Допомжіть розібратися з інвертором anern an-sci02-pro-6200

Реєстрування
3 Січ 2023
Дописи
38
Бали
8
Сонячні панелі
longi lr5-72HPH-540M
Інвертор
anern an-sci02-pro-6200
Ось мої налаштування інвертора та bms
Одразу поясню пробував обидва режими sbu та sub . Ні на ондому із них вмене зарядка батареї не йшла від панелей.
Получалося в мене так: В режимі sbu інвертор брав енергію з панелей,якщо в якийсь момент нехватає сонця він добирав з батареї. Але Ні разу нейшла зарядка від сонця. Навіть, якщо його було достатньо , і получилося так що інвертор міг посадити батарею наприклад до половини ,але зарядку він не включав на акумулчтор жодного разу. Більше того для того щоб він взагалі почав заряджати акумулятор , мені приходилося перключати інвертор на режим sub, після чого вимикати його від мережі, і вмикати знову , тоді зарядка починала йти одразу.
Також там є пункт пріоретет зарядки він у мене під номером 16. На фото я показав що вибрано заряджати від панелей та мережі одночасно . Я також пробував ставити налаштування зарядки тількии від панлей, або спочатку від панелей потім міто , все без змін. Там на фото ці пункти позначині як 16 С50 та 16 050
Тому я поки що використовую режим sub
Також ще таке получаеться що навіть коли достатньо сонця , але в той момент нема споживання, з панелей можна зняти тльки стільки скільки потрибує нагрузка в даний момен. Скажем нема нікого дома . І получается я не використовую потенціал панелей . Моє основне споживання це вечір та ранок.
Є ще два пункти які я не розумію до кінця, це точка повернення напруги на мережу , та точка поверниння на батарею, я налаштував так як на фото, які я додав . Неможу зрозуміти за що цей параметр відповідає. Спочтаку думав що це та на пруга при якій виртатися на місто, ну щоб не розряджати сильно батаре., але незнаю можу помилятися.
ДІйшов до такого висновку що мені краще якось батарею окрему харяджати від інвертора, інвертор використовувати лише для розряду. Тобто городити окремий зарядний пристрій який буде працювати суто від панелей.
Якщо бачете якусь помилку в налащтуваннях прошу вказати на неї, буду дуже вдячний
 

Вкладення

  • Налаштування bms.zip
    2,2 Mб · Перегляди: 26
  • on-grid-and-off-grid-pure-sine-wave-hybrid-solar-inverter-user-manual.pdf
    14,4 Mб · Перегляди: 23

Вова

Tier3
Реєстрування
15 Тра 2023
Дописи
1
Бали
1
Сонячні панелі
Trina Solar TSM-DEG18MC 490
Інвертор
Anern
Допоможіть розібратися .
Маю інвертор anern "an-sci02-pro-6200" . Також є 8 сонячних панелей "longi LR5-72HPH-540M" Лінія від панелей має получитися не більше 400 вольт.
Маю також акумулятор 0Z1915592H 156 ампер годин 6,8 кіловат рік випусуц 2021 05 мысяць 12, комірок по 3,6 вольта 43,2 вольта
Так як я новачок в даному питанню прошу допомомоги. Хочу підєднати даний акумултор до свого інвертора . Чи потрібно мені встановлювати додаткову плату BMS ? Чи можу я напярму підєднати інвертор без цієї плати, чи буде достанім те, що я на інверторі виставлю границі заряду та розряду акумултора.
Друге питання незрозуміло, як програмувати інвертор там лише 4 кнопки . Я наприклад заходжу в меню для програмування натиснувши кнопку enter із довшою затримкою. Потім кнопками вгору та вниз вибираю програми , а як підтвердити вибір ? В мому розумінні запрограмувати .
Буду дуже вдячний за любу допомогу .
Доброго вечора а цей інвертор єгібридним наче?
Можна по ньому віддавати в мережу за зеленим тарифом?
 
