FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Коли сонце закінчується то мікроінвертор нічого не видає на вхід GEN. Тому не думаю що відключення вимикачем може якось вплинути на DEYE. А скажить, у вас увімкнено Solar Sell? І друге питання, у вас є зелений тариф, чи немає і тому ви хочете вимикати мікроінвертор?
Solar Sell - вимкнено, зеленого тарифу немає
Зеленого тарифу немає, тому потрібно вимикати генерацію, коли в цьому немає необхідності
Залишилось декілька панелей зі старої системи Volta polska, яку купував пад час перших відключень у 2022р. І вони дуже вдало розташовані над терасою з орієнтацією на південь, створюють навіс + генерація. А основні поля для deye схід і захід на даху будинку. Вирішив докупити мікроінвертори і підключити як додаткове поле, Але коли все підключив, зіткнувся з вищеописаною проблемою


Коли сонце закінчується то мікроінвертор нічого не видає на вхід GEN
Загалом так, але різниця в тому, що в цьому випадку, генерація плавно падає. А тут може бути ситуація, коли на 3квт потужності обриваємо йому лінію
 
Всім добра. Можете пояснити цю ситуацію. Панелей не має, на лоад ні чого не під’єднано , Zero Export to Load , кільце СТ не стоїть, Zero export power:0 періодично їде невеликий експорт або в мережу, або в лоад , або в навантаження. Може в два місця одночасно.
Переглянути вкладення document_5404661835968303740.mp4
 
А тут може бути ситуація, коли на 3квт потужності обриваємо йому лінію
Теж саме відбувається коли зникає мережа, рубильником/автоматом вимикаєш панелі або генератор вимкнувся. Було 10 кВт а стало 0 за мить. Нічого не буде.

А яка проблема віддавати? Хай собі генерує в мережу. Країні не завадить і вам нічого не коштує:) Чи є нюанси?
 
Чому ж не коштує?) лічильник мені рахує те що я віддаю в мережу
я не знав:) типу реактивна енергія? Знімають гроші за те що ви віддаєте?! Цікаво. Тоді через НА вирубати залишається
 
я не знав:) типу реактивна енергія? Знімають гроші за те що ви віддаєте?! Цікаво. Тоді через НА вирубати залишається
Так) лічильнику всеодно в яку сторону рахувати. В мене в щитку стоїть Tomzn з Aliexpress, так само рахує в обидві сторони
 
Мається на увазі мікроінверторний (Gen) вхід
Тобто коли підєднані мікроінвертори, Deye споживає від них всю потужність яку вони виробляють, і коли навантаження стає меншим ніж приходить на вхід Deye з мікроінверторів і акумулятор зарядиться до 100%. Deye починає зливати весь надлишок в мережу і не вимикає цей вхід.
В інструкції написано, що Deye вимикає споживання з мікроінверторів, за рахунок підняння частоти, наприклад до 54Hz а мікроінвертори працюють в діапазоні 49,5-53,5Hz
З Англомовного форуму дізнався, що вимкнення мікроінверторів Deye може робити лише за відсутності міської мережі. А коли вона присутня, то не може змінювати частоту, оскільки синхронізований із частотою міської мережі

В мене є Home Assistant, тому можу зробити розрив лінії контактором (мікроінвертори ---контактор--- Gen port deye)
Але от не знаю чи так можна робити, чи не пошкоджу таким чином deye?
А хіба не спрацьовує вимикання цього входу при перевищенні вказанного рівня заряду в налаштуванні "Micro Inv Input OFF: when the battery SOC exceeds settng value, Microinveter or grid-tied inverter will shut down." ?
 

Вкладення

  • Снимок экрана 2024-09-10 185432.png
    Снимок экрана 2024-09-10 185432.png
    264,5 Кб · Перегляди: 13
Підкажіть, будь-ласка, де на сьогодні найвигідніше можно купити інвертор Deye, маю на увазі замовлення з закордону, може хтось може поділитися досвідом?
Alibaba + forwarder, который вас устраивает по цене и качеству.
 
