FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Доброго дня,

Через місяць експлуатації Deye SUN-12K-SG04LP3-EU почались проблеми з татчскріном.
Він почав реагувати на палець на відстані 3-5мм та сам нажимає в різних місцях навіть коли нікого поруч не має. Якби не блокування по пінкоду то напевне вже б налаштування сам змінював. Екран звісно не гаснє ніколи (

Поки обходжусь налаштуваннями з додатка але дуже напрягає.

Може у кого таке було?

Сьогодні китайці оновили до останньої версії але це нічого не змінило з цією проблемою.
 
Господа, подскажите такую вещь.
Дейе 12к имеет 2 ммпт (2+1стринг)
На первом трекере 2 одинаковых стринга. В мониторинге они отображаются просто pv1. В pv2 - третий стринг. Где искать собсно второй?
 
Где искать собсно второй?
pv1 - перший МРРТ, pv2 - другий МРРТ, а стрінгів може бути декілька на кожному МРРТ, загалом більше трьох. Все залежить від того, як їх підключити.
 
pv1 - перший МРРТ, pv2 - другий МРРТ, а стрінгів може бути декілька на кожному МРРТ, загалом більше трьох. Все залежить від того, як їх підключити.
Ну вот, как мне в первом мппт посмотреть показания обоих стрингов? Нажимаю на пиктограмму панелей и вижу напряжение в 560в, ток, мощность. Автоматом выключаю одно поле на этом ммпт - и ничего не меняется.
Предположить что два стринга абсолютно одинаковые? так быть не может, один более пыльный, или птицы обосрали или ещё что-то.
 
Добрий день! Сьогодні спробувал підключити генератор на вхід будинку (grid) замість міста. Задача: зарядити акб.
Зробив налаштування як на малюнках, але зарядка від генератора не йде. Що порадите ?
Теж планую таке підключення, через грід.
Має сенс якщо нема можливості завети окремий кабель на інвертор для генератора. Або якщо вихід (вхід) для генератора плануєте використовувати за іншим призначенням.

На одному відо бачив пораду в налаштуваннях розширити прийнятну частоту мережі
Наприклад до 52.5 Гц.
Виглядає логічним, тому що мій генератор видає 52Гц на старті і потім при навантаженні частота вирівнюється до 50 (приблизно)
Буду таке теж пробувати але трохи пізніше
 
Окремо кожного - ніяк. Тільки сумму на вході МРРТ.
Так это не логично.
Попробую обьяснить. 2 стринга по 550в мощностью 5квт каждый на одном мппт, и 300в 4квт на втором.
Во время генерации, я вижу показания двух мппт (см.фото) из которых понятно, что мои два стринга по 5квт генерируют меньше, чем один на 4квт.
Ну это если они показывают сумму, как вы говорите.
Да, сейчас лишние кВт обрезает инвертор (без продажи), но почему он обрезает только первый мппт в таком случае?
 

Вкладення

  • IMG_20240929_112521_123.jpg
    IMG_20240929_112521_123.jpg
    1,7 Mб · Перегляди: 20
Так это ж сумма, ну, вы так сказали.
Получается по одному - генерируют меньше.
Хотя все 3 стринга на одной поверхности (скате крыши)
И ещё. Если я "автоматом" выключаю один "550 вольтовый" стринг - ничего не меняется. То есть мощность не падает на этом мппт вдвое
 
Так это ж сумма, ну, вы так сказали.
Получается по одному - генерируют меньше.
Паралельне з'єднання не додає напруги, а зменшує внутрішній опір стрінгу. Трекер не в курсі, що ви намонтували на іншому кінці дроту. Він бачить напругу, внутрішній опір і вибирає навантаження стрінгу током так, щоби мати найбільшу ефективність. Тому щось досліджувати при обмеженні споживання - марна трата часу. Навантажте по максимуму інвертор і побачите різницю.
 
Доброго дня, всім.
Будую гібридну СЕС на базі Deye SUN-12K-SG04LP3, батареї на 15 квт, та сонячні панелі на 10 квт.
Оскільки офіційні представники дуже зайняті, а інші копанії також - прийшлось встановлювати самому.
Є декілька питань:
1) Є мережа з Садового Товариства (СТ) 3 фази в якій часто падає 1 фаза по вольтажу (наприклад 195/210/230В) в міжсезоння, та до +-200В в зимній період. Стабілізатора напруги нема. Є підозра, що при падінні напруги інвертор піде в помилку. Чи є правий? Чи йому байдуже на такі перекоси? Чи потрібен стабілізатор? Поки-що стабілізатор не пригодився, є тільки ZUBR після вхідного автомата, який відсікає по недо- та перенапрузі.
2) Питання щодо підключення генератора. Чи можна підключити генератор на вхід перед інвертором через 3-х позиційний перемикач вводу? Чому не через спеціальний вхід для генератора це описано в п3.
3) Опалення Електричне реалізовано через ел.котел потужністю 18кВт, проте програмно потіжність знижено до 12 кВт і цього виистачає повністю за 4 роки практики. Котел гріє і воду і батареї. Як зробити налаштування так, щоб котел отримував потужність влітку тільки від сонячних панелей (можна програмно зменшити потуність котла до 9 квт програмно), а взимку працював тільки від ел. мережі? Я так розумію цей котел підключається до того вводу, куди підключається генератор чи резервна лінія.

Задача запрограмувати і підключити все так, щоб взимку ми користувались тільки нічним тарифом, а влітку були повністю автономні.

