FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Така ж сама ситуація і в мене. Підскажіть як Ви відновили працездатність Solarman Smart? Мені перевстановлення програми не допомогло
Це може бути пов'язаним. З цього ж часу у мене не працюють голосові сервери Діскорду
 
З цього ж часу у мене не працюють голосові сервери Діскорду
Діскорд почав глючити ще вчора і невідомо, чи ці проблеми пов'язані між собою.
А ось solarmanpv або deyecloud зник між 6-15 та 6-20 десь у 10% користувачів, причім незалежно від того, мали вони одну чи дві системи одночасно.
 
  • Like
Реакції: Z_S
Така ж сама ситуація і в мене. Підскажіть як Ви відновили працездатність Solarman Smart? Мені перевстановлення програми не допомогло
Я лише перевстановив соларман та ввів свій логін і пароль, більше нічого не знадобилось робити. Судячи з постів вище, як кому пощастить із працездатністю програм. Будемо чекати, коли китайці все пофіксять.
 
Так. Все працює. Техпідтримка відповіла мені, що був збій платформи.
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, якщо попросити китайців оновити прошивку інвертора та логгера, що відбувається після оновлення, інвертор перезавантажиться і вимкне навантаження на будинок?
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, якщо попросити китайців оновити прошивку інвертора та логгера, що відбувається після оновлення, інвертор перезавантажиться і вимкне навантаження на будинок?

Залежить від версії прошивки. Часом перезавантажується (десь 5-7 хв), часом ні. Якщо перезавантажується, то електрика зникне на вказаний період часу.
 
Вітаю всіх. Підкажіть будь ласка, якщо попросити китайців оновити прошивку інвертора та логгера, що відбувається після оновлення, інвертор перезавантажиться і вимкне навантаження на будинок?
У мене вимкнувся менш, ніж на хвилину.
 
В Deyecloud данні приходять з великою затримкою біля години, напевне тому і пише що оффлайн
 
Ці китайські облака це не про 100% аптайм і не про надійність. А судячі з інтервалу оновлень вони дуже економлять на хостінгу якщо він взагалі є, бо може там просто сервак підняли на компі секретарши :)
Домашній homeassistant ніколи не відвалюється, сенсори оновлюються хоч раз на секунду в реалтаймі і повний контроль.
 
Подивився у мене також в 6.20 год. перейшов в офлайн. Тільки що встановив солрман назад, все працює в штатному режимі. Виходить, що китайці щось накрутили в дейе клауді (
така ж історія, напевно, щось на сервісі, все налагодилося через добу саме
 
Назад
Угорі