Реєстрування
3 Січ 2023
Дописи
38
Бали
8
Сонячні панелі
longi lr5-72HPH-540M
Інвертор
anern an-sci02-pro-6200
Доброго дня. Так цей інвертор є гібридним, він може скидати в мережу надлишок, але я думаю що він не є повноцінним гібридним інвертором, якщо він і скидає надлишок , я думаю що не весь . Друга проблема я на нього не найшов сертифікатів відповідності. Особисто для тесту я пробував включати продаж на цьому інверторі, хоча у мене нема зеленого тарифу, можу сказати що "режим продажу" йшов, бо на лічильнику виросло споживання. Тест був на протязі години. Просто щоб переконатися чи є ця функція. Також не раджу купувати цей інвертор і наступати на мої граблі, ті що наступив я. Візьміть щось краще якусь deye наприклад. Почитайте цю тему, де було обговорення даного інвертора. Ще також порада якщо ви хочете придбати інвертор беріть з нормальним запасом потужності треба 5 кіловат беріть 10 кіловат. Як на мене цей інвертор годиться лише для організації безперебійного живлення якихось серверів, і то в натяжну ,Хочете пишіть в особисті номер телефону поговорим, розкажу свої думки що до цього інвертора
 

poligor84

Tier3
Реєстрування
3 Бер 2023
Дописи
8
Бали
1
Сонячні панелі
Leapton 550W
Інвертор
Anern AN-SCI02-PRO-6200
Доброго вечора. А хто реально перевіряв як "anern an-sci02-pro-6200" генерує в мережу? Який струм?
Я придбав даний інвертор з Alibaba (не Aliexspress), доставка кораблем була близько 80 днів, ще не підключив, основна ціль це грід та резервне живлення!
Дякую.
 

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Доброго вечора. А хто реально перевіряв як "anern an-sci02-pro-6200" генерує в мережу? Який струм?
Я придбав даний інвертор з Alibaba (не Aliexspress), доставка кораблем була близько 80 днів, ще не підключив, основна ціль це грід та резервне живлення!
Дякую.
Добрий вечер. Користуюсь Anern 6.2 Пів року - політ нормальний!
 

poligor84

Tier3
Реєстрування
3 Бер 2023
Дописи
8
Бали
1
Сонячні панелі
Leapton 550W
Інвертор
Anern AN-SCI02-PRO-6200
Добрий вечер. Користуюсь Anern 6.2 Пів року - політ нормальний!
А як працює в режимі генерації? Які панелі? Скільки? Який максимальний струм генерації? Який виробіток за місяць?
 

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Працюють нормально для цієї категорії інвер'торів, у мене іх 3шт - один на хату на 1ф. і два на магазинчик. Панелі Trina solar 425w

4 поля по 8шт на 2 фази - по 2 поля в паралель на кожний інвертор. На хату пока панелі не клав - мало місця на даху. Ну і батареї 3 шт по 12квт 14s li-ion з bms
 

Вкладення

  • Screenshot_20230816_142738_SmartESS.jpg
    Screenshot_20230816_142738_SmartESS.jpg
    518,1 Кб · Перегляди: 10

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Два інвертора підключені до мережі через даталогери, а ось третій не можу підключити до блока wifi, SmartESS блочок бачить, а блок не бачить інвертор - може серійник не підходить?
Бо ті що працюють, починаються з Q0026......, а той що не бачить інвертор з Q27211950....
Може хтось має інформацію, як wifi com moduli діляться по виробникам інверторів?
 
Останнє редагування:

poligor84

Tier3
Реєстрування
3 Бер 2023
Дописи
8
Бали
1
Сонячні панелі
Leapton 550W
Інвертор
Anern AN-SCI02-PRO-6200
Працюють нормально для цієї категорії інвер'торів, у мене іх 3шт - один на хату на 1ф. і два на магазинчик. Панелі Trina solar 425w

4 поля по 8шт на 2 фази - по 2 поля в паралель на кожний інвертор. На хату пока панелі не клав - мало місця на даху. Ну і батареї 3 шт по 12квт 14s li-ion з bms
напруга х.х - 49.7 В?
 

