FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Я вважаю що головним питанням буде не розподілення навантаження, а таки батарея....
Але ж тут мають бути користувачі, може хтось стикався
я скажу - так. Стикалися. На великих промислових проектах.
І завжди прораховували все індивідуально. З допомогою
підтримки Deye в Україні. Але вони так само консультувалися з
китайцями.
А по фізособах - я думаю поки є дуже мало інформації. Саме тому,
що обладнвння відносно нове. І повноцінної підтримки
у нас немає поки (хоча тут зараз будуть сперечатися))).
 

Kitsune

Tier2
Реєстрування
10 Лис 2021
Дописи
80
Бали
18
Сонячні панелі
18×SOLA370w 38° 18×Risen410w 17°
Інвертор
2×Deye 5K
Доброго дня, питання до сппільноти.

Є таке завдання: встановити два інвертори (deye) і ввімкнути їх паралельно, але знаходитись вони будуть в різних приміщеннях, відповідно батарейки також.

Чи можлива їхня паралельна робота коли батареї не з'єднані між собою?
якщо паралель через кабель паралелі то акуми теж мають бути в паралелі
бо вольтаж акуму основний інвертор читає в себе, а заряджає/розряджає обидва.
 
  • Like
Реакції: art7

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Дякую за відповіді, прийшли до висновку що інвертори будуть стояти поруч, інакше не варіант.
Якщо на будь-якому спрацює БМС, то інший теж відключиться, а батарейки між собою синхронізувати нереально
 
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
0
Інвертор
0
Народ підскажіть, хтось вже збирав акуми для deye на платі JK з аліка?
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
0
Інвертор
0
Screenshot_20240320-230440_AliExpress.jpg
та що з кан шиною?
ну так збирали і не тільки у нас, в ютюбі є приклади. Трохи потанцюєте з прошивками і косяками, і запрацює
ось така, я так розумію раніше були інші, а зараз китайці вже норм роблять, вже і з можливістю з'єднувати декілька бмс, на оф сайті deye в Україні декілька акумів є і вони ну вже дуже схожі по панелі на цю.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Переглянути вкладення 3513

ось така, я так розумію раніше були інші, а зараз китайці вже норм роблять, вже і з можливістю з'єднувати декілька бмс, на оф сайті deye в Україні декілька акумів є і вони ну вже дуже схожі по панелі на цю.
Так. Її називають інверторна. Трохи з танцями, але запрацює. Вона ще сирувата.

І ще. Нема в укр оф.сайту Дейе, нема оф.представництва. нема вповноважених на оф.сервіс. Є лиш купа самозванців. До речі і я такий)))
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Переглянути вкладення 3513

ось така, я так розумію раніше були інші, а зараз китайці вже норм роблять, вже і з можливістю з'єднувати декілька бмс, на оф сайті deye в Україні декілька акумів є і вони ну вже дуже схожі по панелі на цю.
Є в Інтернеті цікавий дідусь з Австралії. Канал offgrid garage. Дуже чудово про jk bms розповідає. Нові плати вже працюють добре. А він по настройках все дуже ретельно розжував. Раджу переглянути.
 
Реєстрування
17 Чер 2021
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
0
Інвертор
0
Є в Інтернеті цікавий дідусь з Австралії. Канал offgrid garage. Дуже чудово про jk bms розповідає. Нові плати вже працюють добре. А він по настройках все дуже ретельно розжував. Раджу переглянути.
так переглянув його відео і не тільки з цього питання, але й з інших в частині зарядки леферів, гарно показує.
Так. Її називають інверторна. Трохи з танцями, але запрацює. Вона ще сирувата.

І ще. Нема в укр оф.сайту Дейе, нема оф.представництва. нема вповноважених на оф.сервіс. Є лиш купа самозванців. До речі і я такий)))
телефонував один раз, так то зрозуміло, але вони хоч якусь гарантію дають, бо є прям такі які після продажу тупо блокуюють номер, якщо щось сталось.
 

