Розрахунок за вироблену електричну енергію

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Харьковская область, сегодня подписали бумаги для перехода в электронный документооборот с цифровой подписью актов в приложение “вчасно”. Когда все будет готово отпишусь как это работает.
Волинь через Вчасно підписуємо Акти з початку року.
Зручно і швидко
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
а що це за "акти" про які так часто тут пишуть? Мені ще жодного разу не приходіли ніякі акти, я ні разу нічого не підписував. Який сенс в тих актах? Що вони вам дають?
 

pavel80

Tier1
Реєстрування
27 Січ 2022
Дописи
187
Бали
43
Сонячні панелі
Solar
Інвертор
Huawei

Також не розумію, яким боком мені потрібно підписувати щось
Акти приходять, просто для контроля переглянув його і все, чекаєм ₴
 

Вкладення

  • Screenshot_20220616-101113_Chrome.jpg
    Screenshot_20220616-101113_Chrome.jpg
    106,5 Кб · Перегляди: 22

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
а що це за "акти" про які так часто тут пишуть? Мені ще жодного разу не приходіли ніякі акти, я ні разу нічого не підписував. Який сенс в тих актах? Що вони вам дають?
Згідно положень договору про купівлю-продаж електроенергії між домогосподарством і ПУПом (яким є Ваш місцевий енергозбут), приймання-передача поставленого товару (ел.ен.) здійснюється за Актом, який складається раз на місяць.
Після підписання Акту сторонами в ПУПа виникає обов'язок оплатити поставлений товар в строк та на умовах, визначених договором. Таким чином, до підписання Акту ПУП Вам формально нічого платити не зобов'язаний.
 

pavel80

Tier1
Реєстрування
27 Січ 2022
Дописи
187
Бали
43
Сонячні панелі
Solar
Інвертор
Huawei
Згідно положень договору про купівлю-продаж електроенергії між домогосподарством і ПУПом (яким є Ваш місцевий енергозбут), приймання-передача поставленого товару (ел.ен.) здійснюється за Актом, який складається раз на місяць.
Після підписання Акту сторонами в ПУПа виникає обов'язок оплатити поставлений товар в строк та на умовах, визначених договором. Таким чином, до підписання Акту ПУП Вам формально нічого платити не зобов'язаний.
Зовсім не так
Виписавши акт рем виписує податкову накладну, а після цього вже виникає фінансове зобов'язання з їхньої сторони
 

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A
Згідно положень договору про купівлю-продаж електроенергії між домогосподарством і ПУПом (яким є Ваш місцевий енергозбут), приймання-передача поставленого товару (ел.ен.) здійснюється за Актом, який складається раз на місяць.
Після підписання Акту сторонами в ПУПа виникає обов'язок оплатити поставлений товар в строк та на умовах, визначених договором. Таким чином, до підписання Акту ПУП Вам формально нічого платити не зобов'язаний.
якщо я не помиляюсь, то в мене в договорі пише щось по типу, що вони нараховують кошти, а якщо в мене нема претензій і я їх не озвучу протягом 10-ти днів, то вважається що я згідний. і ніякі мені акти не приходять. лише гроші. приходили. :)
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
якщо я не помиляюсь, то в мене в договорі пише щось по типу, що вони нараховують кошти, а якщо в мене нема претензій і я їх не озвучу протягом 10-ти днів, то вважається що я згідний. і ніякі мені акти не приходять. лише гроші. приходили. :)
Як Ви дізнаЄтесь, скільки Вам нарахували за місяць, щоб протягом 10 днів подати свої "претензії", якщо Вам Акти не приходять?
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Зовсім не так
Виписавши акт рем виписує податкову накладну, а після цього вже виникає фінансове зобов'язання з їхньої сторони
Обов'язов ПУПа оплатити домогасподрству кошти за посиавлену ел. ен. виникає згідно умов договору і ніяк не прив'язаних до будь-яких податкових накладних. Обов'язок і порядок видачі (або, як Ви виразились -"виставлення) податкових накладних визначено ст. 201 Розділу V Податкового кодексу України.
Розділ V має назву "Податок на додану вартість".
Видати податкову накладну з ПДВ зобов'язаний постачальник товарів/робіт/послуг, при цьому він має бути платников ПДВ. Постачальником ел. ен. є домогосподарство, а ПУП - споживачем, тому няких ПН ПУП Вам не "виставляє" (оскільки немає на це ані права, ані обов'язку).
Ви теж не "виставляєте" бо не є платником ПДВ.
Слід зазначти, що ПУП виступає податковим агентом між Вами і державою щодо нарахування та утримання з Вас в бюджет податку на доходи фізичних осіб (18% від доходу) та військового збору (1,5% від доходу) с сум, виплачних Вам за поставлену елекрику. Тому, при виплаті коштів Ви отрумаєте на рахунок суму вже за мінусом цих 19,5%, які ПУП за Вас заплатив до бюджету.
 
  • Like
Реакції: PVV

Apocalipse

Tier1
Реєстрування
10 Січ 2021
Дописи
335
Бали
43
Сонячні панелі
Longi
Інвертор
Huawei 33 KTL-A

vmiho63

Tier0
Реєстрування
5 Січ 2020
Дописи
200
Бали
63
Сонячні панелі
Amerisolar285w
Інвертор
StecaGrid10kW
Як Ви дізнаЄтесь, скільки Вам нарахували за місяць, щоб протягом 10 днів подати свої "претензії", якщо Вам Акти не приходять?
Можливо, якось по іншому називається. В нас звіт та рахунок-фактура:
 

Вкладення

  • березень2022.pdf
    81,5 Кб · Перегляди: 23

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Можливо, якось по іншому називається. В нас звіт та рахунок-фактура:
Повна назва така:
Акт-звіт приймання-передачі товару (електричної енергії), показів засобів обліку, обсягів та напрямків перетоків прийнятої-переданої електричної енергії
 

subarucom

Tier1
Реєстрування
8 Бер 2021
Дописи
232
Бали
43
Сонячні панелі
Trina Solar 545
Інвертор
Solis-30K-5g
Вчера подписал акты за май.
Обещали что будут уже электронные,но что-то у них в этом месяце не получилось.
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Волинь
Прийшов через Вчасно акт за травень
Гарантований платіж ~50% від нарахованої суми (за мінусом податків).
Це поки що найвищий рівень ГП з початку війни.
 

Дима47

Tier3
Реєстрування
22 Бер 2022
Дописи
10
Бали
3
Волинь
Прийшов через Вчасно акт за травень
Гарантований платіж ~50% від нарахованої суми (за мінусом податків).
Це поки що найвищий рівень ГП з початку війни.
Яка ціна за кВт?
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
Получається 50% від тарифу за договором.
 
Реєстрування
12 Бер 2021
Дописи
72
Бали
18
Сонячні панелі
solis
Інвертор
solis
У Чернігівський за квітень та травень ще нічого не виплатили. За березень 32%. А у мене кредит на станцію. Єнера - Чернігів - ГАНЬБА!
 
Реєстрування
23 Бер 2021
Дописи
17
Бали
3
Сонячні панелі
SunTech
Інвертор
Acrux-30K-TM
Дніпро теж тільки за березень розрахувалися
 

Sunrise

Tier2
Реєстрування
18 Тра 2022
Дописи
34
Бали
18
В мене тариф 5грн./ 1Квт, тому 50% дорівнює 2.50
 
Угорі