FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
А ви в тому впевнені? Інвертор все знає і рахує. В мене похибка між БМС та інвертором не більше 5%, зв'язку між ними немає.
За 1500грн та два дні можу і Вам показати
Якщо підключення не через can/rs485 - налаштування charge/discharge мають бути bat-v mode. І вольтажі мають співпадати з налаштуваннями в bms а також з паспортними даними батареї. Якщо ставити bms lithium battery - інвертор сам вираховуватиме soc через вольтаж батареї. І не факт, що він зробить це точно. Звідки і розходження. Ну і lithium battery's рекомендується підключати через can/rs485 саме тому, що bms має в собі містити найточніші дані по батареї і керувати зарядкою/розрядкою.
Але ви напевно знаєте краще.
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Якщо підключення не через can/rs485 - налаштування charge/discharge мають бути bat-v mode. І вольтажі мають співпадати з налаштуваннями в bms а також з паспортними даними батареї. Якщо ставити bms lithium battery - інвертор сам вираховуватиме soc через вольтаж батареї. І не факт, що він зробить це точно. Звідки і розходження. Ну і lithium battery's рекомендується підключати через can/rs485 саме тому, що bms має в собі містити найточніші дані по батареї і керувати зарядкою/розрядкою.
Але ви напевно знаєте краще.
Виставив вольти для батареї, відключив "float mode", встановив відображення у %, після повного заряду все рахує більш ніж з достатньою точністю.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Якщо прочитали мою відповідь забудьте! Це не безкоштовно! ))
ваша відповідь відповідає лиш вашій уяві. Інвертор не рахує %, бо не знає ємність батареї. Він би міг застосувати таблицю співвідношення напруги, якби знав яка хімія, але і цього він не зна, хоча навіть коли б і знав, то в одному з трьох самих доступних хімій, все одно б помилявся.

А про гроші, вчора попав до переселенців, живуть у горах з початку війни, заплуталися в керуванні інвертора, то навіть за дорогу не взяв, а от з вас пане арт7, теж брати не буду грошей, у вас багато вільного часу самому розібратися, ваш час нічого не коштує, бо сенсу в нього ни є.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Виставив вольти для батареї, відключив "float mode", встановив відображення у %, після повного заряду все рахує більш ніж з достатньою точністю.
якщо уважно читати питання - там було управління по soc. На що Dalet і зауважив. Ну і управління літієм має бути через can/rs485 - якщо хочете макcимально ефективно використовувати батарею. Тим більше - зараз вже народний jk bms чудово працює з багатьма інверторами по can.

PS буду регулярно чистити від висловлювань не по темі. Прошу поважати людей, які прийшли за допомогою.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
....в продовження, цікаве рішення попалось. жовтеньким - вмикач байпасу. просто автомат, перемикач вхід і вихід інвертора. Як вони не встигли спалити інвертора я ХЗ.

1712122499601.png
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
ваша відповідь відповідає лиш вашій уяві. Інвертор не рахує %, бо не знає ємність батареї. Він би міг застосувати таблицю співвідношення напруги, якби знав яка хімія, але і цього він не зна, хоча навіть коли б і знав, то в одному з трьох самих доступних хімій, все одно б помилявся.

А про гроші, вчора попав до переселенців, живуть у горах з початку війни, заплуталися в керуванні інвертора, то навіть за дорогу не взяв, а от з вас пане арт7, теж брати не буду грошей, у вас багато вільного часу самому розібратися, ваш час нічого не коштує, бо сенсу в нього ни є.
Яка багата в мене уява.....
 

Вкладення

  • IMG_20240403_083723.jpg
    IMG_20240403_083723.jpg
    1,7 Mб · Перегляди: 23

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
якщо уважно читати питання - там було управління по soc. На що Dalet і зауважив. Ну і управління літієм має бути через can/rs485 - якщо хочете макcимально ефективно використовувати батарею. Тим більше - зараз вже народний jk bms чудово працює з багатьма інверторами по can.

PS буду регулярно чистити від висловлювань не по темі. Прошу поважати людей, які прийшли за допомогою.
Ще раз повторюю, в мене виставлено "свинцева" батарея, керування по SOC зв'язку з БМС принаймні поки немає, все працює!
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Ще раз повторюю, в мене виставлено "свинцева" батарея, керування по SOC зв'язку з БМС принаймні поки немає, все працює!
це чудово.
І те що ви настроїли - зможете допомогти тим, у кого не працюватиме.

Але - спробуйте зрозуміти - людина, що погано розуміє - читає подібні пости.
Ну нафіга я платитиму більше. Он - у людей все працює і так.
Нашо мені батарея з БМС - он скільки спеців пише - поставив собі бушку з електроавтомобіля (самоката)
і все чудово працює. Нащо я платитиму більше?
Або - куплю у продаванів - вони ж кажуть - нащо тобі переплачувати за pylon/dyness/deye?
Став китайця з бмс - все чудово запрацює
А не запрацює - дамо бумажку з налаштуваннями - там все ок.
І на форумі - у мене все працює без звязку бмс - інвертор.
Так - працює. Але люди мають знати - таке рішення мяко кажучі не найкраще
і чому саме так.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Я зустрічав монтажників які свято вірять що вмикнувши режим налаштування по Літію, не приєднавши КАН, вже все в них добре - ось бачиш, пише і відсотки і все класно (помилок же нема). А те що китаєць саме для нього зробив - кнопочку БМС ігноре аларм, на то вони не зважають. і продовжують продавати і монтувати. І це роблять контори яким по більше 20 років отроду.

