FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

почему видит только одну банку ?.подключаю все верно.и уже подключал две таких батереии . не бы до проблем..с этой максимально странно. может кто то имеет опыт.?
 

Вкладення

  • IMG_20240823_114431658.jpg
    IMG_20240823_114431658.jpg
    3,2 Mб · Перегляди: 31
  • IMG_20240823_144215420.jpg
    IMG_20240823_144215420.jpg
    3,7 Mб · Перегляди: 31
Можливо це обговорювалось раніше. На австралійському форумі порадили застосовувати контроль LiFePo4 батареї по напрузі Batt-V Mode, а не згідно вбудованої програми Lithium Batt. Так проробили інвертори рік. Налаштування були
Float 53.9 V
Absorption 55 V
Але коли встановив нову батарею, то вирішив скористатися Lithium Batt. І ось сегодні другий день поспіль напруга під час 100% досягла майже 58 V. Моє враження, що це не ОК для дбайливого відношення до батареї. Що думаєте? Батарея 16s
 
Останнє редагування:
Нова версія програми dSolar - real-time моніторинг сонячної станці на обладнанні
Deye, Sunsynk, Epever, Victron

ver 2.0.0 (20.08.2024).
* Власні налаштування алгоритму заряджання АКБ
* Збір даних з інверторів Deye, Sunsynk через стандартний WiFi донгл
* dSolarLite - збірка програми все в одному (сервер і клієнт)
* Підтримка Epever MPPT Tracer AN
Програма доступна для завантаження на сайті:

http://doro.poltava.ua/dsolar

Додав функції, які не знайшов в стандартному моніторингу (Deye Cloud, Solarman):​


* Прогнозування часу, який залишився до закінчення заряду або розряду
* Реалтайм визначення різниці генерації між однонаправленими стрінгами
* Реалтайм обчислення ефективності перетворення та втрат енергії на перетворення
* Порівняння генерації за одну і туж годину дня (наприклад з 9 до 10 за всі дні місяця)
* Порівняння генерації за один і той місяць року (наприклад грудень кожного року)
* Прогнозування генерації на 7 днів наперед, використовуючи прогноз радіації та власну генерацію станції

PS: Обговорення програми на цьому форумі
 
  • Like
Реакції: mib
Можливо це обговорювалось раніше. На австралійському форумі порадили застосовувати контроль LiFePo4 батареї по напрузі Batt-V Mode, а не згідно вбудованої програми Lithium Batt. Так проробили інвертори рік. Налаштування були
Float 53.9 V
Absorption 55 V
Але коли встановив нову батарею, то вирішив скористатися Lithium Batt. І ось сегодні другий день поспіль напруга під час 100% досягла майже 58 V. Моє враження, що це не ОК для дбайливого відношення до батареї. Що думаєте? Батарея 16s
При использовании Lithium Batt и соответственно батареи подключенной к инвертеру, все эти настройки (напряжения заряда, напр. 100%, отсечки по превышению лимитов и т.д.) устанавливаются непосредственно в самой BMS.
 
При использовании Lithium Batt и соответственно батареи подключенной к инвертеру, все эти настройки (напряжения заряда, напр. 100%, отсечки по превышению лимитов и т.д.) устанавливаются непосредственно в самой BMS.
Це зрозуміло. Але питання залишається: це не ОК для дбайливого відношення до батареї?
Також в налаштуваннях ручних сама Riter Fuji рекомендує

Equalized charging voltage: 56.0Vd
Float charging voltage: 53.9Vdc

І немає ніяких 57 і тим паче 58 В. Перейшов знову на Batt-V Mode
 
Приветствую, планирую покупать инвертр deye
Первое время планирую использовать как источник резервного питания в режиме работы с аккумулятором, без PV панелей
Подскажите пожалуйста у них есть режим байпас? Когда при наличии сети - нагрузка на резервной линии питается напрямую через сеть?
 
Приветствую, планирую покупать инвертр deye
Первое время планирую использовать как источник резервного питания в режиме работы с аккумулятором, без PV панелей
Подскажите пожалуйста у них есть режим байпас? Когда при наличии сети - нагрузка на резервной линии питается напрямую через сеть?
Є. В DEYE майже все можна налаштувати.
 
Ви коли отримаєте та почнете, то розберетеся чи розберемося. Воно повинне одразу так працювати.
 
