FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Вкладення

  • IMG_5098.jpeg
    IMG_5098.jpeg
    2,5 Mб · Перегляди: 26
  • IMG_5099.jpeg
    IMG_5099.jpeg
    2,5 Mб · Перегляди: 25
  • IMG_5100.jpeg
    IMG_5100.jpeg
    2,5 Mб · Перегляди: 25
Останнє редагування:
Ребята, кто-то раскажет про нейминг моделей?
Например есть
SUN-6K-SG03LP1-EU
SUN-6K-SG05LP1-EU

что в данном случае означают SG05, SG02, SG03 а так же LP2 и LP1
Читал спеки, но не сильно понимаю, вроде бы как температурное исполнение, но их больше чем 2 (с вентиляторами и без), по lp так и вовсе не ясно
 
А якщо генератор не інверторний, маю такий: karcher PGG 8/3, при підключенню на мережу помилка F47 або F45
Генератор потрібно підключати на вхід генератора, а не на вхід мережі.
Також в налаштуваннях інвертора іноді потрібно підрегулювати діапазон частот, бо в китайських генераторів вони дуже плавають, від 45 до 58 герц, а іноді й більше.
 
Ребята, кто-то раскажет про нейминг моделей?
Например есть
SUN-6K-SG03LP1-EU
SUN-6K-SG05LP1-EU

что в данном случае означают SG05, SG02, SG03 а так же LP2 и LP1
Читал спеки, но не сильно понимаю, вроде бы как температурное исполнение, но их больше чем 2 (с вентиляторами и без), по lp так и вовсе не ясно
Спитав я китайців про різницю
- could you share the differences between Deye SUN 6K-SG05-LP1-EU vs Deye SUN 6K-SG03-LP1-EU?

відповіли:
"The two types of inverters are mainly exported to different markets, and the hardware inside is also different"

про LP,
то всюди бачив тільки LP1 - 1 фаза, LP3 - 3 фази

про SG,
SG01 - кулери з боку і менш-продуктивне пасивне охолодження, + також ріниця в розмірах, цей широкий
SG03, SG05 - кращий радіатор, зовнішніх кулерів немає (у версіях до 7квт, 7+кВт вже є два кулери знизу), вужчі від SG01
SG04 - наче тільки 3х фазні йдуть (але це не точно)
 
Останнє редагування:
Генератор потрібно підключати на вхід генератора, а не на вхід мережі.
Також в налаштуваннях інвертора іноді потрібно підрегулювати діапазон частот, бо в китайських генераторів вони дуже плавають, від 45 до 58 герц, а іноді й більше.
Підключав також на gen port, інвертор не реагував, підскажіть який порядок налаштувань
 
Спитав я китайців про різницю
- could you share the differences between Deye SUN 6K-SG05-LP1-EU vs Deye SUN 6K-SG03-LP1-EU?

відповіли:
"The two types of inverters are mainly exported to different markets, and the hardware inside is also different"

про LP,
то всюди бачив тільки LP1 - 1 фаза, LP3 - 3 фази

про SG,
SG01 - кулери з боку і менш-продуктивне пасивне охолодження, + також ріниця в розмірах, цей широкий
SG03, SG05 - кращий радіатор, зовнішніх кулерів немає (у версіях до 7квт, 7+кВт вже є два кулери знизу), вужчі від SG01
SG04 - наче тільки 3х фазні йдуть (але це не точно)
Хм, интересно, кто-то распаковывал версии SG03, SG05 на предмет определения более качественных компонентов и разницы в схемах?))
 
Хм, интересно, кто-то распаковывал версии SG03, SG05 на предмет определения более качественных компонентов и разницы в схемах?))
Говорят, что SG03 и SG05 это просто модели для разных рынков, вроде как можно даже одну прошивку залить.

пс. LP означает только к-во фаз.
 
Говорят, что SG03 и SG05 это просто модели для разных рынков, вроде как можно даже одну прошивку залить.

пс. LP означает только к-во фаз.
LP -low power (низьковольтні акуми),HP-hight power (високовольтні).Цифри-кількість фаз
 
Говорят, что SG03 и SG05 это просто модели для разных рынков, вроде как можно даже одну прошивку залить.

пс. LP означает только к-во фаз.
Да, я прочел ответ китайца)
Имею в виду, что разные маркеты имеют разные стандарты к тем или иным вещам, и в теории, детали могут быть более надежными. С другой стороны можно влететь на версии 120v для usa))
 
А якщо генератор не інверторний, маю такий: karcher PGG 8/3, при підключенню на мережу помилка F47 або F45
1721968621329.png
Треба поміряти напругу що ваш генератор видає та частоту. В галаштування інверторв трохи змінити діапразони дозволеного як що це можливо. Як що не можливо то генератор не підходить.
 
Переглянути вкладення 3875
Треба поміряти напругу що ваш генератор видає та частоту. В галаштування інверторв трохи змінити діапразони дозволеного як що це можливо. Як що не можливо то генератор не підходить.
я підключав генератор в мережу
Для цього там є спеціальна галка - щось типу Gen in grid)
 
Добрий ранок. Маю інвертор Deye 5квт і батарея Deye 5квт. Панелів сонячних немає. Така проблема- коли дім живиться від батаереі, заряд акб доходить до 45-40 % і відключається батарея. Дивлюся на заряд-показує 0%. В налаштуваннях ,там де Restart, Shutdown поставив 10 чи 15%. Куди дивитися?
 
В мене немає батарей, я думаю проблема в цьому
Який заряд батареї був коли підключали генератор? Маю сходу проблему, відповідь підтримки
1) Grid And Gen Both can't work at same time
2) Gen Dry contact should connect to 3.6/5kw to GV/5&6 and 8Kw to GS/7&8
3)Gen Signal and Gen Charge should Be Clicked
4)Gen Load ON Batt should be more than Battery % or Voltage
5) If using Time of use - SOC should be more than Gen ON (At this SOC, Gen will stop)
6) If not using Time of use - Default is set to 95% , Gen will be Off when battery reach 95%
 
Який заряд батареї був коли підключали генератор? Маю сходу проблему, відповідь підтримки
1) Grid And Gen Both can't work at same time
2) Gen Dry contact should connect to 3.6/5kw to GV/5&6 and 8Kw to GS/7&8
3)Gen Signal and Gen Charge should Be Clicked
4)Gen Load ON Batt should be more than Battery % or Voltage
5) If using Time of use - SOC should be more than Gen ON (At this SOC, Gen will stop)
6) If not using Time of use - Default is set to 95% , Gen will be Off when battery reach 95%
як написати в підтримку ?
 
Подскажите по Deye sun 6K (sg03/05). Могу ли я использовать лишь один вход MPPT (PV1) для последовательного подключения батарей на общую мощность max 5800Вт и 410В? (PV2 не будет задействован).
 
Панове, вечорами, та іноді і вдень відключається від мережі, працює від батареї. Намагається підключити grid і відразу відсікає. Така от частота в мережі. Таке може бути, чи це глюк інвертора? І чи варто розширити діапазон вхідної частоти?
доброго дня. як вирішили питання з grid& постійне підключення\відключення
 
Назад
Угорі