Те що інвертор наклав графік відсотків свинцю на літій, то ще не означає що є добре. По суті воно працюватиме, але то костиль.

На все воля блекауту
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
це чудово.
І те що ви настроїли - зможете допомогти тим, у кого не працюватиме.

Але - спробуйте зрозуміти - людина, що погано розуміє - читає подібні пости.
Ну нафіга я платитиму більше. Он - у людей все працює і так.
Нашо мені батарея з БМС - он скільки спеців пише - поставив собі бушку з електроавтомобіля (самоката)
і все чудово працює. Нащо я платитиму більше?
Або - куплю у продаванів - вони ж кажуть - нащо тобі переплачувати за pylon/dyness/deye?
Став китайця з бмс - все чудово запрацює
А не запрацює - дамо бумажку з налаштуваннями - там все ок.
І на форумі - у мене все працює без звязку бмс - інвертор.
Так - працює. Але люди мають знати - таке рішення мяко кажучі не найкраще
і чому саме так.
Про відсутність БМС мови не йде! БМС є, але не під'єднана до інвертора.
Без БМС літій НЕ МОЖНА!
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
Я зустрічав монтажників які свято вірять що вмикнувши режим налаштування по Літію, не приєднавши КАН, вже все в них добре - ось бачиш, пише і відсотки і все класно (помилок же нема). А те що китаєць саме для нього зробив - кнопочку БМС ігноре аларм, на то вони не зважають. і продовжують продавати і монтувати. І це роблять контори яким по більше 20 років отроду.

Те що інвертор наклав графік відсотків свинцю на літій, то ще не означає що є добре. По суті воно працюватиме, але то костиль.

На все воля блекауту
Будь ласка, просто ігноруйте мене
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Про відсутність БМС мови не йде! БМС є, але не під'єднана до інвертора.
Без БМС літій НЕ МОЖНА!
ви уважно читайте все. а не лише перші три рядки.
Давайте вже закінчувати.

1 Для літію обовязково БМС
2 Для літію дуже бажано звязок з БМС по кан
3 Відсутність звязку можна вирішити лише костилями, що може впливати
як на ефективну роботу інверотра, так і на строки експлуатації батарей.
4 Ігнорування пп 1,2 - на ваш розсуд, але це вже нехтування власною безпекою.
 

dimasc

Tier3
Реєстрування
23 Жов 2023
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Deye SUN 5K
Встановіть "greed peak-shaving" в мене допомогло, замість 100 бере 40вт, а коли розряджає батарею з мережі 0. Числове значення не впливаэ
В мене було виставлено, нажаль не це, а яка у Вас прошивка?
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
ви уважно читайте все. а не лише перші три рядки.
Давайте вже закінчувати.

1 Для літію обовязково БМС
2 Для літію дуже бажано звязок з БМС по кан
3 Відсутність звязку можна вирішити лише костилями, що може впливати
як на ефективну роботу інверотра, так і на строки експлуатації батарей.
4 Ігнорування пп 1,2 - на ваш розсуд, але це вже нехтування власною безпекою.
Ок
Про які милиці(це "костилі") йде мова?
Інвертор чудово "бачить" вольти і ампери, і прекрасно рахує ємність і не тільки ємність а й кВт години "в" та "з" батареї, що в такому випадку впливає на ефективність? Як так ... ефективність залежить від % батареї?
Зі зв'язком я згоден, бажано... але не необхідно!
 

art7

Tier3
Реєстрування
4 Лют 2023
Дописи
21
Бали
3
В мене було виставлено, нажаль не це, а яка у Вас прошивка?
Згідно інструкції, ще є економ режим, але тоді він буде живитися з батареї і з мережі одночасно (вільне тлумачення) ), а так він на своє власне споживання бере тільки з мережі
Я його ще вивчаю, не всі варіанти спробував
І дійсно greed peak-shaving не впливає ((( але до того весь час було коло 100вт, зараз 40
 

Вкладення

  • IMG_20240403_104206.jpg
    IMG_20240403_104206.jpg
    1,3 Mб · Перегляди: 17
  • IMG_20240403_104131.jpg
    IMG_20240403_104131.jpg
    1,6 Mб · Перегляди: 14
  • IMG_20240403_104122.jpg
    IMG_20240403_104122.jpg
    1,8 Mб · Перегляди: 13
  • IMG_20240403_105426.jpg
    IMG_20240403_105426.jpg
    2 Mб · Перегляди: 12
  • IMG_20240403_105411.jpg
    IMG_20240403_105411.jpg
    1,3 Mб · Перегляди: 17
Останнє редагування:

dimasc

Tier3
Реєстрування
23 Жов 2023
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Deye SUN 5K
Дякую, за відповідь, ще питання до знатоків , чи нормально для 5К інвертора якщо на один мппт підключити 8 панелей 430 по вольтажу 400 вольт виходить, ампераж 12. Але по виходить 3440 Ват . Теоретично я так розумію головне щоб вольтаж і ампераж був по допуску, але ....
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.089
Бали
113
Дякую, за відповідь, ще питання до знатоків , чи нормально для 5К інвертора якщо на один мппт підключити 8 панелей 430 по вольтажу 400 вольт виходить, ампераж 12. Але по виходить 3440 Ват . Теоретично я так розумію головне щоб вольтаж і ампераж був по допуску, але ....
норм
 
Угорі