FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

добрий день, теж питання яка потужність буде доступна по байпас, бо в характеристиках SUN-6K-SG03LP1-EU є параметр Max Continuous AC Passthrough (grid to load) 40A
Все що буде підключено до контактів GRID буде живитись від вашої мережі і саме для цього Passthrough і написан макс струм 40А. Але коли немає мережі, то і ваші споживачі, так званий HOME LOAD (ON-GRID HOME LOAD), залишаться без живлення. Тільки те що підключено до LOAD (насправді BACKUP LOAD) буде мати енергію.

Знімок екрана 2024-09-01 о 08.15.20.jpg
 
Останнє редагування:
добрий день, теж питання яка потужність буде доступна по байпас, бо в характеристиках SUN-6K-SG03LP1-EU є параметр Max Continuous AC Passthrough (grid to load) 40A
Ориентируйтесь на примерно +10% от номинала. Тянуть из сети она сможет и больше, если при этом будет заряжать свои аккумуляторы.
 
Все що буде підключено до контактів GRID буде живитись від вашої мережі і саме для цього Passthrough і написан макс струм 40А. Але коли немає мережі, то і ваші споживачі, так званий HOME LOAD (ON-GRID HOME LOAD), залишаться без живлення. Тільки те що підключено до LOAD (насправді BACKUP LOAD) буде мати енергію.

Питання про режим роботи коли є мережа, скільки буде доступно на навантаженні(BACKUP LOAD)?, ясна річ без мережі буде скільки може видати інвертор.
якщо немає мережі то:
в режімі "Нульовий експорт в мережу" інвертор подає живлення на BACKUP LOAD і HOME LOAD
в режімі "Нульовий експорт до навантаження" живлення подаеться тільки на BACKUP LOAD

Також якщо навантаження(BACKUP LOAD) обмежено потужністю інвертора то чому в інструкції написано ставить однакові автомати (Длямоделей 3,6/5/6 кВт рекомендований автоматичний вимикач змінного струму для резервного навантаження становить 40А. Для моделей 3,6/5/6 кВт рекомендований автоматичний вимикач змінного струму для мережі становить 40А.)

1725177510273.png
 
Питання про режим роботи коли є мережа, скільки буде доступно на навантаженні(BACKUP LOAD)?, ясна річ без мережі буде скільки може видати інвертор.
якщо немає мережі то:
в режімі "Нульовий експорт в мережу" інвертор подає живлення на BACKUP LOAD і HOME LOAD
в режімі "Нульовий експорт до навантаження" живлення подаеться тільки на BACKUP LOAD

Також якщо навантаження(BACKUP LOAD) обмежено потужністю інвертора то чому в інструкції написано ставить однакові автомати (Длямоделей 3,6/5/6 кВт рекомендований автоматичний вимикач змінного струму для резервного навантаження становить 40А. Для моделей 3,6/5/6 кВт рекомендований автоматичний вимикач змінного струму для мережі становить 40А.)

Переглянути вкладення 4137
Якщо Є мережа, то на контактах LOAD буде доступно згідно номіналу, тобто 30А. Якщо мережі немає то в режімі "Нульовий експорт до трансформатору струма" і також в режімі "Нульовий експорт до навантаження" інвертор живлення на HOME LOAD (контакти GRID) подавати не буде.

Автомати захищають кабеля, а не інвертор. Інвертор сам має свій захист і вимикається при перенавантаженні. Тому і автомати однакові. 4 кв тримають 40 ампер

(відредагував)
 
Останнє редагування:
4 кв тримають 40 ампер
Тут вы явно перегнули)
4 кв.мм - 25А
6 кв.мм - 32А
Мы ж о защите кабеля. Автомат будет выдавать 1.25-1.5 номинала (в зависимости от B, C, В и т.д.) очень продолжительное время. Итого через ваш 4 кв.мм будет протекать ток 35+А, а это уже нагрев.
 
Якщо Є мережа, то на контактах LOAD буде доступно згідно номіналу, тобто 30А. Якщо мережі немає то в режімі "Нульовий експорт до трансформатору струма" і також в режімі "Нульовий експорт до навантаження" інвертор живлення на HOME LOAD (контакти GRID) подавати не буде.

