FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Дякую. Так, це є і в мануалі. Але я не розумію куди подати цей сигнал з інвертора безпосередньо на генератор?
 
  • Like
Реакції: Z_S
Так, але там такого не описано, банально мережевий вхід, вихід на навантаження та спецроз'єм на керуючий кабель до генератора.
 
А як налаштовано розклад Time Of Use? Теоретично, та і практично у мене, якщо є генератор, то споживання йде за рахунок генератора згідно обмеження в Generator input rated power. Якщо вище обмеження, то тоді вже від батареї.
А у вас незважаючи на те що стоїть обмеження 25 кВт на генератор, він може видавати 38 кВт, при цьому не задіюючи батареї більше ніж 22 кВт?
графік прикріпив
у мене на 12 кіловатному все гарно працює а на 50 кіловатному проблеми при роботі з генератором, у вас інвертор на 50 кв?
А у вас незважаючи на те що стоїть обмеження 25 кВт на генератор, він може видавати 38 кВт, при цьому не задіюючи батареї більше ніж 22 кВт?IMG_9809.JPG
так все вірноСнимок экрана 2024-09-05 в 11.40.12.png
 
графік прикріпив
у мене на 12 кіловатному все гарно працює а на 50 кіловатному проблеми при роботі з генератором, у вас інвертор на 50 кв?

так все вірноПереглянути вкладення 4194
таке враження, що ви просто не даєте батареї розряджатися так як стоять дуже високі мінімальні значення заряду. І до того ж увімкнене заряджання від генератору. Може спробувати його вимкнути та зменшити значення 95, 92, 96? У мене 18 кВт з трьох 6 кВт.
 
  • Like
Реакції: Z_S
Подивися ats_1p64_3p32, виглядає так що у цього АВР немає керування окремим сигналом. Тільки по наявності відсутності живлення у мережі
Наличие или отсутствие сети покажет ATS разъём с Deye. Установить по умолчанию при наличии сети есть питание на ATS. Соответственно при отсутствии на ATS (отключения сети) будет дан сигнал на включение генератору.
 
  • Like
Реакції: Z_S
Наличие или отсутствие сети покажет ATS разъём с Deye. Установить по умолчанию при наличии сети есть питание на ATS. Соответственно при отсутствии на ATS (отключения сети) будет дан сигнал на включение генератору.
ATS роз'єм на DEYE, якщо я правильно розумію суть сухих контактів, це замкнуто або разомкнуто. У АВР що йде за даним генератором немає такого входу. Тобто АВР реагує тільки на мережу (є або нема), а не на сигнал. Задача вмикати генератор не по відсутності мережі, а по певному розряду батарей чи ні?
 
Наличие или отсутствие сети покажет ATS разъём с Deye. Установить по умолчанию при наличии сети есть питание на ATS. Соответственно при отсутствии на ATS (отключения сети) будет дан сигнал на включение генератору.
Я думав над цим. Подати сигнал з контактів ATS інвертора на мережевий вхід самого ATS. Але при такому підключенню напруга з інвертора буде повертатися через ATS на ген порт інвертора, і я не знаю як він на це відреагує.
 
ATS роз'єм на DEYE, якщо я правильно розумію суть сухих контактів, це замкнуто або разомкнуто. У АВР що йде за даним генератором немає такого входу. Тобто АВР реагує тільки на мережу (є або нема), а не на сигнал. Задача вмикати генератор не по відсутності мережі, а по певному розряду батарей чи ні?
У інвертора окрім сухих контактів GV/GS є ще окремі клеми ATS..
 
ATS роз'єм на DEYE, якщо я правильно розумію суть сухих контактів, це замкнуто або разомкнуто. У АВР що йде за даним генератором немає такого входу. Тобто АВР реагує тільки на мережу (є або нема), а не на сигнал. Задача вмикати генератор не по відсутності мережі, а по певному розряду батарей чи ні?
ATS вихід дає 230В при наявності мережі і 0В при відсутності, І навпаки якщо включити Signal Islanding Mode якщо я вірно пам'ятаю. В інструкції це є
 
У інвертора окрім сухих контактів GV/GS є ще окремі клеми ATS..
ATS вихід хіба керується станом батареї? Він тільки є чи немає мережі. А ви взагалі який алгоритм бажаєте налаштувати?
 
А хіба не керується? Тоді який в ньому сенс?
а якщо поставити додаткове реле з сухим контактом і коли сонце та батареї норм, то на АВР генератора буде приходити 220 з інвертора, а при досягненні нижнього рівня сухі котакти розомкнуть реле і АВР непобачивши мережі увімкне генератор
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Z_S
Інвертору портібен зсув у 120 градусів між фазами, тому тільки трифазний генератор або однофазний з перетворювачем.

Дякую. Дивлюсь зараз перетворювачі і трохи сумніваюся в надійності зв'язки генератор-перетворювач. Якщо хтось таке робив порадьте перетворювач, будь ласка. Трифазний генератор не розглядаю бо маю два однофазних, ще один трифазний поставити просто нема де.
 
1000017847.jpg
Доброго дня колеги. Не можу збільшити нижню напругу на 30кВт інверторі. Батарая 92S з бмс без звязку. Верхню виставляю 380В а нижню ніяк не можу підняти
 
Добрий вечір.

Підбираю BMS на 48В LIFERO4 з 16 комірок по 280Аг. Працювати ця збірка буде з Deye 6KSG03. У продажу бачу 2 плати, практично з однаковими параметрами, це:

JK-B2A20S20P-HC

https://libattery.com.ua/katalog/bms-200a-8s-20s-2a-jk-b2a20s20p-hc/

та

JK BMS PB2A16S20P

https://libattery.com.ua/katalog/bms-pb2a16s20p-200a-8s-16s-2a/

Не можу вибрати…

Ціна близька. Струм балансування на обох 2А. CAN протокол для зв’язку з інвертором на обох платах є. На другій платі правда підтримка якихось протоколів Deye та ін. заявлена… Але разве перша BMS через CAN з інвертором працювати не буде? Навіщо тоді там той CAN?

Підкажіть, яку плату краще для Deye обрати?

І ще одно. Струм балансування 2А… його вистачить при зарядному струмі 100+ ампер? Чи потрібно додатково балансир ампер на 4-5 на АКБ чіпляти?

Дякую.
 
Доброго вечора ,у мене інвертор дея і батарея ,дея про бі працює без панелей, вечері вимкнути світло що б розрядами батарею через 5хв вискочила помилка ф14 ,перезапустив включив мережу працюе,що може бути
 
Назад
Угорі