FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

куди чіпляти інші?

І на які з них потрібно намотувати провід?
Білі, що у верхньому ряду - Grid та Load. Те, що справа зверху - кабель BMS. Маленькі - до трансформаторів струму та зовнішнього термодатчика. Скільки раз обмотувати - в інструкції до інвертора намальовано.
 
Уважаеме знатоки. дейе 12квт 3 фазы + 2 аккум 5.1 квт дейе .частный дом, включен на 3 фазы. я не электрик и запутался с подключением. первую зиму инвертор будет работать как бесперебойник. С подключением аккум условно понятно. Входную городскую сеть подключаем на Grid. При наличие света от города инвертор просто висит на входной линии параллельно с домом? или пропускает городскую сеть через себя и выдает ее на каком разЪеме? а при отсутствии внешней электроэнергии инвертор автоматически запитывается от аккумулятора и выдает трехфазное напряжение на какой разЪем? LOAD? т.е. на этот порт можно потенциально подключить весь дом? тогда чем и где коммутировать сеть и работу от аккум? а что такое backup load на схеме? стабилизированный выход, работающий и при наличии сети, и при работе от аккумулятора.? сумбурно, но это соответствуем моему состоянию. готов получить корректную консультацию и заказать работы по монтажу и подключению инвертора и аккум плюс вся обвязка в Киеве. спасибо1728477137585.png
 
Уважаеме знатоки. дейе 12квт 3 фазы + 2 аккум 5.1 квт дейе .частный дом, включен на 3 фазы. я не электрик и запутался с подключением. первую зиму инвертор будет работать как бесперебойник. С подключением аккум условно понятно. Входную городскую сеть подключаем на Grid. При наличие света от города инвертор просто висит на входной линии параллельно с домом? или пропускает городскую сеть через себя и выдает ее на каком разЪеме? а при отсутствии внешней электроэнергии инвертор автоматически запитывается от аккумулятора и выдает трехфазное напряжение на какой разЪем? LOAD? т.е. на этот порт можно потенциально подключить весь дом? тогда чем и где коммутировать сеть и работу от аккум? а что такое backup load на схеме? стабилизированный выход, работающий и при наличии сети, и при работе от аккумулятора.? сумбурно, но это соответствуем моему состоянию. готов получить корректную консультацию и заказать работы по монтажу и подключению инвертора и аккум плюс вся обвязка в Киеве. спасибоПереглянути вкладення 4519
Если суммарная пиковая нагрузка в доме помещается в мощность инвертора то город подать в grid, дом подключить к load.
Только учтите что давух акб маловато что бы обеспечить полную мощность инвертора по току. Нужно хотя бы 3 шт.
 
Білі, що у верхньому ряду - Grid та Load. Те, що справа зверху - кабель BMS. Маленькі - до трансформаторів струму та зовнішнього термодатчика. Скільки раз обмотувати - в інструкції до інвертора намальовано.
Дякую за відповідь!

Але покурив уважно мануал є думка, що розподіл дещо інакший... В мануалі є така інформація (см. фото). Якщо скласти цей ребус, то...

Схоже що маленькі білі - це на Load, Grid, Gen + ще одно на датчик струму. Загалом 4 кільця. Як показано на фото "3,5,6,7". Окрім того, це підтверджується малюнком в мануалі, де на саме на Load, Grid, Gen намальовані кільця. Туди стануть лише маленькі тому, що лише їх в мене більше 2х. Мотати не потрібно, в мануалі показано що лише провести скрізь кільце 2 проводи (фаза + ноль). Земля я так розумію поза кільцем залишається.


Далі великі білі, котрих в мене два. Ставляться одно на провід інформаційний від BMS, і цей провід надо на кільце намотати в 4 вітки. А друге так само з 4 вітками на якійсь прилад названий в мануалі "Meter". Я так зрозумів, це якійсь лічильник енергії, котрий купується окремо. В мене його немає, тому кільце не буде задіяне.

Маленьке чорне кільце ставиться на якійсь "Generator signal". Є підозра, що це інформаційний кабель, котрій запускає генератор по сигналу інвертора. В мене на генераторі є якійсь круглий порт з декількома контактами... Але я не використовую віддалений старт, запускаю кнопкою. Тому мабуть кільце також буде не використане.

