FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Доброго вечора.
Маю інвертор DEYE sun-6k-sg03lp1-eu. Вночі (поки не можу дослідити о котрій годині) включається темна тема LCD екрану на самому інверторі, і більше не хоче повертатись в світлу тему. Ніби не критично, але в день трохи незручно. Після перезавантаження інвертору (виключення/включення) встановлюється світла тема, але лише до наступної ночі. Галочка AutoDim на даний процес не впливає.
Хтось зустрічався з даним явищем, можна відмінити переключення на темну тему?
P.S. версія прошивки HMI: Ver 0000-C36E. Main Ver 0-4386-1515
 
Доброго вечора ,у мене інвертор дея і батарея ,дея про бі працює без панелей, вечері вимкнути світло що б розрядами батарею через 5хв вискочила помилка ф14 ,перезапустив включив мережу працюе,що може бути
це DC overcurrent. Або завелике навантаження на батарею, або вам треба збільшити Discharge Current. Наприклад встановити 1С. Для 100 Аh це 100 А розряду.
 
Доброго вечора.
Маю інвертор DEYE sun-6k-sg03lp1-eu. Вночі (поки не можу дослідити о котрій годині) включається темна тема LCD екрану на самому інверторі, і більше не хоче повертатись в світлу тему. Ніби не критично, але в день трохи незручно. Після перезавантаження інвертору (виключення/включення) встановлюється світла тема, але лише до наступної ночі. Галочка AutoDim на даний процес не впливає.
Хтось зустрічався з даним явищем, можна відмінити переключення на темну тему?
P.S. версія прошивки HMI: Ver 0000-C36E. Main Ver 0-4386-1515
наскільки відомо, немає темної теми, але може бути глюк екрану з інверсією кольорів. Спробувати перепрошити? Але я цього не робив. Коли в мене просто був білий екран, то мені перепрошили китайці дистанційно. Все запрацювало і норм вже рік.
 
Останнє редагування:
Про що ця помилка? Чи потрібно нам вивчити мануал до Вашого інвертора?
В Мануалі її немає, я вже розібрався,в мене ток розряду акумулятора на інверторі стоїть 50А ,я його перевищив ,в ютубі є схожі випадки з деєю (сансінк)
 
це DC overcurrent. Або завелике навантаження на батарею, або вам треба збільшити Discharge Current. Наприклад встановити 1С. Для 100 Аh це 100 А розряду.
Дякую,вже розібрався,напевно підніму ампераж на розряд,дружина забагато включила одночасно,і ще запустилась насосна станція (це я так тестував,щоб при відключенях не було несподіванок)
 
Доброго дня, поставив додаткове поле сонячних панелей на мікроінверторах, підключив його до GEN входу на інверторі DEYE sun-6k-sg03lp1-eu, Інвертор з цього поля віддає енергію в міську мережу, хоча виставленно Zero Export Тo CT (лише підміс в локальну мережу), при досягненні акумулятором виставленого значення 95% для OFF, не відключає мікроінвертор, частота на GEN залишається 50Hz. Можливо хтось стикався із такою проблемою ?

версія прошивки HMI: Ver 0000-C36D. Main Ver 0-4386-1515

1725800201487.jpg
 
Доброго дня. Підкажить будьласка, після обновленя прошивки інвертор постійно потребляє від мережи приблизно 100 ват. Ранійше такого не було, сонця достатьньо. Чи була такаж ситуація у когось ще? Як виправити?
 

Вкладення

  • IMG_2050.JPG
    IMG_2050.JPG
    2,2 Mб · Перегляди: 27
Доброго дня. Підкажить будьласка, після обновленя прошивки інвертор постійно потребляє від мережи приблизно 100 ват. Ранійше такого не було, сонця достатьньо. Чи була такаж ситуація у когось ще? Як виправити?
Доброго дня, а як ви оновлювали прошивку ?

