FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Здравствуйте.

Подскажите насколько критично если на АКБ будет простой BMS без возможности общения с инвертором Deye ?
И если кто знает, посоветуйте контроллер BMS 48V 16S 300A который умеет разговаривать на одном языке с Deye.
В мене вже рік стоять дві батареї по 24 вольти у кожної своя бмс, однакові, політ нормальний
 
Всім доброго дня.Декілька днів назад встановив інвертор Deye SUN-5K і батарею Pylontech US5000, без сонячних панелей.
Використовується як резерв у магазині.

Відразу опишу початковву пролему і її вирішення. Перед інвертором був встановлений зубр 32 ампера і автомат. Зубрне давав Deye брати електрику із мережі в штатному режимі. Як тільки навантаження зростало до 2 кВт, то мережа відключалася, через таймаут підключалася і знову через декілька секунд/хвилин відключалася. І так по колу. Після того як прибрав зубр, ситуація вирівнялась і проблема пішла. Раптом у когось зубр і аналогічна проблема.

Але, зявилася нова. Deye стоїть як резерв у магазині, в селі. Відповідно до нього підключено 4 холодильника і холодильна вітрина. Макс.споживання холодильників приблизно 1.5-1.7 кв. Так от, коли Deye заряджається(50А, 2,3 кВт) і підключені всі холодильники - він періодично переключається на акумулятори і відключає мережу. Помітив що це стається в момент запуску двигуна одного із холодильників. Після таймауту переходить в штатний режим, відновлює заряд і живлення холодильників до повторного запуску двигуна одного із холодильників.

У мене є підозра що пусковий струм холодильника просажує мережу і вона падає нижче налаштованих 185 вольт. А коли двигун запущений то інвертор переключається назад на мережу. І так кожного разу.
Відповідно питання.
1. Чи можливим є моє припущення? Можливо у когось є ще якісь ідеї?
2. Думав про зменшення мінімального вольтажу від мережі при якому інвертор переключається на батарею, але який мінімальний можна поставити? При 160 нічого не станеться?
3. Можна залишити як є, чи нормально інвертор буде сприймати такі періодичні переключення на батарею і назад на мережу? Раз в 10хв.
 
Доброго дня шановному товариству,

Можливо хтось підключав генератор до Deye і грався з режимами роботи.
В мене стоять 3 12Квт 3 фазні інвертори, підєднані в паралель, заживлені від панелей, акума, генератора та мережі.
При відключеннях світла Мені потрібно підмішувати живлення від сонця, акума та генератора, оскільки самостійно жоден не справляється з навантаженням. В налаштуваннях інверторів поставив обмеження струму на акум і генератор, проте інвертор не підмішує їх, а переключає з акума на генератор, і навпаки. При цьому інвертор дотримується ліміту струму по акуму, а по генератору - ні. В результаті генератор постійно іде в захист по перенавантаженню. Порадьте як налаштувати чи підєднати правильно. Генератор заживлений через ген порт.
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка, вказаний зарядний струм(наприклад 135А для 6к версії) можливий чисто з мережі?
 
Останнє редагування:
Доброго дня, який кабель Кан від инвертора Deye SUN-6K-SG05LP1-EU WiFi до батарей polyntech us5000 де замовити? Або яка розпіновка?
 
Добрий день, маю гібрид 15кВт 3фази та 8 кВт панелей без акумів, планую придбати 3-х фазний генеретор та підключити його на мережу, чи буде інвертор сприймати струм з генератора як мережу та працювати?
 
Всім доброго дня.Декілька днів назад встановив інвертор Deye SUN-5K і батарею Pylontech US5000, без сонячних панелей.
Використовується як резерв у магазині.

Відразу опишу початковву пролему і її вирішення. Перед інвертором був встановлений зубр 32 ампера і автомат. Зубрне давав Deye брати електрику із мережі в штатному режимі. Як тільки навантаження зростало до 2 кВт, то мережа відключалася, через таймаут підключалася і знову через декілька секунд/хвилин відключалася. І так по колу. Після того як прибрав зубр, ситуація вирівнялась і проблема пішла. Раптом у когось зубр і аналогічна проблема.

Але, зявилася нова. Deye стоїть як резерв у магазині, в селі. Відповідно до нього підключено 4 холодильника і холодильна вітрина. Макс.споживання холодильників приблизно 1.5-1.7 кв. Так от, коли Deye заряджається(50А, 2,3 кВт) і підключені всі холодильники - він періодично переключається на акумулятори і відключає мережу. Помітив що це стається в момент запуску двигуна одного із холодильників. Після таймауту переходить в штатний режим, відновлює заряд і живлення холодильників до повторного запуску двигуна одного із холодильників.