Дякую
Може ще потрібні відповіді:
1. З вашими перекосами інвертор буде працювати. При живленні від мережі він нічого не стабілізує і пропускає такий вольт аж далі . При перетворенні DC AC буде вирівнювати вольтаж по фазах .
2 я би підключав генератор через ген порт. Це варіант рекомендований виробником . Можна і через лоад . Буде тоді більше капризне підключення через проблеми з частотою генератора , вона буде плавати і т п .
3. Я так розумію ви літом грієте воду, і думаю , що 9 кВт в годину вам для цього не треба ( хіба що ви тонами воду не грієте ) . В мене така схема стоїть з використанням розумного реле (Tuya чи home assistant ) яке включає тени в бойлері коли є зайве сонце . І виключає - коли вода нагріта , або інвертор починає підбирати з мережі . А зимою - можна налаштувати розумне реле на включення тільки вночі , коли нічний тариф діє .
 
Доброго дня,

Через місяць експлуатації Deye SUN-12K-SG04LP3-EU почались проблеми з татчскріном.
Він почав реагувати на палець на відстані 3-5мм та сам нажимає в різних місцях навіть коли нікого поруч не має. Якби не блокування по пінкоду то напевне вже б налаштування сам змінював. Екран звісно не гаснє ніколи (

Поки обходжусь налаштуваннями з додатка але дуже напрягає.

Може у кого таке було?

Сьогодні китайці оновили до останньої версії але це нічого не змінило з цією проблемою.
Есть пару вариантов на пробу:
- попробовать перезагрузить устройство через выключение (hard reset);
- сбросить все настройки в заводские и настроить устройство заново.
 
Доброго дня! А підкажіть як розподіляється навантаження між фазами у 12ти кіловатного інвертора Deye. По 4 квт на кожну фазу? Чи немає рівномірного розподілення? Якщо на кожній фазі різне навантаження,інвертор буде працювати чи він дидасть тільки 4 квт на одну фазу?
 
Доброго дня! А підкажіть як розподіляється навантаження між фазами у 12ти кіловатного інвертора Deye. По 4 квт на кожну фазу? Чи немає рівномірного розподілення? Якщо на кожній фазі різне навантаження,інвертор буде працювати чи він дидасть тільки 4 квт на одну фазу?
 
Добрий вечір.

Народ, підкажіть pls... Шукаю DC автомат на 200А 1P, хочу поставити його на «+» між АКБ та інвертором. Щоб була можливість від’єднати АКБ за необхідності та щоб як запобіжник на 200А працював.

Але в продажу по доступній вартості бачу лише незрозумілий китай (CHCYZO, TOMZN, JUNENG, YNBNC…) , на котрий даташит знайти неможливо і на яких струмах той чудо-девайс спрацює та від’єднає АКБ не відомо. Знаю, що якщо під навантаженням в декілька кіловат АКБ «відпаде» – в інверторі можуть повилітати силові ключи. Дуже не хочеться самому собі таке організувати…

Є ще фірмові (ETI, ABB…) DC автомати на великі струми, але коштують вони не гуманно та розміром як половина інвертора.

Порадьте щось не дороге та щоб реально працювало на вказаний номінал за струмом. Звісно якщо таке є…Бажано декілька варіантів, щоб проще було знайти.

Дякую.

P.S. На Deye 6K автомат на 200А підійде? Не замало 200А?
 
Останнє редагування:
То есть китайский инвертор норм, а китайский автомат - фигня непонятная? Л-логика
Возьмите автомат на 3\4 мощности своего АКБ и забудьте. Томзн нормальная китайская контора
 
Який акумулятор? Чи дозволить він навантаження в 200А?
Так, комірки EVE 280, віддають струм 1С, BMS 200A з піковим струмом 350. Тобто всі компоненти тягнуть піковий струм інвертора, 12 кВт протягом 10 сек. Під питанням лише автомат.
 
То есть китайский инвертор норм, а китайский автомат - фигня непонятная? Л-логика
Возьмите автомат на 3\4 мощности своего АКБ и забудьте. Томзн нормальная китайская контора
Логика є. Китай буває заводський (наприклад той же Deye, котрий Європа масово ставить) і китай кустарний, це коли електрообладнання без жодного опису, мануалу, дадашиту…На якому написано 200А, а спрацює він при 100…
 
Добрий вечір.

Народ, підкажіть pls... Шукаю DC автомат на 200А 1P, хочу поставити його на «+» між АКБ та інвертором. Щоб була можливість від’єднати АКБ за необхідності та щоб як запобіжник на 200А працював.

Але в продажу по доступній вартості бачу лише незрозумілий китай (CHCYZO, TOMZN, JUNENG, YNBNC…) , на котрий даташит знайти неможливо і на яких струмах той чудо-девайс спрацює та від’єднає АКБ не відомо. Знаю, що якщо під навантаженням в декілька кіловат АКБ «відпаде» – в інверторі можуть повилітати силові ключи. Дуже не хочеться самому собі таке організувати…

Є ще фірмові (ETI, ABB…) DC автомати на великі струми, але коштують вони не гуманно та розміром як половина інвертора.

Порадьте щось не дороге та щоб реально працювало на вказаний номінал за струмом. Звісно якщо таке є…Бажано декілька варіантів, щоб проще було знайти.

Дякую.

P.S. На Deye 6K автомат на 200А підійде? Не замало 200А?
У сам купляв різні девайси TOMZN, включаючи 200А запобіжник, Ще в мене такий ЕТІ був Запобіжник NH-1 Battery 250A 80V DC, ETI. , але він дійсно дорожчий. Він, здебільшого, треба для безпечної комутації. Хоча скажу чесно, мій запобіжник на 200А - на 250А не вимикався.
 
Назад
Угорі