Автомати захищають кабеля, а не інвертор. Інвертор сам має свій захист і вимикається при перенавантаженні. Тому і автомати однакові. 4 кв тримають 40 ампер

(відредагував)
4mm² - ніяк не тримають 40 ампер.
Ви трохи враховуйте нагрів кабелю, бо якщо ізоляція стікає це тримає - то трохи перебір.
В мене ввід був до заміни 6mm² ВВГ-нг-ls (~5.5 реальних) і при генерації 32~35A в мережу добре відчутно нагрівався.

А тепер ще врахуйте часово-струмуву характеристику автомата кривої С 40А - який при певних умовах може тримати 58А до одної години! 4mm² підвальної "Одеси" в якій 2.5 від сили - ізоляція стече...

І мене ще дивує що китайці пишуть для інвертора 8kW який може до 175А брати від батарей кабель 50mm² - як завжди на нагрів жили в таких режимах їм всеодно.

Не економте на якості та перерізі кабелів і не ставте завищені номінали автоматичних вимикачів без потреби і розрахунку.

Бачив я житло "Еліт" класу з автоматами 25А на 2.5 кабель на розетки. Не робіть так. Не треба.
 
Тут вы явно перегнули)
4 кв.мм - 25А
6 кв.мм - 32А
Мы ж о защите кабеля. Автомат будет выдавать 1.25-1.5 номинала (в зависимости от B, C, В и т.д.) очень продолжительное время. Итого через ваш 4 кв.мм будет протекать ток 35+А, а это уже нагрев.
Через мій не буде. У мене 6кВт і 6 кв.мм. А мова йшла про Deye 3.6 кВт який підключається згідно мануалу 4 кв.мм та має автомат 40А. І через 3.6 кВт інвертор не буде протікати струм 40А. Але цей автомат також рекомендований і для 3.6 кВт згідно того ж самого мануалу.

взагалі не цікаво обговорювати перетин кабелів, бо питання було про інвертор і його номінальні та максимальні потужності
 
Вітаю,
маємо мережевий інвертор Huawei SUN2000-8KTL і два масиви сонячних батарей по 4.5 кВт, віддача в мережу - 3ф.

Який гібридний аналог від Deye можна було б поставити ?
Чи можлива генерація в мережу будинку, без підключених батарей чи вони потрібні як буфер\ресівер ?

Дякую.
 
Вітаю,
маємо мережевий інвертор Huawei SUN2000-8KTL і два масиви сонячних батарей по 4.5 кВт, віддача в мережу - 3ф.

Який гібридний аналог від Deye можна було б поставити ?
Чи можлива генерація в мережу будинку, без підключених батарей чи вони потрібні як буфер\ресівер ?

Дякую.
Мінімально такий SUN-8K-SG04L P3-EU
Є налаштування No Battery. Буфер/ресивер не потрібен, тому що при відсутності споживання панелі просто не виробляють енергію. Тільки коли мережа буде відсутня, то я не розумію як навантажувати більш ніж є сонця. По ідеї інвертор буде вимикатися. Але я ніколи не пробував, постійно підключені батареї
 
Автомати захищають кабеля, а не інвертор. Інвертор сам має свій захист і вимикається при перенавантаженні. Тому і автомати однакові. 4 кв тримають 40 ампер

ПУЕ і практика з життя з вами не згодні. Подивіться допустимий струм для одного двохжильного кабеля - 32A максимально. При 40A температура легко перевалить за 80+. Формулу P = I²R - надіюсь знаєте.
Листаем ПУЭ дальше и смотрим пункт 1.3.10. Тут сказано, что все номинальные токи, указанные в таблице, рассчитаны исходя из температуры жил +65С0, окружающего воздуха +25С0
Тому не варто радити те від чого можуть постраждати інші люди.
 

Вкладення

  • sechenie-kabelya3.jpg
    sechenie-kabelya3.jpg
    143,1 Кб · Перегляди: 8
ПУЕ і практика з життя з вами не згодні. Подивіться допустимий струм для одного двохжильного кабеля - 32A максимально. При 40A температура легко перевалить за 80+. Формулу P = I²R - надіюсь знаєте.
Листаем ПУЭ дальше и смотрим пункт 1.3.10. Тут сказано, что все номинальные токи, указанные в таблице, рассчитаны исходя из температуры жил +65С0, окружающего воздуха +25С0
Тому не варто радити те від чого можуть постраждати інші люди.
Я нікому нічого не радив і сам я за перетин із запасом. У пості я припускав чому в мануалі вказаний автомат 40А на 3.6 кВт інверторі, який рекомендують підключати провідом 4 кв. А те що температура відкритого провіда 4 кв. не виходить за рамки норми при струмі 40А ви і самі довели. Тому, закінчуючі дискусію не по темі питання, 4 кв витримує струм 40А, ставити його на таке постійне навантаження неправильно, треба 6 кв., через інвертер 3.6 кВт не буде проходити струм 40А тому що у нього Passthrough 35А, а номінал взагалі 18А.

