FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Добрий день.
Допоможіть розібраться що це за деталі в комплекті Deye 25 kwt і скільки їх потрібно мати .?
Читайте ваш друкований мануал, що йде в комплекті. Бо є різні версії.
В мене є декілька скачаних з інтернету на різних мовах і навіть модель така ж, але жоден з них не збігається з друкованою версією, особливо в частині комплектації та встановлення цих феритових кілець.
 
Я можу так виставити тому що у мене ввідний автомат тільки на 25А, боюсь щоб не вибило його якщо ток буде не 40А а 100А?
Автомат 25А для переменного тока напряжением 230V (5,75kV).
Зарядка током 100А и постоянным напряжением 51,2-58V (5,8kV).
 
Автомат 25А для переменного тока напряжением 230V (5,75kV).
Зарядка током 100А и постоянным напряжением 51,2-58V (5,8kV).
Да, поэтому я бы хотел чтобы аккумуляторы заряжались током 100 А только от солнечных панелей, а из сети током 40А-50А
 
На своєму Deye 6 бачив короткочасно споживання 8 кВт при наявності зовнішньої Grid мережі.
А навантаження було на яких контактах, на LOAD чи GRID? І чи підключений у вас CT між мережою та навантаженням?
 
Добрий день!
Чи має хтось інформацію стосовно можливості підключення до ген входу інвертора SUN-12K-SG04LP3-EU однофазного генератора (наприклад поставити перемичку на 3 фази). В інструкції не знайшов. На схемах всюди зазначено що генератор має бути трифазний а от щоб це було написано то ніт (або не побачив).
 
Добрий день!
Чи має хтось інформацію стосовно можливості підключення до ген входу інвертора SUN-12K-SG04LP3-EU однофазного генератора (наприклад поставити перемичку на 3 фази). В інструкції не знайшов. На схемах всюди зазначено що генератор має бути трифазний а от щоб це було написано то ніт (або не побачив).
Інвертору портібен зсув у 120 градусів між фазами, тому тільки трифазний генератор або однофазний з перетворювачем.
 
В останній версії мануала на сайті Деї від 28.08 взагалі от так :) 1725364156084.png
 
В останній версії мануала на сайті Деї від 28.08 взагалі от так :)
На сайті Деї це на якому саме? Бо на deye.com взагалі не бачів мануалів, тільки даташити.

up. Знайшов на deyeinverter.com (щось з китайцями як завжду, купа схожих сайтів і фіг зрозуміти який більш чи меньш офіційний і чи офіційний взагалі :D)
Більш меньш схоже на правду, але залежить від версії, вони щось постійно змінюють. В мене sg03lp1, і версія з сайту вже трохи відрізняється від друкованого мануалу, але кілець точно не меньше, і однозначно більше ніж в версіїї sg05lp1
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-09-04 105309.png
    Снимок экрана 2024-09-04 105309.png
    159,5 Кб · Перегляди: 2
Останнє редагування:
доброго дня, може хтось мав досвід і підкаже по роботі інвертора, маємо гібридний інвертор дея на 50 кв також підʼєднані акумулятори 11 шт по 5кв та високовольтна бас. все працює штатно без нарікань без мережі видає свої 50 кв навантаження без проблем, але колі підключається генератор то максимально видає з батареї лише 22 кв і ніяк більше тільки генератор вимікаеться то знову дає 50+ кв з батареї. підкажіть як настроїти чи підключити по іншому щоб з генератором теж видавав свої 50 кв з батареї
 
добрий вечір, порекомендуйте як краще зєднати інвертор Deye SUN-6K-SG05LP1-EU з 2-мя батареями Deye SE-G5.1 Pro-B
чи потрібно ставити автомат/запобіжник і який краще?
 
На сайті Деї це на якому саме? Бо на deye.com взагалі не бачів мануалів, тільки даташити.

up. Знайшов на deyeinverter.com (щось з китайцями як завжду, купа схожих сайтів і фіг зрозуміти який більш чи меньш офіційний і чи офіційний взагалі :D)
Більш меньш схоже на правду, але залежить від версії, вони щось постійно змінюють. В мене sg03lp1, і версія з сайту вже трохи відрізняється від друкованого мануалу, але кілець точно не меньше, і однозначно більше ніж в версіїї sg05lp1
Так - https://www.deyeinverter.com/ і як мені у побробицях і фото пояснуцював продавець на Алібаба то і у 03 і у 05 можуть бути 1 корпус. У тому числі він нафоткав само 05 який вигялдає як 03 з сайту :)
 
добрий вечір, порекомендуйте як краще зєднати інвертор Deye SUN-6K-SG05LP1-EU з 2-мя батареями Deye SE-G5.1 Pro-B
чи потрібно ставити автомат/запобіжник і який краще?
Радити не буду, але наведу скрін з манула Деї. У вашому мануалі як? 1725473331469.png
 
добрий вечір, порекомендуйте як краще зєднати інвертор Deye SUN-6K-SG05LP1-EU з 2-мя батареями Deye SE-G5.1 Pro-B
чи потрібно ставити автомат/запобіжник і який краще?
Навіщо дублювати автомат, якщо на батареї він вже є.
 
а генератор при цьому скільки бере на себе?

Generator input rated power задане обмеження?
так обмеження стоїть 25 кв і коли споживання вище 25 то бере з батареї 22 кв а потім далі з генератора. приклад споживання 60 кв бере з генератора 38 та з батареї 22 кв
 
так обмеження стоїть 25 кв і коли споживання вище 25 то бере з батареї 22 кв а потім далі з генератора. приклад споживання 60 кв бере з генератора 38 та з батареї 22 кв
А як налаштовано розклад Time Of Use? Теоретично, та і практично у мене, якщо є генератор, то споживання йде за рахунок генератора згідно обмеження в Generator input rated power. Якщо вище обмеження, то тоді вже від батареї.
А у вас незважаючи на те що стоїть обмеження 25 кВт на генератор, він може видавати 38 кВт, при цьому не задіюючи батареї більше ніж 22 кВт?
 
Вітаю. Маю інвертор Deye 6k, генератор matari та рідне атs до нього для автозапуску. Підкажіть, будь ласка, як подружити інвертор та генератор щоб інвертор сам запускав генератор при певному розряді батарей? В інверторі є вихід на ATS, але я не можу знайти інформації як під'єднати його до самого атs. Наперед вдячний за відповідь.
 
Вітаю. Маю інвертор Deye 6k, генератор matari та рідне атs до нього для автозапуску. Підкажіть, будь ласка, як подружити інвертор та генератор щоб інвертор сам запускав генератор при певному розряді батарей? В інверторі є вихід на ATS, але я не можу знайти інформації як під'єднати його до самого атs. Наперед вдячний за відповідь.
Все знайшов в мануалі. Генератор до GEN, сигнал через сухі контакти GV/GS. Налаштування теж описано.
 
  • Like
Реакції: Z_S
Назад
Угорі