наприклад БМС показує 54,00 а інвертор чомусь 54,20. І це для літія якому важливі ці десятки і сотки.
Хоч би дали можливість скорегувати показники. Схоже не можна, тому що вони б це зробили.
Ну і от сьогодні нема сонця, батарея розрядилась до 67% вже і продовжує розряд на 15-30Вт, хоча виставлено на 70%, не неще.
Я навіть боюсь виставити 10%, тому що інвернор може кончити батарею виходе. Як піде нище 10%, і все?
Зараз трохи буде часу, зроблю кілька патчкордів, спробую погратись з протоколами по літію, і з перемиканням між CAN i RS.
Це вже від безвиході )))
Підтримка Деє як завжди, якщо можуть допомогти то з радістю відповідають, а якщо не можуть і не знають що зробити то курви пропадають.:cool::cool::cool:
 
Назад
Угорі