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Сонячна панель Trina Solar ТSM-DE09R-425W-144M Mono

Особливості:

  • Модулі з чорною рамою забезпечують потужність до 425 Вт та підвищення ефективності модуля до 21,3% завдяки технології половинного вирізу та MBB (Multi Busbar), що забезпечує додаткову економію BOS. Технологія з кількома шинами для кращого уловлювання світла, нижчого послідовного опору, покращеного струмознімання та підвищеної надійності
  • Снігове навантаження до 6000 Па та вітрове навантаження до 4000 Па
  • 25-річна гарантія вихідної потужності
  • 15 років гарантії на матеріали та якість виготовлення
  • Знижує вартість установки за рахунок більш високої потужності та ефективності
  • Високий та стабільний ККД до 21,3% завдяки інноваційній технології виробництва.
  • Допуск позитивної потужності до +5 Вт
  • Технологія високої щільності – зменшена відстань між осередками з 2 до 0,5 мм означає велику активну поверхню осередків
  • Відмінна продуктивність навіть за низького сонячного випромінювання
  • Низькі втрати потужності та низькі теплові коефіцієнти для виходу енергії за підвищених робочих температур завдяки технології половинного різання.
  • Сертифікована стійкість до сольового туману, аміаку та абразивного піску.
  • Генерує до 425 Вт, ККД модуля 21,3% завдяки технології міжз'єднань з високою щільністю
  • Продуктивність при слабкому освітленні (IAM) з оптимізацією технологічного процесу та матеріалу модуля
  • Ідеальний розмір та мала вага для зручного використання. Оптимізація витрат на транспортування
  • Деградація 1% у перший рік та деградація 0,4% на рік завдяки технології N-типу
  • Розроблено для сумісності з існуючими основними інверторами, оптимізаторами та монтажними системами.
 
Реєстрування
3 Січ 2023
Дописи
38
Бали
8
Сонячні панелі
longi lr5-72HPH-540M
Інвертор
anern an-sci02-pro-6200
Доброго часу доби. Батарея 12s заряджаеться лише до 49,9 вольта , раніше зарядка йшла до 50,2 вольта, в налаштуваннях нічого не чіпали , Замітив таку ситуацію нещодавно. Прикладаю фото з бмс плати, також фото моделі самой бмс.
Інвертор Anern 6.2 кіловата . Може щось не так з батареєю?
 

Вкладення

  • IMG_20231201_195001.jpg
    IMG_20231201_195001.jpg
    1,8 Mб · Перегляди: 9
  • Screenshot_2023-12-01-19-51-07-258_com.inuker.bluetooth.daliy.jpg
    Screenshot_2023-12-01-19-51-07-258_com.inuker.bluetooth.daliy.jpg
    424,6 Кб · Перегляди: 9
  • Screenshot_2023-12-01-19-51-14-789_com.inuker.bluetooth.daliy.jpg
    Screenshot_2023-12-01-19-51-14-789_com.inuker.bluetooth.daliy.jpg
    472,1 Кб · Перегляди: 9

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Доброго часу доби. Батарея 12s заряджаеться лише до 49,9 вольта , раніше зарядка йшла до 50,2 вольта, в налаштуваннях нічого не чіпали , Замітив таку ситуацію нещодавно. Прикладаю фото з бмс плати, також фото моделі самой бмс.
Інвертор Anern 6.2 кіловата . Може щось не так з батареєю?
А на Anern яка напруга виставлена?
 
Реєстрування
3 Січ 2023
Дописи
38
Бали
8
Сонячні панелі
longi lr5-72HPH-540M
Інвертор
anern an-sci02-pro-6200
Напруга Заряду поставив 50,2 . Плаваючу напругу заряду поставив 50,4
 

mik

Tier3
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
7
Бали
3
Сонячні панелі
Trino 425w
Інвертор
Anern 6,2kw
Напруга Заряду поставив 50,2 . Плаваючу напругу заряду поставив 50,4
Здається, що температура зовнішня знижена 0-4"
Понаблюдайте, а так все норм - я на своїх батареях виставив 4в на елемент, щоб не загоняти. У мене 14S
 
Угорі