У мене є підозра що пусковий струм холодильника просажує мережу і вона падає нижче налаштованих 185 вольт. А коли двигун запущений то інвертор переключається назад на мережу. І так кожного разу.
Відповідно питання.
1. Чи можливим є моє припущення? Можливо у когось є ще якісь ідеї?
2. Думав про зменшення мінімального вольтажу від мережі при якому інвертор переключається на батарею, але який мінімальний можна поставити? При 160 нічого не станеться?
3. Можна залишити як є, чи нормально інвертор буде сприймати такі періодичні переключення на батарею і назад на мережу? Раз в 10хв.
В мене таке точно… Тільки а вечері з 20:00 до 24:00 постійно миготить світло від інвертора. Але в мене не має сильного навантаження. Все що ви описали. І підключення переключення не 10хв а 1хв і одразу відключає потім знов в так по колу.
Переключив інвертор з іншої фази краще але +- . Замітив що йде просадка по частоті падає менше 50герц в вольтаж сідає менше 200-190. Таке тільки при зарядці акумулятора + навантаження в 1кв. Коли перед інвертором стояв Герц ампер стабілізатор такого не було.
 
Всім доброго дня.Декілька днів назад встановив інвертор Deye SUN-5K і батарею Pylontech US5000, без сонячних панелей.
Використовується як резерв у магазині.

Відразу опишу початковву пролему і її вирішення. Перед інвертором був встановлений зубр 32 ампера і автомат. Зубрне давав Deye брати електрику із мережі в штатному режимі. Як тільки навантаження зростало до 2 кВт, то мережа відключалася, через таймаут підключалася і знову через декілька секунд/хвилин відключалася. І так по колу. Після того як прибрав зубр, ситуація вирівнялась і проблема пішла. Раптом у когось зубр і аналогічна проблема.

Але, зявилася нова. Deye стоїть як резерв у магазині, в селі. Відповідно до нього підключено 4 холодильника і холодильна вітрина. Макс.споживання холодильників приблизно 1.5-1.7 кв. Так от, коли Deye заряджається(50А, 2,3 кВт) і підключені всі холодильники - він періодично переключається на акумулятори і відключає мережу. Помітив що це стається в момент запуску двигуна одного із холодильників. Після таймауту переходить в штатний режим, відновлює заряд і живлення холодильників до повторного запуску двигуна одного із холодильників.

У мене є підозра що пусковий струм холодильника просажує мережу і вона падає нижче налаштованих 185 вольт. А коли двигун запущений то інвертор переключається назад на мережу. І так кожного разу.
Відповідно питання.
1. Чи можливим є моє припущення? Можливо у когось є ще якісь ідеї?
2. Думав про зменшення мінімального вольтажу від мережі при якому інвертор переключається на батарею, але який мінімальний можна поставити? При 160 нічого не станеться?
3. Можна залишити як є, чи нормально інвертор буде сприймати такі періодичні переключення на батарею і назад на мережу? Раз в 10хв.
В мене таке точно… Тільки а вечері з 20:00 до 24:00 постійно миготить світло від інвертора. Але в мене не має сильного навантаження. Все що ви описали. І підключення переключення не 10хв а 1хв і одразу відключає потім знов в так по колу.
Переключив інвертор з іншої фази краще але +- . Замітив що йде просадка по частоті падає менше 50герц в вольтаж сідає менше 200-190. Таке тільки при зарядці акумулятора + навантаження в 1кв. Коли перед інвертором стояв Герц ампер стабілізатор такого не було. 9
 
Підкажіть будь ласка, опцію Disable Float Charge потрібно відмітити(активувати) для ліфера з BMS з двостороннім звязком?
Бо судячи з інструкції наче так, але коли я її активував, то чомусь почалося підмішування батареї до споживання дому при наявності мережі. Дейе працює без сонця в режимі UPS.
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-07-18 212105.png
    Снимок экрана 2024-07-18 212105.png
    47,7 Кб · Перегляди: 34
  • Смотреть недавние фото.png
    Смотреть недавние фото.png
    526,6 Кб · Перегляди: 34
Підкажіть будь ласка, опцію Disable Float Charge потрібно відмітити(активувати) для ліфера з BMS з двостороннім звязком?
Бо судячи з інструкції наче так, але коли я її активував, то чомусь почалося підмішування батареї до споживання дому при наявності мережі. Дейе працює без сонця в режимі UPS.
В мене він теж UPS і ця опція вимкнена disable але інвертор постійно смикає батарейку коли вона повністью заряджена то +0.2 ампера то -0.2 ампера. Що він там робить не відомо. Не памятаю вмикав я її чи ні. В мене батарейка саморобна з старим JK (не інверторним) та перехідником на esp32. Підключенна по протоколу 0 (Pylon)
 
Останнє редагування:
Питання до власників і спеціалістів, чи буде працювати інвертор deye (високовольтний) з батарейкою без bms?
Низьковольтний працює нормально, по вольтах, а як справи з високовольтним?
 