А щоб люди не страждали, треба не в інтернеті інформацію шукати, а запрошувати професійного електрика як на розробку схеми, так і монтаж.
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, інвертор Deye 8кВт та 2 АКБ Deye SE-G5.1 Pro-B по 100А, виставив в налаштуваннях Batt Capacity 200A, Max A charge 40A та Max A discharge 100A однак в розділі інфо Li-BMS чомусь мої налаштування заряду/розряду не підтягнулись. Може щось не так зробив?
IMG_9970.jpeg
 
Добрий день.
Допоможіть розібраться що це за деталі в комплекті Deye 25 kwt і скільки їх потрібно мати .?
 

Вкладення

  • 20240901_134149.jpg
    20240901_134149.jpg
    1,1 Mб · Перегляди: 5
Добрий день.
Допоможіть розібраться що це за деталі в комплекті Deye 25 kwt і скільки їх потрібно мати .?
Це феритові тороїди щоб зменшити Електромагнітні перешкоди (EMI). Спробуйте онлайн інструкцію на https://www.deyeinverter.com/
там є комплектація і куди встановлювати. Для мого свіжого ось така інформація:
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2024-09-01 о 17.19.26.jpg
    Знімок екрана 2024-09-01 о 17.19.26.jpg
    166,2 Кб · Перегляди: 13
  • Знімок екрана 2024-09-01 о 17.15.56.jpg
    Знімок екрана 2024-09-01 о 17.15.56.jpg
    304,1 Кб · Перегляди: 13
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, інвертор Deye 8кВт та 2 АКБ Deye SE-G5.1 Pro-B по 100А, виставив в налаштуваннях Batt Capacity 200A, Max A charge 40A та Max A discharge 100A однак в розділі інфо Li-BMS чомусь мої налаштування заряду/розряду не підтягнулись. Може щось не так зробив?
Переглянути вкладення 4141
Інвертор побачив BMS і цього достатньо. Далі все буде відбуватися згідно протоколу та налаштуванням які в BMS зашиті. Має все бути автоматично, але спостерігайте як воно буде заряджати та розряджати. 200А тому що 100+100, а заряджання можливо буде обмежено згідно вашому налаштуванню 40А
 
Інвертор побачив BMS і цього достатньо. Далі все буде відбуватися згідно протоколу та налаштуванням які в BMS зашиті. Має все бути автоматично, але спостерігайте як воно буде заряджати та розряджати. 200А тому що 100+100, а заряджання можливо буде обмежено згідно вашому налаштуванню 40А
Добре, буду спостерігати. А підскажіть, я правильно розумію, що якщо виставити Max A charge 100A та Grid charge 40A то ціми 100А батареї будуть заряджатися від сонячних панелей, а током 40А тільки від мережі? Я можу так виставити тому що у мене ввідний автомат тільки на 25А, боюсь щоб не вибило його якщо ток буде не 40А а 100А?
 
Добре, буду спостерігати. А підскажіть, я правильно розумію, що якщо виставити Max A charge 100A та Grid charge 40A то ціми 100А батареї будуть заряджатися від сонячних панелей, а током 40А тільки від мережі? Я можу так виставити тому що у мене ввідний автомат тільки на 25А, боюсь щоб не вибило його якщо ток буде не 40А а 100А?
Все вірно. Я від мережі взагалі встановив мінімум, бо сонця зараз вистачає. А потім взалежності від співвідношення наявності та відсутності ЕЕ. Щоб встигнути накопичити те що витратив за час відключення.
 
Все вірно. Я від мережі взагалі встановив мінімум, бо сонця зараз вистачає. А потім взалежності від співвідношення наявності та відсутності ЕЕ. Щоб встигнути накопичити те що витратив за час відключення.
Зрозумів, дякую Вам за допомогу!
 
добрий день, теж питання яка потужність буде доступна по байпас, бо в характеристиках SUN-6K-SG03LP1-EU є параметр Max Continuous AC Passthrough (grid to load) 40A
На своєму Deye 6 бачив короткочасно споживання 8 кВт при наявності зовнішньої Grid мережі.
 
Назад
Угорі