Вітаю, підкажіть будь ласка чому при повному заряді акума (100%) інвертор постійно показує що на ньому є споживання 0.05 ват (1А)
Deye 6K-SG03 + акум SE-G5.1Pro-B
 
Вітаю, підкажіть будь ласка чому при повному заряді акума (100%) інвертор постійно показує що на ньому є споживання 0.05 ват (1А)
Deye 6K-SG03 + акум SE-G5.1Pro-B
Споживання самого інвертора. БМС у батареї теж споживає.
 
Споживання самого інвертора. БМС у батареї теж споживає.
Так, я мав на увазі саме БМС, не так висловився. Про споживання самого інвертора я розумію.
Для БМС 1А постійного споживання це ок? Акуму нічого не буде?

І ще оде питання, це ок що акум заряджається до 100% або необхідно задати планку до 90\95 аналогічно мінімальному разряду?
 
Так, я мав на увазі саме БМС, не так висловився. Про споживання самого інвертора я розумію.
Для БМС 1А постійного споживання це ок? Акуму нічого не буде?

І ще оде питання, це ок що акум заряджається до 100% або необхідно задати планку до 90\95 аналогічно мінімальному разряду?
Якщо не параноїти що до максимального життя батареї, то заряджати до 90% розряджати до 20%. Ще краще 80-30%, це збільшить кількість циклів разів у два. В Інтернеті багато на цю тему статей та графиків. (Цикл рахується як розряд/заряд 100% ємності). Якщо заряджається від сонця до 100%, то по перше можна зменшити float, а по друге одразу розрядити трохи, щоб довго не тримала повний заряд.
 
Доброго дня, всім.
Будую гібридну СЕС на базі Deye SUN-12K-SG04LP3, батареї на 15 квт, та сонячні панелі на 10 квт.
Оскільки офіційні представники дуже зайняті, а інші копанії також - прийшлось встановлювати самому.
Є декілька питань:
1) Є мережа з Садового Товариства (СТ) 3 фази в якій часто падає 1 фаза по вольтажу (наприклад 195/210/230В) в міжсезоння, та до +-200В в зимній період. Стабілізатора напруги нема. Є підозра, що при падінні напруги інвертор піде в помилку. Чи є правий? Чи йому байдуже на такі перекоси? Чи потрібен стабілізатор? Поки-що стабілізатор не пригодився, є тільки ZUBR після вхідного автомата, який відсікає по недо- та перенапрузі.
2) Питання щодо підключення генератора. Чи можна підключити генератор на вхід перед інвертором через 3-х позиційний перемикач вводу? Чому не через спеціальний вхід для генератора це описано в п3.
3) Опалення Електричне реалізовано через ел.котел потужністю 18кВт, проте програмно потіжність знижено до 12 кВт і цього виистачає повністю за 4 роки практики. Котел гріє і воду і батареї. Як зробити налаштування так, щоб котел отримував потужність влітку тільки від сонячних панелей (можна програмно зменшити потуність котла до 9 квт програмно), а взимку працював тільки від ел. мережі? Я так розумію цей котел підключається до того вводу, куди підключається генератор чи резервна лінія.

Задача запрограмувати і підключити все так, щоб взимку ми користувались тільки нічним тарифом, а влітку були повністю автономні.

Дякую
 
А хіба не спрацьовує вимикання цього входу при перевищенні вказанного рівня заряду в налаштуванні "Micro Inv Input OFF: when the battery SOC exceeds settng value, Microinveter or grid-tied inverter will shut down." ?
Нажаль не спрацьовує при наявності мережі, я ж написав, що вимкнення мікроінверторів Deye може робити лише за відсутності міської мережі
 