Можливо у Вас виставлено Zero eport to CT, і високий Zero-export Power
 
Прошивку оонвлював через service@deye.com.cn Зробив їм запит, на що вони відповили : можливо в новій прошивці є якісь зміни, які розроблені розробниками. Як тепер повернутися до попередньої прошивки не знаю, бо постійне споживання 100ват від мережі мене не влаштовує.
 
Прошивку оонвлював через service@deye.com.cn Зробив їм запит, на що вони відповили : можливо в новій прошивці є якісь зміни, які розроблені розробниками. Як тепер повернутися до попередньої прошивки не знаю, бо постійне споживання 100ват від мережі мене не влаштовує.
А яке значення ось тут? Коли я ставлю 20, то споживає 20. Коли 0, то 0.
 

Вкладення

  • 20240909_180514 (1).jpg
    20240909_180514 (1).jpg
    5,5 Mб · Перегляди: 28
не відключає мікроінвертор
так наче і не мусить відключати мікроінвертор, а тільки споживання від нього. А мікроінвертор завжди працює коли напруга від сонця достатня. Немає ж окремого сигнала від інвертора до мікроінвертора, як у випадку з генератором.
 
Такі налаштування.
 

Вкладення

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 Mб · Перегляди: 30
Лічильник не дивився. Завтра гляну.
 
так наче і не мусить відключати мікроінвертор, а тільки споживання від нього. А мікроінвертор завжди працює коли напруга від сонця достатня. Немає ж окремого сигнала від інвертора до мікроінвертора, як у випадку з генератором.
Мається на увазі мікроінверторний (Gen) вхід
Тобто коли підєднані мікроінвертори, Deye споживає від них всю потужність яку вони виробляють, і коли навантаження стає меншим ніж приходить на вхід Deye з мікроінверторів і акумулятор зарядиться до 100%. Deye починає зливати весь надлишок в мережу і не вимикає цей вхід.
В інструкції написано, що Deye вимикає споживання з мікроінверторів, за рахунок підняння частоти, наприклад до 54Hz а мікроінвертори працюють в діапазоні 49,5-53,5Hz
З Англомовного форуму дізнався, що вимкнення мікроінверторів Deye може робити лише за відсутності міської мережі. А коли вона присутня, то не може змінювати частоту, оскільки синхронізований із частотою міської мережі

В мене є Home Assistant, тому можу зробити розрив лінії контактором (мікроінвертори ---контактор--- Gen port deye)
Але от не знаю чи так можна робити, чи не пошкоджу таким чином deye?
 
Мається на увазі мікроінверторний (Gen) вхід
Тобто коли підєднані мікроінвертори, Deye споживає від них всю потужність яку вони виробляють, і коли навантаження стає меншим ніж приходить на вхід Deye з мікроінверторів і акумулятор зарядиться до 100%. Deye починає зливати весь надлишок в мережу і не вимикає цей вхід.
В інструкції написано, що Deye вимикає споживання з мікроінверторів, за рахунок підняння частоти, наприклад до 54Hz а мікроінвертори працюють в діапазоні 49,5-53,5Hz
З Англомовного форуму дізнався, що вимкнення мікроінверторів Deye може робити лише за відсутності міської мережі. А коли вона присутня, то не може змінювати частоту, оскільки синхронізований із частотою міської мережі

В мене є Home Assistant, тому можу зробити розрив лінії контактором (мікроінвертори ---контактор--- Gen port deye)
Але от не знаю чи так можна робити, чи не пошкоджу таким чином deye?
Коли сонце закінчується то мікроінвертор нічого не видає на вхід GEN. Тому не думаю що відключення вимикачем може якось вплинути на DEYE. А скажить, у вас увімкнено Solar Sell? І друге питання, у вас є зелений тариф, чи немає і тому ви хочете вимикати мікроінвертор?
 
Підкажіть, будь-ласка, де на сьогодні найвигідніше можно купити інвертор Deye, маю на увазі замовлення з закордону, може хтось може поділитися досвідом?
 
Назад
Угорі