Fedir

Tier3
Реєстрування
14 Лис 2023
Дописи
24
Бали
3
Сонячні панелі
Jinko Solar JKM570N-72HL4
Інвертор
Deye SUN-6K-SG03LP1-EU
Підкажіть, будь ласка, у всіх Deye навіть якщо споживання будинку менше за виробництво ел/енергії - 18-20 Вт постійно споживають від загальної мережі?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240321_110047_SOLARMAN Smart.jpg
    Screenshot_20240321_110047_SOLARMAN Smart.jpg
    108 Кб · Перегляди: 13

Dmytro_T

Tier3
Реєстрування
30 Гру 2023
Дописи
5
Бали
3
Інвертор
deye sun-5k-sg03lp1-eu
Підкажіть, будь ласка, у всіх Deye навіть якщо споживання будинку менше за виробництво ел/енергії - 18-20 Вт постійно споживають від загальної мережі?
А мене постійно 100вт-+15вт плаває
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
Підкажіть, будь ласка, у всіх Deye навіть якщо споживання будинку менше за виробництво ел/енергії - 18-20 Вт постійно споживають від загальної мережі?

він не ідеальний треба визнати, це звісно бентежно, але хто з нас ідеальний?)))
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.083
Бали
113
телефонував один раз, так то зрозуміло, але вони хоч якусь гарантію дають, бо є прям такі які після продажу тупо блокуюють номер, якщо щось сталось.
то бурна уява про хоч якусь, поки не спіймали щось цікаве. І шо думаєте всі ці товаришізнають що да чого. А ніт. Ступор.
1711019207039.png
п.с. це в мене чат з сервісом Дейе))))
кожного разу вони звуть ще когось)))
 

dimasc

Tier3
Реєстрування
23 Жов 2023
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Deye SUN 5K
А мене постійно 100вт-+15вт плаває
В мене після того як підтримка оновила прошивку на останню з Low noise то так само після ввімкнення данного режиму почало брати з мережі 100 ват (не влаштовує), скільки б не було сонця, до цьго брало 20 , це чисто споживання самого інвертора, написав в підтримку , поки тиша нажаль....
 

Dmytro_T

Tier3
Реєстрування
30 Гру 2023
Дописи
5
Бали
3
Інвертор
deye sun-5k-sg03lp1-eu
В мене після того як підтримка оновила прошивку на останню з Low noise то так само після ввімкнення данного режиму почало брати з мережі 100 ват (не влаштовує), скільки б не було сонця, до цьго брало 20 , це чисто споживання самого інвертора, написав в підтримку , поки тиша нажаль....
Аналогічно, відписали що зробили запит на підтримку в Китай і чекають на відповідь, 20вт мене б влаштувало, в мене в режимі спокою( коли дома нікого нема) 180 вт бере, виходить що більше половини купую...
Доречі що таке за режим low noises ?
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Аналогічно, відписали що зробили запит на підтримку в Китай і чекають на відповідь, 20вт мене б влаштувало, в мене в режимі спокою( коли дома нікого нема) 180 вт бере, виходить що більше половини купую...
Доречі що таке за режим low noises ?
В темі було. Пошукайте. Це відключення високочастотних шумів. Бо дехто чує.
 

rl72

Tier3
Реєстрування
21 Бер 2024
Дописи
5
Бали
1
Сонячні панелі
0
Інвертор
Deye
я зараз саме займаюсь темою.
Вже в залізі все є - тестую прошивку.
Функційно - плата між JK BMS та інвертором.
Інвертор виставляємо тип батареї Pylon і бачить як PylonJK.
Поки що треба для JK Bms додаткову плату RS485.
Але в планах є і підключення до БМС по BT.
Тоді буде без проводів до БМС.
Доброго дня. Цікавить можливість підключення JK BMS до Deye. Тему перечитав. щось змінилось на результат?
 

dimasc

Tier3
Реєстрування
23 Жов 2023
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Deye SUN 5K
Аналогічно, відписали що зробили запит на підтримку в Китай і чекають на відповідь, 20вт мене б влаштувало, в мене в режимі спокою( коли дома нікого нема) 180 вт бере, виходить що більше половини купую...
Доречі що таке за режим low noises ?
В мене коли є мережа то все чудово і без low noises, але коли немає комунальної мережі то від батареї насоси опалення починали гудіти (тобто не було чистої сінусоіди) хоча це дивно, за такі грощі до цього висіло два дешевших Інвертори такого не було. При ввімкненні low noises гудіти перестали при роботі від АКБ .
 
Угорі