Доброго дня, всім.
Будую гібридну СЕС на базі Deye SUN-12K-SG04LP3, батареї на 15 квт, та сонячні панелі на 10 квт.
Оскільки офіційні представники дуже зайняті, а інші копанії також - прийшлось встановлювати самому.
Є декілька питань:
1) Є мережа з Садового Товариства (СТ) 3 фази в якій часто падає 1 фаза по вольтажу (наприклад 195/210/230В) в міжсезоння, та до +-200В в зимній період. Стабілізатора напруги нема. Є підозра, що при падінні напруги інвертор піде в помилку. Чи є правий? Чи йому байдуже на такі перекоси? Чи потрібен стабілізатор? Поки-що стабілізатор не пригодився, є тільки ZUBR після вхідного автомата, який відсікає по недо- та перенапрузі.
2) Питання щодо підключення генератора. Чи можна підключити генератор на вхід перед інвертором через 3-х позиційний перемикач вводу? Чому не через спеціальний вхід для генератора це описано в п3.
3) Опалення Електричне реалізовано через ел.котел потужністю 18кВт, проте програмно потіжність знижено до 12 кВт і цього виистачає повністю за 4 роки практики. Котел гріє і воду і батареї. Як зробити налаштування так, щоб котел отримував потужність влітку тільки від сонячних панелей (можна програмно зменшити потуність котла до 9 квт програмно), а взимку працював тільки від ел. мережі? Я так розумію цей котел підключається до того вводу, куди підключається генератор чи резервна лінія.

Задача запрограмувати і підключити все так, щоб взимку ми користувались тільки нічним тарифом, а влітку були повністю автономні.

Дякую
Для начала нарисовать примерную схему хотелок)
1. Настраивается. С вашими напряжениями будет работать.
2. Генератор подключается на вход GEN (нюансы по частоте и т.д.). Возможно можно и на вход, но не слышал и не видел.
3. Подключить на Load и контактором переключать в зависимости от хотелок, либо поставить переключатель I-0-II.
Ночным можно настроить.
 
Так) лічильнику всеодно в яку сторону рахувати. В мене в щитку стоїть Tomzn з Aliexpress, так само рахує в обидві сторони
Я чув що, можна укласти угоду з компанією що постачає вам електрику щоб вони рахували вам віддачу не в плюс а в мінус. Звісно без зеленого тарифу. Те що віддали в мережу те можете забрати назад безкоштовно. Типу як нескінченний акум.
 
Я чув що, можна укласти угоду з компанією що постачає вам електрику щоб вони рахували вам віддачу не в плюс а в мінус. Звісно без зеленого тарифу. Те що віддали в мережу те можете забрати назад безкоштовно. Типу як нескінченний акум

Звучить як net metering, але в Україні його так і не запровадили
 
щоб котел отримував потужність влітку тільки від сонячних панелей
10 кВт панелей це номінал чи факт? А скільки часу на день вони видають 10 кВт? А коли хмарність чи хмарки?
 
10 кВт панелей це номінал чи факт? А скільки часу на день вони видають 10 кВт? А коли хмарність чи хмарки?
Не можу сказати, поки що будую і не маю фактових значень.
За рахунок того, що в мене немає зеленого тарифу прийняв рішення на купівлю 22 панелей Longi 435M по 435 Вт загальною потужністю 9.57 кВт. Більше на дах на південно-західну сторону не влізе і більші панелі по розміру також. Якщо потрібно більше, то треба вже думати куди ще їх втулити на іншу поверхню.
 
Не могу сказать, поки що будую і не маю фактових значень.
За рахунок того, що в мене немає зеленого тарифу прийняв рішення на купівлю 22 панелей Longi 435M по 435 Вт загальною потужністю 9.57 кВт. Більше на дах на південно-західну сторону не влізе і більші панелі по розміру також. Якщо потрібно більше, то треба вже думати куди ще їх втулити на іншу поверхню.
Не думаю що ви побачите 10 кВт, може буде 8 у піку пару годин на день декілька місяців на рік. І тому ваш котел не буде працювати. Можна накопичувати у батареї, а потім віддавати 10 кВт, що дуже неефективно та дорого. Або встановити додатковий бойлер на 2 кВт, наприклад, а решту в батареї. В зимку тільки через нічний тариф та батареї і потім повільно віддавати дрібним споживачам. Тому що від ваших 22 панелей з листопаду по лютий майже нічого не буде. Занадто ненажерливі ці електрокотли
 
Назад
Угорі