FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Не думаю що ви побачите 10 кВт, може буде 8 у піку пару годин на день декілька місяців на рік. І тому ваш котел не буде працювати. Можна накопичувати у батареї, а потім віддавати 10 кВт, що дуже неефективно та дорого. Або встановити додатковий бойлер на 2 кВт, наприклад, а решту в батареї. В зимку тільки через нічний тариф та батареї і потім повільно віддавати дрібним споживачам. Тому що від ваших 22 панелей з листопаду по лютий майже нічого не буде. Занадто ненажерливі ці електрокотли
Це все я розумію. В мене в бойлері є додатково тен на 2.2 кВт проте час нагрівання ним 6 годин (бойлер на 250 літрів). Думаю, коли є сонечко - то норм.
Можна котел зменшити програмно до 6 кВт і таким чином гріти воду.
А взимку буду використовувати котел вночі та може частково догрівати воду теном з запасу акб.
Я ще буду дивитись по панелям, можливо втисну більше. Проте не бачу сенсу, адже загальну картину воно не змінить.
 
Це все я розумію. В мене в бойлері є додатково тен на 2.2 кВт проте час нагрівання ним 6 годин (бойлер на 250 літрів). Думаю, коли є сонечко - то норм.
Можна котел зменшити програмно до 6 кВт і таким чином гріти воду.
А взимку буду використовувати котел вночі та може частково догрівати воду теном з запасу акб.
Я ще буду дивитись по панелям, можливо втисну більше. Проте не бачу сенсу, адже загальну картину воно не змінить.
Загалом це все розумне навантаження, ділюсь власним досвідом по порядку складності реалізації:
1. Підєднання котла перед інвертором і за рахунок функції Zero Export to CT домішувати туди всю енергію сонця, яку в даний момент отримуєте

2. Потрібен смартфон, і потужне(і) wifi реле на 32-64А, для систем tuya/Ewelink/і т.п. Встановлюєте програму IFTTT, налаштовуєте сценарій, якщо на вулиці сонячно, то увімкнути тепловий насос/ходолильник/водонагрівач/тен/рушникосушку, все що захочете, можна не привязуватись саме до нагрівання води

3. Smart load на максималках (саме таке рішення зробив собі). Потрібно Home Assistant і wifi реле. піднімаєте Home Assistant, зараз в ютубі повно відео на цю тему, в тому числі україномовних. Додаєте в нього всі ваші реле, wifi модуль інвертора, встановлюте Forecast.Solar, це додаток, який надає прогноз виробітки енергії вашими сонячними полями на 1год, на 12год, на сьогодні, на завтра, типу як прогноз погоди.
Додаєте туди автоматизації. Собі додав таке:
- У 23:30 Якщо на завтра проноз виробітки <6квт - увімкнути водонагрівач по нічному тарифу
- Якщо прогноз виробітки на найближчу годину >2квт - увімкнути водонагрівач
- Якщо (прогноз виробітки на зараз - поточна виробітка) >= 500w (тобто є запас) і на вулиці нижче 15°C - увімкнути рушникосушкуҐ
- Якщо споживання з акумулятора або мережі > 1квт - вимкнути водонагрівач на 30хв
Загалом набагато більше, повязані із кондиціонером, поливом(скважиною), великою морозильною камерою і т.п. Це описав як приклад
 

Вкладення

  • Знімок екрана з 2024-09-11 23-08-31.png
    Знімок екрана з 2024-09-11 23-08-31.png
    45,4 Кб · Перегляди: 8
Доброго дня. Підкажить будьласка, після обновленя прошивки інвертор постійно потребляє від мережи приблизно 100 ват. Ранійше такого не було, сонця достатьньо. Чи була такаж ситуація у когось ще? Як виправити?
Отже проблема вирішилась. Можливо комусь буде корисно. При обновленні прошивки інвертора Deye 6K до версії С36F інвертор завжди споживає від мережі приблизно 100 ват. Зминивши прошивку на попередню все стало добре ( споживання від мережи не мае взагалі).
 
Отже проблема вирішилась. Можливо комусь буде корисно. При обновленні прошивки інвертора Deye 6K до версії С36F інвертор завжди споживає від мережі приблизно 100 ват. Зминивши прошивку на попередню все стало добре ( споживання від мережи не мае взагалі).
У вас модель інвертора SUN-6k-SG03LP1-EU ?
Зминивши прошивку на попередню
Це на С36E ?

У вас в цій прошивці є прапорець "MI export to Grid cutoff" знизу в розділі Gen Port Use ?

Покажіть будь ласка приклад повідомлення, яке ви пишете в сапорт, щоб оновити прошивк. Я з ними тиждень так і не зміг домовитись, постійно мені якісь дурниці відписують
 
У вас модель інвертора SUN-6k-SG03LP1-EU ?

Це на С36E ?

У вас в цій прошивці є прапорець "MI export to Grid cutoff" знизу в розділі Gen Port Use ?

Покажіть будь ласка приклад повідомлення, яке ви пишете в сапорт, щоб оновити прошивк. Я з ними тиждень так і не зміг домовитись, постійно мені якісь дурниці відписують
Я бачу багато хто оновлює через супорт у Whatsapp - група Iseli Deye Support. Там можна глянути і як просять оновити. Реагують швидко
 
У вас модель інвертора SUN-6k-SG03LP1-EU ?

