FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

Доброго всім ранку,
чи є в когось досвід підключення 1-фазного генератора до 3-х фазного інвертора Deye?
 
Що якщо на клему АКБ покласти широку шайбу на М6
Я так і планую робити. Більше того, хочу знайти саме стальні шайби, бо над ними будуть мідні перемички, щоб не було прямого контакту з алюмінієм
 
ніт. Ви не праві. Він їх не робить для всіх. Бо вони самі вже навчилися робити
Когда у меня сгорел инвертор Daxtromn AGH-6.2kw, я решил вернуть его продавцу. Когда отрыл спор на АЛИ, мне дали адрес получателя, это PowMR. Говорите сами научились делать? Они и умели всегда это делать. Это крупные производители с современным производством. Вы думаете что оригинальные производители допустят чтобы делали под их боком подделали под их товар? Там сейчас казнят за такое.
 
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, Чи буде працювати МРРТ в моделі 6K-SG03LP1 при 180 вольтах? маю 5 панелей jinko 480 w Vmp напруга 36,06 вольт на панель та 13,31 ампер. загалом вийде 180 вольт загальна напруга стрінгу і нажаль відсутня можливість додати панелі в цей стрінг (немає місця на даху) . Чи краще розглянути інший інвертор? з меншою напругою старту.
 
Я так і планую робити. Більше того, хочу знайти саме стальні шайби, бо над ними будуть мідні перемички, щоб не було прямого контакту з алюмінієм
Да… мідні перемички…

Якби не та дурня з гальванічною парою алюміній-мідь, це було б ідеальне рішення. І зробити ці перемички дуже просто і дешево. У хлопців що продають комплектуху для кондиціонерів (вони на кожному ринку стоять) купляєш за копійки трубку мідну потрібного діаметра, плющиш кувалдою. Ножицями відрізаєш, пару отворів свердлиш… І готова прекрасна перемичка на будь-який (в залежності від товщини трубки) струм.

Але гальванічна пара все псує...
 
Доброго дня,
а хтось пробував підключати інвертор до локальної мережі через LAN?
WiFi не дуже влаштовує бо не достає до домашньої сітки, а ставити окрему точку доступу біля інвертора якось не комільфо.
LAN в наявності біля інвертора.
Дивітся, що я зробив. Логер до інвертора підключається по інтерфейсу RS-232. Цей інтерфейс дозволяє з’єднання до 15ти метрів. В мене дві бетоні стіні і тому теж вайфая не було. Я взяв десять метрів кабелю управління ( або того ж ютіпі , треба щоб в ньому було не менше 4х жил ) і мама-папа DB-9 і зробив подовжувач.. Логер виніс в зону дії вайфая.
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2024-10-04 162006.jpg
    Знімок екрана 2024-10-04 162006.jpg
    70,9 Кб · Перегляди: 11
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, Чи буде працювати МРРТ в моделі 6K-SG03LP1 при 180 вольтах? маю 5 панелей jinko 480 w Vmp напруга 36,06 вольт на панель та 13,31 ампер. загалом вийде 180 вольт загальна напруга стрінгу і нажаль відсутня можливість додати панелі в цей стрінг (немає місця на даху) . Чи краще розглянути інший інвертор? з меншою напругою старту.
Буде працювати
 
Добрий вечір.
Народ підкажіть плс. А на фірмових АКБ deye, felicity є з заводу якійсь механічний вимикач? Я то я роздивлявся фото... Побачив лише кнопку, я так міркую, то кнопка он-офф для bms.

А то глянув на на ті автомати tomzn та ін (планував їх собі на збірку ставити) на 150А... Велика, потворна шняга, котра займає багато місця та псує зовнішний вигляд АКБ.

Може не ставити той автомат? Як це питання в заводських АКБ вирішено? Наскільки це небезпечно?

Порадьте плс.
 
На фото АКБ deye десь є на морді автомат 2p, а на деяких АКБ його немає.
Якщо там щось стоїть, хто небудь знає, що то за модель автомата?
Немає на перших версіях RW-M6.1. На тих, що зараз завозять, вже є.
 

Вкладення

  • IMG_20241005_214555_953.jpg
    7,5 Mб · Перегляди: 16
  • IMG_20241005_214621_973.jpg
    9 Mб · Перегляди: 13
Останнє редагування:
Немає на перших версіях RW-M6.1. На тих, що зараз завозять, вже є.
Ясно, дякую.
Автомат на 125А... Таких багато продають. Проблема для струмів більше 125А. Там чомусь лише великі, паршиво зроблені (кривий пластик з заусінками) китайські девайси.
 
Я так і планую робити. Більше того, хочу знайти саме стальні шайби, бо над ними будуть мідні перемички, щоб не було прямого контакту з алюмінієм
Як на мене, то краще мідні залуджені.
 
Добрий вечір.
Підкажіть... Хтось знає на JK BMS Inverter, на панелі що таке SOC Led? В мене вони незрозуміло блимають. Читав мануал на цю BMS... Там є незрозуміла "SOC Led" таблиця, де начебто якісь стани по цим світлодіодам показані. Але з'ясувати, що ті світлодіоди сигналізують я не зміг.
Що таке SOC відносно до BMS? Навряд це System on chip...
 
звісно є. в кожного в кого 1 фаза гена і 3ф інв. Но. він негативний.
В описі інвертора:
Smart Load
...
Третій варіант використання розумного порту – вхід на додатковий мікро-інвертор, за допомогою якого можна додати ще одне сонячне поле або вітрогенератор.
А якщо 1ф генератор підімкнути через випрямляч (з конденсаторами для вирівнювання) до цього порту, то на Smart Load буде близько 300В що рівно сонячному полю.
---------
Я наразі вагаюсь який інвертор купувати 3ф / 1 ф.
Маю: Мережа: 3ф, генератор 1ф
Думки: інвертори на 1ф дешевші + генератор не потрібно на 3ф купувати.
Але в такому варіанті з мережі буду брати тільки 1 ф.
Поки обираю між: Deye SUN-10K-SG04LP3-EU - 3ф; та SUN-8KSG01LP1-EU - 1ф.
Біда ... :-( Вже місяць вагаюсь, зранку думаю 3ф, ввечері 1ф ... Є в кого які поради?

Покурю поки форум..
 
Останнє редагування:
Дивітся, що я зробив. Логер до інвертора підключається по інтерфейсу RS-232. Цей інтерфейс дозволяє з’єднання до 15ти метрів. В мене дві бетоні стіні і тому теж вайфая не було. Я взяв десять метрів кабелю управління ( або того ж ютіпі , треба щоб в ньому було не менше 4х жил ) і мама-папа DB-9 і зробив подовжувач.. Логер виніс в зону дії вайфая.
Ідея гарна, але інвертор в допоміжній будівлі, а WiFi в житловій........15 м не обійдуся...... на жаль
 
У мене ця смужка світлодіодів світіться. Але третій з права світлодіод безперервно блимає.
Додам, що заряд або розряд АКБ не відбувається. Просто підключив BMS до АКБ та увімкнув кнопкою.
Як зрозуміти, що це означає? Що мені BMS намагається цим блиманням сказати?
 
Ідея гарна, але інвертор в допоміжній будівлі, а WiFi в житловій........15 м не обійдуся...... на жаль
Нет у инвертора собственных LAN портов.
Репитер WiFi решает проблему. Это же так просто. У меня тоже инвертор в другом строении, как и много чего еще разбросано то там, то тут. 8 репитеров mesh сети покрывают весь участок и интернет есть не только у инвертора, а у всех устройств.
 
Назад
Угорі