Ну і велике чорне - це на силові проводи від АКБ. Не мотати, просто проводи просунути. Його вже прикрутив.

Народ, хто собі ставив Deye 6K SG03PL1 підкажіть, я правий по кільцям?

Не помилився?
 

Вкладення

  • IMG_20241009_172255.jpg
    IMG_20241009_172255.jpg
    2,3 Mб · Перегляди: 6
Але покурив уважно мануал є думка, що розподіл дещо інакший...
Це перше, що треба робити )). Я мабуть пропустив, що у вас однофазний інвертор. Описав як у трифазному кільця розподілені.
 
підкажіть, я правий по кільцям?
стописят раз уже за эти кольца спрашивали. В печатном мануале всё подробно описано что и куда ставится.
Ну может не совсем подробно, но точно понятн и с картинками даже )
 
Добрий день.
Підкажіть ще таке питання.
В мануалі на мій 6КSG03LP1 сказано, що на grid та load потрібно поставити автомати на 40А.

Питання 1 - автомати ставити з якой характеристикою, "С" чи ""В"?

Питання 2 - чому такі потужні автомати? При номіналі інвертора 6 кВт пропонують автомати на 8.8 кВт (40А 220В). Чому не 32А, тобто 7 кВт?
 
Если суммарная пиковая нагрузка в доме помещается в мощность инвертора то город подать в grid, дом подключить к load.
Только учтите что давух акб маловато что бы обеспечить полную мощность инвертора по току. Нужно хотя бы 3 шт.
Разъясните, плиз, почему 2х АКБ будет мало, чтобы обеспечить полную мощность инвертора по току.
спасибо
 
Разъясните, плиз, почему 2х АКБ будет мало, чтобы обеспечить полную мощность инвертора по току.
спасибо
Потому что 12кватт с батареи это чуть более 240а ток, а указанные батарейки имеют по 100а максимальный ток.
 
Добрий день.
Підкажіть ще таке питання.
В мануалі на мій 6КSG03LP1 сказано, що на grid та load потрібно поставити автомати на 40А.

Питання 1 - автомати ставити з якой характеристикою, "С" чи ""В"?

Питання 2 - чому такі потужні автомати? При номіналі інвертора 6 кВт пропонують автомати на 8.8 кВт (40А 220В). Чому не 32А, тобто 7 кВт?
Мне вообще кажется что по доке они не про автоматы говорят, а про Выключатели (прерыватели). AC Breaker написано.
 
Буває )). Так є у Deye подвійне перетворення чи немає? Як пояснити цей факт?
Думаю там нет двойного преобразования потому что:
1. Ценник не соответствует
2. Габарит не соответствует
3. Переход на сеть и обратно сопровождается переключением с кратковременным прерыванием питания (к слову возврат на город значительно мягче чем при пропаже города). Но тем не менее байпас какой-то отрабатывает.
4. Вольтаж при работе от акб/солнца на выходе 220в у меня, а когда город возвращается то опять 230-240.
 
Думаю там нет двойного преобразования потому что:
Згоден з більшістю ваших аргументів крім габаритів та ціни )). Тут можливі варіанти. До вище описаного спостереження, я був тієї ж думки, що й ви - подвійного перетворення у гібридах немає. Але ж треба собі якось пояснити побачене. Думки якісь є?
 
Згоден з більшістю ваших аргументів крім габаритів та ціни )). Тут можливі варіанти. До вище описаного спостереження, я був тієї ж думки, що й ви - подвійного перетворення у гібридах немає. Але ж треба собі якось пояснити побачене. Думки якісь є?
1728556211147.png
Реле байпаса на каждую фазу и ноль.
Не знаю как в такой архитектуре можно что-то балансировать межфазно.

Ну и внутренностей трошки не хватает для двойного преобразования)))

Скрин из видео:
 
вот ещё интересное видео по потрохам правда однофазной модельки 5к
думаю в 12к тот же блочный принцип работы просто всё в тройном экземпляре

 
Назад
Угорі