FAQ Огляд інверторів Deye - Загальна тема

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
тут дивилися?
ну і взагалі - повторюю - весь канал варто подивитися.
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.090
Бали
113
Доброго дня . Допоможіть налаштувати інвертор Deye SUN 6K. Треба щоб в пріоритеті був дім,потім акумулятор,і надлишок продавати у мережу. Я вже другий день налаштовую по інструкції(перекладеної на українську)і у мене енергія іде з панелей і мережі на акумулятор,той заряджається до 16% і віддає все в мережу до 15%.І так по колу.Дякую!
Можна.
 

dimasc

Tier3
Реєстрування
23 Жов 2023
Дописи
16
Бали
3
Сонячні панелі
Risen
Інвертор
Deye SUN 5K
Для себе доробив активне охолодження на 5 дейе, напечатав на 3 д модель рамки з сайту thingiverse.com на два кулера 92 , купив 2 штуки і датчик ввімкнення по температурі,закріпив зверху на фото.Температура без великого навантаження 40 , з кулерами на 12 вольт виставив на 36 вимикається,на 38 вмикаються
1000008186.jpg 1000008185.jpg 1000008184.jpg
 
Останнє редагування модератором:

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.090
Бали
113
Добрий день. Гібридні інвертори Deye, 8 кВт, можливо встановлювати на вулиці? Чи тільки у приміщенні?
дивіться, якщо ви самі собі намагаєтеся розібратися, то відкриваєте мануал, дивитеся параметри, там вказано клас захисту і температурний діапазон.
Це не те що я не хочу вам відповісти, а просто Вам варто навчитися читати мануали, бо між питанням і сухою відповідю є прірва з нюансами. і про них варто теж знати

Дейе має ступінь захисту IP65

1706943472763.png
 

Dalet

Tier0
Реєстрування
13 Січ 2019
Дописи
2.090
Бали
113
і ще одна рекомендація - оберіть постачальника обладнання і в письмовому вигляді спілкуйтеся з ним, от ви питаєте - а можна на вулиці, він вам відповіда - так, можна - і все, у вас вже є підкріплення гарантії на інвертор його відповіддю. І у разі чого, він вам скаже - йо, друже, там вода в інверторі - а ви - ніт, він же IP65, як вода, то значить не відповідність обіцяному
 

dimmon

Tier3
Реєстрування
12 Гру 2023
Дописи
14
Бали
1
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
Підкажіть, планую поставити гібрідний Deye 12ку на 3 фази, планував в котельні, вона за стінкою гаража, зимою там +16, в гаражі зимою не менше +4. Літом в гаражі і в котельні однаково, навіть в котельні гарячіше. Чи є якась проблема чи втрати КПД якщо він в гаражі буде працювати при +4, бо як на мене і охолодження буде краще і більше повітря для циркуляції, ото просто начитався про ті КПД і задумався. Батка то точно стоіть в котельні. Плюс можливо, ще в котельні доставлю твердопаливний колись, теж погано для інвертора ці частки пилу не є добре, але по твердопаливному ще не точно.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
тему почистив.
Надалі пропоную утриматися від спілкування не по темі.
Інакше тим, хто заходитиме в тему для пошуку інформації, буде складно.
Результатом останнього спілкування в темі стало аж 6 скарг на учасників.
Пропоную тут з такими намірами не писати.
Дякую за розуміння.
 

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
Назву теми змінив на
Огляд інверторів Deye - Загальна тема
щоби можна було спілкуватися по всіх моделях
 

dimmon

Tier3
Реєстрування
12 Гру 2023
Дописи
14
Бали
1
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
Підкажіть по налаштуванням, при перемиканні на бекап, побачив що інвертор дає затримку 2 секунди, від цього звичайно спрацьовують реле напруги що стоять після інвертора. Почав шукати налаштування, знайшов "backup delay", він в мене встановлений в "0S", саме S, а не MS як в документації. Хоча встановлено 0, а перемикання десь 2 секунди. В деяких документаціях пише Reserved і все. В документації пише:
Backup Delay: When the grid cuts off, the inverter will give output power after the setting time.
For example, backup delay: 3ms. the inverter will give output power after 3ms when the grid cuts off.
а далі таке:
Note: for some old FW version, the function is not available.
наскільки має бути нова прошивка? І чи працює це в нових прошивках взагалі. В мене Deye SUN-12KSG04LP3-EU.
 

voldemar666

Tier3
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
11
Бали
3
Підкажіть по налаштуванням, при перемиканні на бекап, побачив що інвертор дає затримку 2 секунди, від цього звичайно спрацьовують реле напруги що стоять після інвертора. Почав шукати налаштування, знайшов "backup delay", він в мене встановлений в "0S", саме S, а не MS як в документації. Хоча встановлено 0, а перемикання десь 2 секунди. В деяких документаціях пише Reserved і все. В документації пише:

а далі таке:

наскільки має бути нова прошивка? І чи працює це в нових прошивках взагалі. В мене Deye SUN-12KSG04LP3-EU.
1708498533463.png
Сама остання на 12К
 

dimmon

Tier3
Реєстрування
12 Гру 2023
Дописи
14
Бали
1
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU

andy

Moderator
Команда форуму
Реєстрування
21 Кві 2021
Дописи
551
Бали
63
Сонячні панелі
JA SOLAR
Інвертор
SUN2000 33KTL-A
я би порадив звернутися до продавця. Так точно бути не повинно. Виробник (дилер) мають змогу автоматичного оновлення і налаштування через хмару. І лише ваш продавець знає всі нюанси цього обладнання.
 

voldemar666

Tier3
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
11
Бали
3

dimmon

Tier3
Реєстрування
12 Гру 2023
Дописи
14
Бали
1
Інвертор
Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
А після оновлення зможу заходити в Solarman, чи вони з оновленням і переносять на DeyeCloud примусово?
 

voldemar666

Tier3
Реєстрування
27 Вер 2023
Дописи
11
Бали
3
А після оновлення зможу заходити в Solarman, чи вони з оновленням і переносять на DeyeCloud примусово?
Так зможете.
Вони відокремили Соларман і Дейя клауд. Це дві різні платформи.
Ви можете одночасно створити на обидвих платформах
 
Угорі