Ви коли отримаєте та почнете, то розберетеся чи розберемося. Воно повинне одразу так працювати.
Я просто хочу бути впевненим що я куплю те що мені потрібно. Я не планую продавати надлишки у мережу. Я бачив що е ще так звані офф-грід инвертори в яких у мануалі напряму прописано що коли є мережа вони напряму віддають усе на домашне навантаження, як ИБП.
Я цикавлюсь що буде якщо я буду використовувати цей deye як той же офф-грід інвертор або ИБП.
Тобто чи будет там байпас коли мій будинок повністью заживлен на Load порт, та чи обмежуется навантаження на цьому порті заявленою потужністню інвертора колі є мережа. Наприклад у мене інвертор 5квт номінал, а я даю йому навантаження у 7-8квт. Передивився кучу мануалів, а ле нічорта не зрозуміло, чи буде це так процювати чи ні
 
Я просто хочу бути впевненим що я куплю те що мені потрібно. Я не планую продавати надлишки у мережу. Я бачив що е ще так звані офф-грід инвертори в яких у мануалі напряму прописано що коли є мережа вони напряму віддають усе на домашне навантаження, як ИБП.
Я цикавлюсь що буде якщо я буду використовувати цей deye як той же офф-грід інвертор або ИБП.
Тобто чи будет там байпас коли мій будинок повністью заживлен на Load порт, та чи обмежуется навантаження на цьому порті заявленою потужністню інвертора колі є мережа. Наприклад у мене інвертор 5квт номінал, а я даю йому навантаження у 7-8квт. Передивився кучу мануалів, а ле нічорта не зрозуміло, чи буде це так процювати чи ні
Більше номіналу інвертор не віддає. При наймні мій 6кВт. Якщо навантажити більше, він вимикається на хвилину. Якщо не захочете віддвавати то можна не віддавати. Zero export називається режим.
 
Останнє редагування:
ільше номіналу інаертор не віддає.
Тому і пітаю про байпас, у моєму розумінні байпас це коли мережа йде напряму на навантаження минуя усю внутрянку типо самого інвертора, чи стабіка через реле.
Наприклад я дивився на китайця luxpower який мае цей прямий байпас через вбудованний автомат на 40А
Цеб було дуже дивно якщо deye не мае подібного функціионалу
 
Тому і пітаю про байпас, у моєму розумінні байпас це коли мережа йде напряму на навантаження минуя усю внутрянку типо самого інвертора, чи стабіка через реле.
Наприклад я дивився на китайця luxpower який мае цей прямий байпас через вбудованний автомат на 40А
Цеб було дуже дивно якщо deye не мае подібного функціионалу
нічого дивного. Це гібридний інвертор, якій дуже розумно підмішує сонце, батареї, мережу і ще й віддає енергію. І все робить автоматично. Було б дивно, як би власник такого інвертора клацав автоматом байпасу... Вам нужна якась простота ось такий і купуйте. Або ставьте реле вводу резервного живлення.
 
нічого дивного. Це гібридний інвертор, якій дуже розумно підмішує сонце, батареї, мережу і ще й віддає енергію. І все робить автоматично. Було б дивно, як би власник такого інвертора клацав автоматом байпасу... Вам нужна якась простота ось такий і купуйте. Або ставьте реле вводу резервного живлення.
Реле є, стояло на генератор. Але думав його позбутися завдяки інвертору :)
Дякую за відповіді, подумаю ще раз чи потрібен мені deye у такому выпадку
 
Реле є, стояло на генератор. Але думав його позбутися завдяки інвертору :)
Дякую за відповіді, подумаю ще раз чи потрібен мені deye у такому выпадку
Вы можете серьёзные нагрузки, которые не планируете запитывать через Deye, питать от сети напрямую.
Либо встречный вопрос - сеть есть, у вас запитано 10кВ, сеть отключили, как должна себя вести Deye?
 
Хлопці на нашу Deya 5 ка у якої струм 13 А , панелькі Longi 550W, Bifacial Double Glass (LR5-72HIBD-550M) у яких максимальний 13.12 А нормально буде 6 штучок?
 
Хлопці на нашу Deya 5 ка у якої струм 13 А , панелькі Longi 550W, Bifacial Double Glass (LR5-72HIBD-550M) у яких максимальний 13.12 А нормально буде 6 штучок?
6+6, задіючи обидва стрінга (трекера), або 8 на один, навіть 9
 
Останнє редагування:
на іншому вже 8 райзен є 415 , тут питання чи нормально трохи вийти за 13 А по силі струму
я на своїх 12 амперних більше 11 ампер ніколи не бачу. Не думаю, що 0.12 А може на щось вплинути, якщо воно колись буде на повну. 12.12 це одна панель, у стрінгу буде нижче
 
добрий день, теж питання яка потужність буде доступна по байпас, бо в характеристиках SUN-6K-SG03LP1-EU є параметр Max Continuous AC Passthrough (grid to load) 40A
 
Назад
Угорі