Це на С36E ?

У вас в цій прошивці є прапорець "MI export to Grid cutoff" знизу в розділі Gen Port Use ?

Покажіть будь ласка приклад повідомлення, яке ви пишете в сапорт, щоб оновити прошивк. Я з ними тиждень так і не зміг домовитись, постійно мені якісь дурниці відписують
Модель SUN-6k SG05PL-EU.
 

Вкладення

  • IMG_2099.jpeg
    IMG_2099.jpeg
    1,4 Mб · Перегляди: 30
Доброго вечора, хтось можливо зустрічався з проблемою моніторингу на інверторах Deye 10kw, на усіх інших моделях deye відображення нормальне. Це друга станція на інверторі deye 10 kw, і та ж сама проблема. Суть проблеми що і в deye cloud і в solarman споживання, та мережа відображаються не коректно, хоча на інверторі цифри інші. Приклад якщо на екрані інверторі споживання 580w а мережа 750w, то в програмах 58.00w та 75.00w
 

Вкладення

  • IMG_3280.png
    IMG_3280.png
    1,5 Mб · Перегляди: 18
Доброго вечора, хтось можливо зустрічався з проблемою моніторингу на інверторах Deye 10kw, на усіх інших моделях deye відображення нормальне. Це друга станція на інверторі deye 10 kw, і та ж сама проблема. Суть проблеми що і в deye cloud і в solarman споживання, та мережа відображаються не коректно, хоча на інверторі цифри інші. Приклад якщо на екрані інверторі споживання 580w а мережа 750w, то в програмах 58.00w та 75.00w
Вітаю. Вибачаюсь, що не по суті Вашого питання але судячи з Вашого повідомлення Ви встановлювали одночасно і соларман і дейе клауд одночасно на один смартфон? І все працювало? Справа в тому, що в мене стояв соларман і більш-менш адекватно працював. Вчора заради цікавості поставив дейе клауд. Все працювало добре , а сьогодні зранку в солармані всі пристрої офлайн. Дейе клауд при цьому працює. Вже цілий день витратив на пошук усунення але безрезультатно. Ось і виникло питання чи можуть вони працювати з одним логгером одночасно? Можливо хтось стикався з такою проблемою? Дякую
П.С хочу поверну соларман бо дейе клауд категорично не подобається.
 
Вітаю. Вибачаюсь, що не по суті Вашого питання але судячи з Вашого повідомлення Ви встановлювали одночасно і соларман і дейе клауд одночасно на один смартфон? І все працювало? Справа в тому, що в мене стояв соларман і більш-менш адекватно працював. Вчора заради цікавості поставив дейе клауд. Все працювало добре , а сьогодні зранку в солармані всі пристрої офлайн. Дейе клауд при цьому працює. Вже цілий день витратив на пошук усунення але безрезультатно. Ось і виникло питання чи можуть вони працювати з одним логгером одночасно? Можливо хтось стикався з такою проблемою? Дякую
П.С хочу поверну соларман бо дейе клауд категорично не подобається.
Стикнувся сьогодні з такою ж проблемою, вчора ввечері все було добре, а сьогодні від 6 ранку дейе клауд в офлайн (хоча солрман видалив ще позавчора)
 
Цікаве співпадіння… в мене теж з шести ранку. Точніше в 6.20, судячи з останнього запису статистики.
 
У меня оба приложения стоят и оба работают.
 
  • Like
Реакції: Z_S
Справа в тому, що в мене стояв соларман і більш-менш адекватно працював. Вчора заради цікавості поставив дейе клауд.
Мій Дейе Клауд не дозволяє зареєструвати логер в Соларман Смарт. Пише, що цей логер вже зареєстрований в іншій станції. Як я розумію, у них спільна база логерів, чи як?
П.С хочу поверну соларман бо дейе клауд категорично не подобається.
Чим саме?
 
Мій Дейе Клауд не дозволяє зареєструвати логер в Соларман Смарт. Пише, що цей логер вже зареєстрований в іншій станції. Як я розумію, у них спільна база логерів, чи як?

Чим саме?
Я спочатку ставив соларман через день дейе клауд, все стало і працювало… дейе клауд не подобається дрібними шрифтами та млявими кольорами графіків…. Мій зір, на жаль, мене останнім часом сильно підводить.
 
Полистав щойно чат підтримки дейе у ватсап і, судячи з переписки, така проблема не тільки у мене. У когось лежить соларман, у когось дейе клауд. Якоїсь відповіді поки що не дали.
 
Полистав щойно чат підтримки дейе у ватсап і, судячи з переписки, така проблема не тільки у мене. У когось лежить соларман, у когось дейе клауд. Якоїсь відповіді поки що не дали.
Подивився у мене також в 6.20 год. перейшов в офлайн. Тільки що встановив солрман назад, все працює в штатному режимі. Виходить, що китайці щось накрутили в дейе клауді (
 
  • Like
Реакції: Z_S
Подивився у мене також в 6.20 год. перейшов в офлайн. Тільки що встановив солрман назад, все працює в штатному режимі. Виходить, що китайці щось накрутили в дейе клауді (
Така ж сама ситуація і в мене. Підскажіть як Ви відновили працездатність Solarman Smart? Мені перевстановлення програми не допомогло
 
Назад
Угорі