FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Підкажіть будь ласка.
Встановив Deye SUN-6k-SG05LP1 (акумули, панелі). Працює.
Але при включенні чую писк... високий... інвертор в приміщенні і чую я його десь метрів за 10. Більшість сім'ї його не чує, а мене аж бісить.
Точніше - при запуску він декілька хвілин працює тихо, а після спрацьовує якесь реле і з'являється звук.
Може хто стикався з цим і є якісь поради?
В опціях може пути галочка тихого режиму, або пишіть в суппорт або через чат і попросіть встановити тиху версію прошивки
 
може це не той топік - але може хтось брав Дею на алібаба - у якого продавця брали і скільки зайняла доставка?
 
Привіт. Підкажіть встановив гібридний інвертор дея 30кв, не можу зрозуміти чому не підглючається до мережі(GRID), бачити бачить який вольтаж(можливо тому, що вольтаж малий 170-190вольт), але я в GRIDналаштуваннях змінив і виставив 160вольт, все одно не підключається до мережі і не генерує в мережу.
 
Тип сети какой стоит? Там первый пункт надо поменять вроде
 
Доброго дня, встановили вчора СЕС на базі гібридного інвертора Deye 12K-SG04LP3-EU/AU.
Є два моменти які не зможу зрозуміти:
1) чому під час генерації, чи без неї інвертор періодично бере до 80 вт з мережі (видно на скріні). Як це можна вимкнути і взагалі навіщо він так робить?
2) під час генерації коли батарея зарядилась до 100% система постійно розряджає та дозаряджає батарею в рамках 100% під час короткочасних збільшень споживання . Наскільки це шкідливо для батарей? Може краще хай воно розряджає до 95%, а потім дозаряджає до кінця?
Дякую
 

Вкладення

  • IMG_8506.jpeg
    IMG_8506.jpeg
    1,5 Mб · Перегляди: 22
  • IMG_8507.png
    IMG_8507.png
    1,1 Mб · Перегляди: 22
чому під час генерації, чи без неї інвертор періодично бере до 80 вт з мережі (видно на скріні).
Це власне споживання інвертора. Воно не може бути нульовим. Також метод компенсації власного споживання дому має обмежену точність. Тому він постійно потрошку то споживає, то відвантажує в мережу якісь незначні Вати.
Як це можна вимкнути
Автоматом на вході інвертора. Тоді він працюватиме або від сонця, або від батареї. І взагалі нічого не братиме з мережі.
під час генерації коли батарея зарядилась до 100% система постійно розряджає та дозаряджає батарею в рамках 100% під час короткочасних збільшень споживання . Наскільки це шкідливо для батарей?
Навряд чи хто вам скаже наскільки це шкідливо. Якими одиницями шкоду міряти? На мою думку це ніяк не шкодить батареї.
Може краще хай воно розряджає до 95%, а потім дозаряджає до кінця?
Може й краще, але як це забезпечити функціоналом інвертора? Від сонця він завжди пхатиме до 100%. Обмежити заряд можна тільки від мережі. Або обмежити струм зарядки так, щоби не встигав за день набирати 100%.
 
Може й краще, але як це забезпечити функціоналом інвертора? Від сонця він завжди пхатиме до 100%. Обмежити заряд можна тільки від мережі. Або обмежити струм зарядки так, щоби не встигав за день набирати 100%.
Додам, що обмежити можна або в БМС (якщо вона нормальна і дозволяє, наприклад Jkbms, де можна виставити занижену напругу для 100%), або через розумний будинок типу Homeassistant.
Перший варінт так собі ідея, бо напруга дуже лінійна і сильно залежить від струму, ловити таким чином 95% дуже важко.
Другий варіант краще, можна гнучно робити все що завгодно, і бо час від часу бажано заряджати до умовних 100% для нормального балансування комірок)
 
В опціях може пути галочка тихого режиму, або пишіть в суппорт або через чат і попросіть встановити тиху версію прошивки
Насправді цей тихий режим тільки підвищує частоту дискретизації в середені самого інвертора. Але сам інвертор навіть з увімкненою silent mode ви чути не перестанете. Тільки в "тихий box" його запхнути та поставити примусове тихе охолождення. Інших варінтів нема взагалі.
 
В межах 10%, причина не в ньому. Треба у налаштуваннях мережі дивитись. Після зміни фазування підключивсь чи ні?
Зміна фазування це зміна в налаштуваннях на 0/240/120, чи зміна фаз на вході(GRID) інвертора?
 
Привіт, цікавить питання, чи існує спосіб змішати батареї Дея з батареями на Джиконг бмс 16s в паралелі, підключеними до 2-х інверторів Дея в паралелі.
Поки бачу два варіанти:
1. Розділити різні акб на свій інвертор, але тоді і споживачів треба розділяти.
2. Тупо на шину + - підключити акб на Джиконг, але це виглядає дуже сумнівним варіантом
 
Останнє редагування:
Доброго дня,
заздалегідь вибачаюсь - напевне, це вже десь було, але все передивитись на форумі нереально :), тож маю кілька запитань стосовно експлуатації гібрідного інвертора SUN-6K0-SG03LP1 і батареї LFP RW-M6.1. Цікавить:
- чи не треба вимикати інвертор, якщо постійно є е\е ?
- чи не треба вимикати батарею, коли вона заряджена і е\е регулярно не вимикають (як зараз)?
- можливо, є якісь загальні ключові рекомендації, буду вдячний за посилання.
 
- можливо, є якісь загальні ключові рекомендації, буду вдячний за посилання.
загальна сама ключова рекомендація - залиште його в спокої, працює - не турбуйте його і себе. А як щось не так інв дасть повідомлення на дісплеї
 
загальна сама ключова рекомендація - залиште його в спокої, працює - не турбуйте його і себе. А як щось не так інв дасть повідомлення на дісплеї
дякую, це цінна порада ): не надо дєлать мнє - как лучше, оставьте мне - как хорошо :)
А що, щодо перших 2-х запитань?
 
Добрий вечір.

Народ підкажіть таке питання.

В комплекті з Deye дають декілька феритових кілець. Про найбільше (в чорному пластику) в мануалі сказано, що воно для АКБ. Тобто я так розумію, товсті дроти (в мене вони по 35 кв. мм.) що поєднують АКБ та інвертор потрібно пропустити скрізь те кільце…

Проблема в тому, що як я знаю, щоб ферит працював, дріт на кільце потрібно «намотати» в декілька обертів. Але розмір кільця для АКБ не дозволяє навіть один дріт в 35 кв. на нього «намотати», не говорячи про пару.

Більш того, в мануалі начебто сказано, що дроти АКБ потрібно просто пропустити через кільце і все.

Народ, саме так, просто в отвір кільця два дроти просунути і все?
 
Назад
Угорі