FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Відповідь СЦ ЕЛЕКС +380674802193:

Цей звук провокує якесь специфічне навантаження, воно дає постійну мережу. Прибор який дає постійну мережу, спотворює синусоїду, вона зміщується щодо нуля. Амплітуда однієї напівхвилі менша, а інша більша. На це реагуватиме будь-який трансформатор. Ми цього усунути не можемо.
а чому перед інвертором?
 

ІгорDeye

Tier3
Реєстрування
13 Лют 2024
Дописи
6
Бали
3
Інвертор
Deye
а чому перед інвертором?
Я теж ставив стабілізатор перед інвертором, для того щоб він (інвертор) і потім весь будинок живився стабілізованою напругою. Думаю це логічно.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Я теж ставив стабілізатор перед інвертором, для того щоб він (інвертор) і потім весь будинок живився стабілізованою напругою. Думаю це логічно.
ну я не думаю, що саме інвертор треба живити від стабілізатора.
Я взагалі стабілізатори ставив лише на окремі важливі групи.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
ну я не думаю, що саме інвертор треба живити від стабілізатора.
Я взагалі стабілізатори ставив лише на окремі важливі групи.
після інвертора проблем ще більше може бути. Але інколи це єдине рішення, з іншого боку, глюк Елекса буде як на вході так і на виході інвертора - таке вже бувало. Я вирішую заміною на інший стаб, часто допомагає.
 

ІгорDeye

Tier3
Реєстрування
13 Лют 2024
Дописи
6
Бали
3
Інвертор
Deye
після інвертора проблем ще більше може бути. Але інколи це єдине рішення, з іншого боку, глюк Елекса буде як на вході так і на виході інвертора - таке вже бувало. Я вирішую заміною на інший стаб, часто допомагає.
Які саме проблеми можуть виникнути при підключенні стабілізатора після інвертора?
Якщо маєте такий досвід поділіться.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Які саме проблеми можуть виникнути при підключенні стабілізатора після інвертора?
Якщо маєте такий досвід поділіться.
Збої в роботі інвертора, збудженя кривої форми синусу в навантаженні
 

Lavrik

Tier3
Реєстрування
27 Лис 2023
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Longi 430
Інвертор
Deye
доброго дня, підскажіть чи можливо налаштувати інвертор щоб заряджав аккумулятор коли йде пікова генерація по сонячним панелям? ідея така що можу продавати лише 13 кв по зеленому тарифу а надлишок хочу в аккумулятор зливати
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
доброго дня, підскажіть чи можливо налаштувати інвертор щоб заряджав аккумулятор коли йде пікова генерація по сонячним панелям? ідея така що можу продавати лише 13 кв по зеленому тарифу а надлишок хочу в аккумулятор зливати
 

Lavrik

Tier3
Реєстрування
27 Лис 2023
Дописи
2
Бали
1
Сонячні панелі
Longi 430
Інвертор
Deye
дякую, зрозумів як робити
 

Женя

Tier2
Реєстрування
16 Лют 2020
Дописи
30
Бали
8
Доброго дня!!! Якщо зможете то будь-ласка підкажіть як саме Ви налаштували свій інвертор Deye 12 kWt на заряджання батареї в пік генераціїї( у мене це з 10-13), в мене також в цей час є надлишок генерації, яку б Я хотів використати для заряджання батареї. Зараз в мене працюєтак, тільки з'явилася генерація і заряджає батарею, щось роблю не так, що саме не пойму. Якщо не важко , зробіть скріншоти, або фото. Дякую!!! Спробував налаштувати по відео, не дало результату. Може хтось поділиться своїми налаштуваннями. Ще є думка , що може треба оновити прошивку, також не пойму як саме це можна зробити, може хтось підкаже, буду вдячний
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Доброго дня, питання до сппільноти.

Є таке завдання: встановити два інвертори (deye) і ввімкнути їх паралельно, але знаходитись вони будуть в різних приміщеннях, відповідно батарейки також.

Чи можлива їхня паралельна робота коли батареї не з'єднані між собою?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Доброго дня, питання до сппільноти.

Є таке завдання: встановити два інвертори (deye) і ввімкнути їх паралельно, але знаходитись вони будуть в різних приміщеннях, відповідно батарейки також.

Чи можлива їхня паралельна робота коли батареї не з'єднані між собою?
якщо вам скажуть - так. а в якийсь час все ляже. хто буде винен? То до того, що варто спитати у виробника.

Але, не в акумуляторі може бути проблема, а в балансуванні потужності між інверторами......
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Дивними словами говориш ти®
Без образ, хто мені щось каже?
Чого воно ляже?
І які можуть бути проблеми з балансуванням?

Приміщення знаходяться поруч, живлення загальне. Просто немає можливості (принаймні легко) встановити два інвертори поруч і взагалі, спочатку планується один, а згодом додати другий.
Буду вдячний за відповідь, бажано по суті
 

Вкладення

  • Yoda_SWSB.png
    Yoda_SWSB.png
    5,1 Mб · Перегляди: 3

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Дякую за інфу! Дуже корисно!
Продаван продає, проектант проектує. А форум для чого? А спілкування між людьми нащо?
Кабелі мають стандарти перетину... 2,5-4-6-10..... А звідки купа з'єднань?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Дякую за інфу! Дуже корисно!
Продаван продає, проектант проектує. А форум для чого? А спілкування між людьми нащо?
Кабелі мають стандарти перетину... 2,5-4-6-10..... А звідки купа з'єднань?
А форуми для для того щоб розповісти про то як забили на поради продаванів і проектантів, і щоб мануал не читати.....
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Дуже, дуже корисно і інформативно!
Дякую, тепер я все зрозумів! Просто геніально!
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Дуже, дуже корисно і інформативно!
Дякую, тепер я все зрозумів! Просто геніально!
я розумію вас, вам треба проста і доступна відповідь. Так вона є - можна. І якщо все буде виконано належним чином, то буде працювати. Купа зєднань чи ні, я не просто так це писав, ви знаєте як там у вас все приєднано, по розподіленню навантаження все не спроста, а хто крім вас ще то зна? Бо інколи елементарні речі, ті що само собою, наче, мали бути враховані і виконані, по факту не виконані і не враховані - дак ви не казали.....

Так що - це можливо виконати
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Я вважаю що головним питанням буде не розподілення навантаження, а таки батарея....
Але ж тут мають бути користувачі, може хтось стикався
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Я вважаю що головним питанням буде не розподілення навантаження, а таки батарея....
Але ж тут мають бути користувачі, може хтось стикався
у вас два питання і обидва важливі. по батарейці все просто - сервіс підтримка Дейе-запит-відповідь-рішення
 
Угорі