FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Нет у инвертора собственных LAN портов.
Есть логгер с Lan. Подключается в тот же разъём, что WiFi логгер.
Второй вариант - удлиннить RS232 разъём на нужную длину и на конце подключить сам WiFi логгер.
 
Есть логгер с Lan. Подключается в тот же разъём, что WiFi логгер.
Второй вариант - удлиннить RS232 разъём на нужную длину и на конце подключить сам WiFi логгер.
Так подскажите человеку какой и где взять, мне это не нужно.
Если читать не только последнее сообщение, то выясниться, что удлиннитель ему не подходит.

п.с. не удивлюсь, если этот логгер будет значительно дороже вифи репитера, обычно деньги за них просят оверпрайсовые. Человек искал решение подешевле.
 
Если задача получать телеметрию не в китайское облако а себе в хоумасистант или на брокер mqtt то решения есть по проводному эзернету. Цена если на али покупать гривен в 500 станет.
Я по модбас читаю все данные (и даже больше чем логер шлёт в облако) хоть каждые 5 секунд, а не раз в 5 минут. Складирую в бд, рисую графики. Никакого рокетсайнс в этом нет.

 
Если задача получать телеметрию не в китайское облако а себе в хоумасистант или на брокер mqtt то решения есть по проводному эзернету. Цена если на али покупать гривен в 500 станет.
Я по модбас читаю все данные (и даже больше чем логер шлёт в облако) хоть каждые 5 секунд, а не раз в 5 минут. Складирую в бд, рисую графики. Никакого рокетсайнс в этом нет.

Ну в такому випадку треба міні комп і rs485 конвертер. І загальна сума аж ніяк не 500грн буде. Зараз в HA вимоги до обладнання ого
 
Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом від Deye. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).
 
Ну в такому випадку треба міні комп і rs485 конвертер. І загальна сума аж ніяк не 500грн буде. Зараз в HA вимоги до обладнання ого
зато китайцы точно не смогут сделать нам блэкаут одним нажатием кнопки :D

Но если серъезно, задумывался хоть кто-то, что все Deye подключенные к их облаку, находятся при необходимости под полным контролем китайцев? Могут легко даже прошивку обновить удаленно без какого-либо окончательного подтверждения со стороны пользователя - достаточно просто попросить в чате.
Я попросил, тишина. А на следующий день как раз в домашний час пик жена утром будит с криком "караул всё потухло, дети голодные":eek:... Просто китаец проснулся и решил выполнить мою просьбу - обновить инвертер. 5 минут небыло света. Ну в этот раз ))
 
Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом від Deye. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).
Ймовірно інвертор на вході відразу випрямляє напругу мережі (3 фазний синхронний випрямляч), а потім використовує в своїх цілях вже постійну напругу та струм (аналочно струму з сонячних панелей), тому навантаження автоматично рівномірно розподіляється по фазам зовнішньої мережі.
 
Ймовірно інвертор на вході відразу випрямляє напругу мережі (3 фазний синхронний випрямляч), а потім використовує в своїх цілях вже постійну напругу та струм (аналочно струму з сонячних панелей), тому навантаження автоматично рівномірно розподіляється по фазам зовнішньої мережі.
Ніде не знайшов поки що навіть блок-схеми трифазного інвертора. Не кажучи вже про принципову. Якщо комусь трапиться інфа по архітектурі трифазних Deye, залиште на форумі посилання, будь ласка. Цікаво.
 
Проблема з LAN вирішилась дуже просто: купив Deye stick logger LSE-3 LAN
Кому потрібно: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/lan-nterfeys-deye-stick-logger-lse-3-IDVkSnP.html
є в наявності, вчора завезли
Странное решение. За эти деньги можно пару нормальных не китайских роутера подвесить в качестве репитеров и дать интернет не только инвертеру, а всем. Но хозяин барин.
 
Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом від Deye. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).
Очень интересно, спасибо. Планировал в будующем заменить 1Ф инвертор на 3Ф, надо будет это учесть.
 
Добрий день.

Народ підкажіть, автомати постійного струму 1Р на 125А, котрі на дін-рейку ставляться… Типу як на фото. Як з’ясувати при підключенні, з якої сторони провід від АКБ підключати, а з якої провід до навантаження? Або немає різниці?

На самому автомати ніяких позначок немає. На сайті виробника також про це нічого не сказано.
1728395012294.png
 
Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом від Deye. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).
Вы что-то не так поняли или не туда посмотрели. У самого 12к трехфазный и так он может делать только когда батарейку заряжает от города. То есть для зарядки акб он действительно берёт с каждой фазы столько что бы в результате нагрузка была одинаковая.
Что бы делать так как вы описали это должно быть двойное преобразование чего просто в них нет.
 
Может кто-то внятно пояснить по входам pv на SUN-12K-SG04LP3-EU?
Первый трекер с двумя выходами типа под два стринга суммарно до 26а, второй под один стринг на 13а, верно?
В первый трекер я могу какой конфигурации стринги подключать? Одинаковые?
Это как параллельно подключены два стринга в один трекер? В чём преимущество тянуть ещё одну линию от стринга прямо до инвертора?
А если один из двух стрингов на первом трекер начинает раньше затеняться то как оно себя будет вести?
Есть ли внутри инвертора что-то типа диодной развязки стрингов на отдом трекере?
 
Вы что-то не так поняли или не туда посмотрели.
Все можливо. Але поясніть тоді Ви наступну картину. В налаштуваннях встановлено не розряджати батарею нижче 40%. Коли заряд опускається до 40%, інвертор бере з мережі все, що споживає будинок плюс на власне споживання. Саме в такому стані я побачив те, що описав вище. Тобто батарея не заряджалась, будинок споживав 0,13, 2,3 та 0,18 кВт по фазам відповідно. На вході інвертора в мене стоять 3 стаба Квант, на них я бачу споживання по 0,8 кВт на кожній фазі. Що я невірно зрозумів? Можливо ви маєте хоча б блок-схему 3-фазного Deye? Хотілося б розібратися.
 
В первый трекер я могу какой конфигурации стринги подключать? Одинаковые? Это как параллельно подключены два стринга в один трекер?
Так.
А если один из двух стрингов на первом трекер начинает раньше затеняться то как оно себя будет вести?
Закриється напругою від стрінга, що краще освітлений, бо сонячна панель - по суті діод. Працюватиме тільки один стрінг.
 
Добрий день.
В комплекті з deye декілька ферітових кілець, см. фото.

Перше велике - на проводи АКБ.
Підкажіть плс, розповісти, куди чіпляти інші?

І на які з них потрібно намотувати провід?

Тому що маленькі білі кільця такі мали, що незрозуміло, що на них можна намотати.
 

Вкладення

  • IMG_20241009_145524.jpg
    IMG_20241009_145524.jpg
    2,8 Mб · Перегляди: 7
Назад
Угорі