Я також недавно встановив дею 5квт і дею 5,1 про б панелей не підключено поки, хочу зробити переключеня з мережевоі,коли поставив заряд 100відсотків інвертор постійно пхав 40-50 вт, поставив 95відсотків став підзаряжати 5-10 вт але 2-3 рази на день на декілька секунд навантаженя піднімаеться на 2квт і воно його витягує з батареі потім за декілька хвилин іі дозаряджає
 
Тут графік
 

Вкладення

  • Screenshot_20240719_172449_Deye Cloud.jpg
    Screenshot_20240719_172449_Deye Cloud.jpg
    347,1 Кб · Перегляди: 21
  • Screenshot_20240719_172541_Deye Cloud.jpg
    Screenshot_20240719_172541_Deye Cloud.jpg
    243,5 Кб · Перегляди: 20
Доброго дня, підкажіть будь ласка, вказаний зарядний струм(наприклад 135А для 6к версії) можливий чисто з мережі?
маю SUN-6K-SG03-LP1-EU і дві батареї по 150А (в них по BMS 144А максимальний зарядний струм)
по техпаспорті пише максимальний 135А,
по факту в налаштування можна виставити максимум 130А

панелей немає, але при 6.5кВт (максимум можна виставити 6800W) обмеженні споживання від мережі бачив як він "закидує в батарею" 100А, тобто думаю чесних там 100-115А при заявлених 135А в техпаспорті. очікувано, що починаючи від 98% батареї струм падає
 
Останнє редагування:
Добрий день! є DEYE SUN-8K-SG01LP1 та 2 батері pro b 5.1 квт. Прошу допомоги!

18.07 Заглючив інвертор, а саме, інвертор працював без мережі віддаючи енергію з батарей deye pro b 5.1.

Близько 23.00 вимкнувся, почав перезапускатись циклічно.

В Логах помилок немає.

Батареї та рівень заряду бачить, але не віддає з них енергію

Так само під час наявності мережі не заряджає батареї

Постійно перезапускається.

Вже і переключали батареі, і давали працювати окремо тількли від мережі/тільки від батарей...

Кажуть що це якась прошивка, як іі поправити?

Додаю посилання на демонстраційне відео помилки та фото системи. https://drive.google.com/drive/folders/1pQUpa0dO9E65vct2EmpqbjV2chJAasBj?usp=drive_link

Дякую!
 
маю SUN-6K-SG03-LP1-EU і дві батареї по 150А (в них по BMS 144А максимальний зарядний струм)
по техпаспорті пише максимальний 135А,
по факту в налаштування можна виставити максимум 130А

панелей немає, але при 6.5кВт (максимум можна виставити 6800W) обмеженні споживання від мережі бачив як він "закидує в батарею" 110А, тобто думаю чесних там 100-115А при заявлених 135А в техпаспорті. очікувано, що починаючи від 98% батареї струм падає
Як що батарея репортить по can максимальний струм зарядки, на приклад, 50 ампер то Deye провсяк випадок быльше 45 ампер їй зарядний стум не дає. Це в мене так. По документації у 6к максимальний струм зарадний 135A.
І до речі а нащо вам такий струм зарядний ? Не втигає зарядитися батарея поки є світло ? Насправді більше 100 ампер це типу не дуже для батарей. Максимальний це не означає рекомендований.
 
Як що батарея репортить по can максимальний струм зарядки, на приклад, 50 ампер то Deye провсяк випадок быльше 45 ампер їй зарядний стум не дає. Це в мене так. По документації у 6к максимальний струм зарадний 135A.
І до речі а нащо вам такий струм зарядний ? Не втигає зарядитися батарея поки є світло ? Насправді більше 100 ампер це типу не дуже для батарей. Максимальний це не означає рекомендований.

дякую, про "10%" про всякий випадок від Deye зрозумів, хоча то таки дивно, але лишнім захист не буває)

то експерементував за скільки часу при максимально-негативному сценарії зарядяться батареї, 0.2-0.3С ідеальний струм заряду (0.5С допустимий) для LiFePo4, для 300А поставив 60А поки "є світло".

https://2e.ua/wp-content/uploads/2023/02/2E-LFP48150_A4.pdf тут пишуть що
"
Рекомендований струм заряду 50 А
Максимальний струм заряду 150 A
"
Виходить виробник допускає нормальний струм заряду 50А на батарею
=============================================================================================

@Licoze Перезаміряв струм при максимально-допустимих струмах, таки 100А і ніяк більше не дає, тобто можу підтвердити 6K-SG03-LP1-EU віддає від мережі максимум 100А на зарядку акумулятора.

може кому буде цікаво, при наявності мережі неможливо заряджати акумулятори одночастно від мережі і від генератора
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: sl7
Добрий день, маю гібрид 15кВт 3фази та 8 кВт панелей без акумів, планую придбати 3-х фазний генеретор та підключити його на мережу, чи буде інвертор сприймати струм з генератора як мережу та працювати?
інверторний генератор буде і заряджати і бачити
 
Назад
Угорі